KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (237)

Nowoczesne kominki, z płaszczem wodnym - obudowy i wkłady kominkowe, galeria - Kraków****

Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty. U nas znajdą Państwo nowoczesne kominki (również z płaszczem wodnym), a także wkłady i obudowy kominkowe. Zobacz oferowane kominki w dziale galeria i kup wymarzony kominek na terenie miasta Kraków.

http://www.alterm.com/ - 14 Paź 2010

OKominki.pl - sklep z kominkami****

Nasza firma od wielu lat oferuje swym klientom najwyższej jakości wkłady kominkowe, piece, biokominki i wszelkie niezbędne akcesoria kominkowe. W naszej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie markowe produkty, które zostały odpowiednio przetestowane. Bardzo istotne dla wielu osób będzie to, że nasze wkłady, kominki powietrzne, kominki z płaszczem wodnym i inne produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

http://www.okominki.pl/ - 24 Sty 2018

OPTIMAL Sp. z o.o. - wkłady kominkowe****

Prowadzimy sprzedaż wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących opalanych drewnem wiodącego producenta na rynku europejskim, firmy Supra. Zajmujemy się także montażem zakupionych u nas przedmiotów. Proponujemy szereg interesujących rozwiązań. Bogaty wybór daje możliwość dostosowania modelu do indywidualnych preferencji.

http://www.kominkisupra.pl/ - 26 Sie 2014

Pakosz****

Kominki, sauny, piece meksykańskie - wykonawstwo i montaż. Na stronie informacje o firmie i ilustrowana oferta.

http://www.kominki-pakosz.bls.pl/ - 28 Sty 2002

Parkanex kominki - hurtownia i sklep internetowy****

Kominki, wkłady kominkowe, rury i kolanka spalinowe, piece wolnostojące, akcesoria, wszystko do kominka - hurtownia i sklep internetowy.

http://www.parkanex.pl/ - 31 Maj 2004

Parkanex kominki, akcesoria kominkowe****

Kominki, wkłady kominkowe, rury i kolanka spalinowe, piece wolnostojące, akcesoria, wszystko do kominka.

http://www.parkanex.com.pl/ - 5 Paź 2004

Piece wolnostojące RIKA****

Piece kominkowe oraz piece peletowe zdalnie sterowane za pomocą telefonu. W ofercie 30 modeli w 16 kolorach ceramiki lub z kamieniem.

http://www.rika.pl/ - 29 Lis 2004

Piec-kominek.com- kominek wolnostojący****

Oferta sklepu internetowego obejmuje kominki, piecyki renomowanych producentów. Najlepsze produkty w swojej klasie cenowej. Korzystne rozwiązania optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Wysoka jakość świadczonych usług wsparta wieloletnim doświadczeniem w branży i zaangażowaniem. Profesjonalne doradztwo ze strony kompetentnych pracowników będących specjalistami w dziedzinie techniki grzewczej. Zamówienia realizowane sprawnie i terminowo. Bezpłatna dostawa zamawianych urządzeń na terenie całej Polski.

http://www.piec-kominek.com/ - 7 Paź 2014

Piecyki24 - rury i systemy kominowe****

W sklepie internetowym Piecyki24 czekają na Państwa wysokiej klasy kotły gazowe kondensacyjne, dwufunkcyjne, z podajnikiem, piece węglowe i elektryczne oraz osprzęt do montażu centralnego ogrzewania. Jesteśmy dystrybutorem zasobników c.w.u. praz elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody. Polecamy również grzejniki łazienkowe płytowe i nie tylko.

http://www.piecyki24.pl/ - 19 Paź 2016

Płyty szamotowe do budowy kominka - hurt, producent****

Płyty szamotowe do budowy kominka - najwyższa, polska jakość. Najniższe ceny hurtowe na rynku. Możliwość docięcia szamotu na dowolny wymiar. Zapraszamy do współpracy firmy instalujące kominki.

http://nowekominki.pl/ - 1 Paź 2012