KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (246)

KRATKI.PL - PRODUKUJEMY WKŁADY I KRATKI KOMINKOWE****

PRODUKUJEMY ŻELIWNE WKŁADY KOMINKOWE ORAZ KRATKI. NASZE KOMINKI PRZEZNACZONE SĄ DO PALENIA CIĄGŁEGO. Ceny już od 1250 zl. Na stronach zdjecia oraz ceny.

http://www.kratki.com.pl/ - 21 Maj 2004

Austroflamm - kominki, piece kominkowe*****

Firma oferuje kominki, piece kominkowe, wkłady kominkowe oraz akcesoria.

http://www.austroflamm.eu/ - 20 Lis 2006

Biokominki Salon "Przy Bażantarni" Warszawa - Ursynów*****

Biokominki - bez dymu, bez drewna, bez popiołu, zdobią, grzeją, stwarzają nastrój, prawdziwy ogień bez komina. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.

http://biokominki.waw.pl/ - 28 Paź 2004

Biopal, pellets - kominki, piece*****

Produkcja oraz sprzedaż paliwa z biomasy - pelety (pellets, pellety). Ogrzewanie - oferujemy kotły, piece, kominki na pelety. Pelety to naturalna energia odnawialna XXI wieku. Zapraszamy po ekologiczne kominki, kotły i inne systemy grzewcze na pelety.

http://www.biopal.com.pl/ - 22 Gru 2005

Ciepły Kominek - sytemy wentylacji*****

W ofercie sklepu znaleźć można systemy wentylacji z odzyskiem ciepła, kominki akumulacyjne i gazowe, a także odkurzacze centralne. Firma działa niedaleko Warszawy.

http://www.cieplykominek.pl/ - 25 Maj 2017

E M E N  s.c. Kraków*****

Firma Emen z Krakowa zajmuje się importem oraz handlem detalicznym i hurtowym wkładów kominkowych saun , pieców do saun, solariów domowych i innych. Wykonuje także projekty architektoniczne i prace montażowe kominków i saun.

http://www.emen.krakow.pl/ - 12 Sty 2006

Flamma - sauna infrared i tradycyjna oraz kominki dekoracyjne i elektryczne*****

Firma Flamma oferuje sauny i kominki. Wśród kominków firma oferuje kominki elektryczne i kominki dekoracyjne. Ponadto w ofercie sauny takie jak sauna tradycyjna i sauna infrared. Pełna obsługa i montaż u klienta.

http://www.flamma.com.pl/ - 27 Lis 2007

Kominki - Kozłowski*****

Oferta zakupu kominków wolnostojących oraz wkładów kominkowych. Zdjęcia wraz z cenami, kontakt do firmy.

http://www.kominki-kozlowski.com.pl/ - 29 Kwi 2004

Kominki i piece - sklep internetowy*****

Piece i Kominki - sklep internetowy iKominki.eu. Asortyment obejmuje piece na drewno oraz wkłady kominkowe znanych i cenionych firm europejskich.

http://www.ikominki.eu/ - 20 Paź 2010

Kominki Koperfam*****

Firma Koperfam zajmuje się dystrybucją i usługami. W ofercie znajdują się kominki grzewcze, norweskie, narożne, kaflowe, ogrodowe, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, marmury, obudowy kominkowe, piece, kasety, sauny, łaźnie parowe, generatory pary, akcesoria, wanny spa, baseny, panele ławkowe drzewo do saun, ekokominki ekopaliwa pellety kozy. Nasze usługi dostępne są zarówno dla domów prywatnych jaki i obiektów publicznych, siłowni, basenów, klubów fitness, hoteli.

http://www.koperfam.pl/ - 28 Kwi 2005

Informacje dodatkowe