KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe (3 221)

ABS Skater - posadzki żywiczne****

Znajdujące się w naszej ofercie posadzki żywiczne to rozwiązanie nie tylko atrakcyjne wizualne, ale i wytrzymałe. ABS Skater poleca również podłoża przemysłowe.

http://absskater.pl/ - 13 Lip 2017

"Accord". Gdynia Orłowo****

"Accord" spółka z o.o. od 1989 roku zajmuje się sprzedażą glazury i terakoty, chemii budowlanej oraz wykonawstwem wszelkich robót okładzinowych w zakresie ceramiki i kamienia. Na stronach można zapoznać się z ofertą i działalnością firmy.

http://www.accord.pl/ - 6 Lut 2006

Adore Decor****

Przedsiębiorstwo Adore Decor ma swoją siedzibę w Gdyni. To ceniony producent listew przypodłogowych, parapetów, ćwierćwałków oraz paneli wygłuszających.

http://adore-decor.pl/ - 10 Gru 2016

ADWITA - okna****

Firma ADWITA s.c. jako producent oferuje nowoczesne okna jednoramowe wykonane z drewna sosnowego. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy wraz z cennikiem, dane techniczne produkowanych okien.

http://www.adwita.com.pl/ - 25 Lut 2000

AGA - panele ścienne , mdf , pcv , boazeria. Mysłowice, Katowice, Sosnowiec****

W ofercie materiały wykończenia wnętrz.

http://www.aga.arg.pl/ - 6 Sty 2006

Agapol. Radom****

Nasza firma - zajmuje się sprzedażą paneli podłogowych, ściennych, żaluzji pionowych i poziomych oraz rolet materiałowych i antywłamaniowych. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, lokalizacji siedziby, prezentację oferty.

http://www.agapol.com.pl/ - 6 Sty 2006

AGI s.c. POCZOBUT i SYN - Podświetlane sufity napinane Barrisol w Białymstoku****

Firma AGI S.C. Poczobut oferuje podwieszane sufity napinane, także podświetlane, w systemie Barrisol do prywatnych mieszkań oraz obiektów publicznych. Produkcja oraz montaż na terenie Białegostoku i okolic.

http://www.barrisol-poczobut.pl/ - 28 Sty 2015

Agilis - Producent drzwi zewnętrznych wejściowych stalowych****

Firma Agilis jest wieloletnim producentem stalowych drzwi wejściowych (zewnętrznych). Metalowe skrzydła, które proponujemy, wyróżniają się nowoczesnym designem.

http://agilis.com.pl/ - 11 Sie 2016

Akademia Farb Flugger****

Ta strona ma na celu zaprezentowanie korzyści z przystąpienia do programu partnerskiego z cennymi nagrodami rzeczowymi takimi jak iPhony, tablety i wiele innych. Autorem programu jest duńska firma Flügger – specjalista od farb i innych materiałów wykończeniowych oraz dekoratorskich. Witryna dedykowana jest obecnym i potencjalnym klientom firmy Flügger. Osobom, które jeszcze nie znają firmy Flügger, witryna może także przybliżyć profil jej działalności oraz ofertę produktów, w jakich się specjalizuje.

http://www.fluggerpartner.pl/ - 5 Wrz 2013

Akcesoria do szkła i okucia kabin prysznicowych****

Specjalność firmy Multi-Akcesoria to elementy do kabin prysznicowych i szkła. Oferta obejmuje uszczelki, zawiasy, gałki i inne akcesoria. Produkty firmy znajdują zastosowanie w zakładach szklarskich czy u producentów mebli.

http://www.multiakcesoria.pl/ - 5 Lut 2013