KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Biopasja - producent ekologicznych biokominków****

Oferta naszego producenta obejmuje ekologiczne biokominki. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest uzyskiwanie wydajnych i ekonomicznych elementów techniki grzewczej. Przygotowane zostały rozmaite ich wzory.

http://www.biopasja.pl/ - 29 Maj 2014

Budowa****

W naszym poradniku budowlanym znajdą Państwo wartościowe artykuły i rzetelne porady pisane przez specjalistów z branży. Dostarczamy wnikliwych informacji na temat kominków, systemów kominkowych oraz branży budowlanej. Dowiedz się, co zrobić, gdy komin zapali się od sadzy? Jakie paliwo wybrać do kotła grzewczego? Czym kierować się podczas wyboru komina do pieca? To zaledwie garstka poruszanych tematów na naszym portalu.

http://www.e-systemykominowe.pl/ - 2 Paź 2014

Dachy.bialystok.pl - serwis i naprawa cieknących dachów w Białymstoku****

Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu serwis oraz naprawę cieknących dachów w Białymstoku. Wszystkie prace przeprowadzane są profesjonalnie, przy wykorzystaniu więźb oraz pokryć. Dokonujemy także murowania kominków.

http://www.dachy.bialystok.pl/ - 22 Mar 2018

Dave Kominki, Obudowy Sauny, Schody, Drzwi, Okna, Ogrodzenia, Bramy, Rolety, Kompleksowo****

Firma handlowo instalacyjna. Prowadzimy sprzedaż i montaż kominków, obudów kominkowych, saun, schodów, okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, stolarki aluminiowej,bram garażowych, ogrodzeń posesyjnych. Wykonujemy prace instalacyjne i wykończeniowe zakupionego u nas asortymentu.

http://www.dave.com.pl/ - 22 Cze 2010

DobryKominek.com****

Wprowadź do domu nieco więcej ciepła za sprawą naszych nowoczesnych kominków. Proponujemy również inne rozwiązania grzewcze w postaci pieców na pellet. Oprócz tego zachęcamy do sięgnięcia po produkty do ogrodu: biopochodnie, wanny z hydromasażem i grille.

http://www.dobrykominek.com/ - 18 Kwi 2018

Ekkom. Cieszyn****

Strona poświęcona firmie zajmującej się sprzedażą pieców kominkowych, wkładów kominkowych, grzejników, akcesorii kominkowych. Na stronie oferta firmy, cennik, kontakt.

http://www.ekkom.pl/ - 12 Sty 2006

EkoFlam - Piecyki wolnostojące i kominki na pellet****

Asortyment firmy EkoFlam z Łodzi to urządzenia grzewcze wykorzystywane w domach. Znajdziecie u nas między innymi kominki narożne i z płaszczem wodnym na pellet marki La Nordica. Możecie u nas zakupić także wolnostojące piecyki kuchenne lub łazienkowe.

http://ekoflam.pl/ - 19 Wrz 2016

ElektryczneGrzanie.pl****

W ofercie firmy dostępne są liczne urządzenia grzewcze. W asortymencie znajdują się piece wolnostojące, a także kominki Tarnawa czy biokominki. Prowadzimy sprzedaż odkurzaczy centralnych czy wanny SPA.

http://www.elektrycznegrzanie.pl/ - 25 Lut 2014

ELES - kominki żelowe i elektryczne, baseny, sauny****

Strona prezentuje szczegółową ofertę wraz z danymi technicznymi i zdjęciami.

http://www.eles.com.pl/ - 18 Paź 2004

El-Krak - piece akumulacyjne, kominki elektryczne, kurtyny powietrzne i oczyszczacze powietrza****

El Krak ma przyjemność zaoferować Państwu szeroki wybór produktów z branży elektrycznych systemów grzewczych. W naszym bogatym asortymencie znajdują się takie pozycje jak np. piece akumulacyjne, kominki elektryczne, czy też kurtyny powietrzne. Gwarantujemy niezawodność wszystkich naszych produktów oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

http://www.elkrak.pl/ - 25 Sty 2018