KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Kwline*****

Kwline to firma produkująca stalowo-szamotowe wkłady kominkowe. Nasze kominki służą do ogrzewania. Zdjęcia i ceny produktów w znajdziesz w serwisie internetowym.

http://www.kwline.pl/ - 16 Kwi 2015

Sklep internetowy - norweskie kominki szamotowe*****

Hurtownia i sklep Scandinavia przedstawia ofertę: NORWESKIE KOMINKI SZAMOTOWE W WEEKEND. Norweski kominek szamotowy każdy samodzielnie zamontuje w 2 dni! Na stronie znajdziesz bogaty wybór kominków i akcesoriów.

http://www.scandinavia.net.pl/sklep/ - 2 Gru 2003

>> FISHKA Kominki. Sklep On Line. 2001 Since <<****

Sklep On-line z wkładami kominkowymi firm Invicta, Fonte-Flamme, Godin, Lechma. W ofercie również kominki z płaszczem wodnym, płytowe wymienniki ciepła, szyby kominkowe docinane pod wymiar. Zapraszamy.

http://www.kominki.francuskie.com/ - 29 Sty 2007

4makominki.pl - biokominek****

Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą na kominki firmy 4MA Kominki i usług oferowanych przez tą firmę. Doświadczeni pracownicy pomogą dobrać najlepsze dla każdego klienta rozwiązanie, a także zapewnią najwyższą jakość usług i obsługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe i inne tego typu produkty. Jej siedziba mieści się w Warszawie ale do kontaktu zaprasza wszystkich, którzy marzą o kominku i wieczorach przy nim spędzonych.

http://4makominki.pl/ - 16 Lut 2016

Ardor - kominki, kominy i piece kaflowe****

Przedstawiamy firmę Ardor sp. z o.o. z Bydgoszczy. Działamy w branży systemów ogrzewania. Oferujemy sprzedaż kominków oraz budowę kominów i pieców kaflowych dla domów i innych obiektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Zapraszamy.

http://www.ardor.com.pl/ - 22 Lis 2016

Arka - kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe, kominki ****

Arka, woj. dolnośląskie. Oferta firmy to kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe (np. małe do domku, przyczep), kominki, termokominki, pompy ciepła, fotoogniwa, kompletne systemy elektryczne i centralnego ogrzewania. Doradztwo, sprzedaż, instalacje i serwis.

http://www.arka.wroclaw.pl/ - 10 Maj 2005

ArtKom - Kominki****

Art Kom Kominki - firma specjalizująca się w montażu ogrzewania kominkowego. Na stronie: oferta, realizacje, dane kontaktowe.

http://www.kominek.lodz.pl/ - 24 Mar 2004

Bauwer Sp. z o.o.****

Firma jest producentem i dystrybutorem materiałów wysokotemperaturowych takich jak: wermikulit - płyty wermikulitowe, perlit oraz systemy i i tynki termoizolacyjne.

http://bauwer.com.pl/ - 25 Wrz 2014

Beton architektoniczny****

Art Concreate producent płyt betonowych , elementów małej architektury oraz mebli z betonu. Duży wybór, doskonała jakoś produktów.

http://www.artconcreate.pl/ - 3 Lut 2015

Biokominek - centrumbiokominkow.pl****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy produkowane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów a jednocześnie nowoczesnych technologii pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno funkcjonalnych urządzeń a jednocześnie estetycznych. Wszystkie nasze kominki wykonywane są również w sposób, który pozwala na korzystanie z kominków, które działają w sposób w pełni bezpieczny a jednocześnie ekologiczny.

http://centrumbiokominkow.pl/ - 4 Wrz 2015