KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Elmes - Kominki elektryczne, piece wolnostojące, wkłady****

Firma z Białegostoku zajmująca się sprzedażą oraz montażem tradycyjnych i elektrycznych kominków, pieców wolnostojących, a także klasycznych wkładów żeliwnych oraz modeli z płaszczem wodnym. W ofercie dostępne są ponadto nowoczesne urządzenia Sunsky do naświetlania kolagenowego. Elmes zapewnia wysokiej jakości produkty i usługi w przystępnych cenach.

http://www.kominki-elmes.pl/ - 16 Mar 2015

FUH Kom-Bud Mariusz Godzic****

Witryna firmy zajmującej się montażem kominków na indywidualne zamówienie klienta. Witryna zawiera katalog kominków - w ofercie kominki nowoczesne, kominki tradycyjne, kominki rustykalne, kominki kaflowe.

http://www.kominki-godzic.pl/ - 14 Lip 2003

Galeria Art - Kominki i wkłady kominkowe****

Firma specjalizuje się w budowie piecy i kominków grzewczych. Na stronie zapoznasz się z przykładowymi projektami.

http://www.galeria-art.pl/ - 9 Kwi 2004

GranitBlat Blaty granitowe Warszawa****

W GranitBlat kamieniarstwo oferujemy wysokiej jakości elementy kamienne z marmuru, granitu, konglomeratu itp. Wykonujemy blaty kuchenne, posadzki, parapety, schody itp. Działamy na terenie Warszawy.

http://www.granitblat.pl/ - 9 Lis 2016

Groz H-U - kratki, akcesoria i wkłady kominkowe****

W ofercie firmy Groz H-U znajdują się liczne akcesoria kominkowe, kratki, a także funkcjonalne, narożne wkłady z płaszczem wodnym.

http://www.kominkiaz.pl/ - 12 Paź 2015

Grzejnik.net - grzejniki elektryczne****

Każdy z nas marzy o ciepłym, przestronnym mieszkaniu, w którym będzie mógł odpocząć czy też oddać się swoim pasjom. W jesienne i zimowe wieczory niezbędne będzie ogrzewanie, które w swojej ofercie ma sklep internetowy www.grzejnik.net. To miejsce pełne asortymentu którego wizytówką jest wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena. Co ciekawe, firma posiada doświadczony zespół służący pomocą dla każdego klienta.

http://www.grzejnik.net/ - 20 Paź 2016

Hazel - Biokominki, obudowy, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym****

To dzięki tej firmie będziecie mieć okazję do tego, by zupełnie odmienić swój om. Hazel zajmuje się sprzedażą nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska biokominków oraz wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Na terenie Łodzi oraz wielu innych miejsc na terenie kraju wykonują stylowe obudowy.

http://www.kominkilodz.com/ - 30 Lip 2015

HOT-TOP****

HOT-TOP to firma handlowo-usługowa z siedzibą w Olsztynie zajmująca się sprzedażą wszystkich rodzajów saun, kominków, wkładów kominkowych i odkurzaczy centralnych. Oferujemy kominki i wkłady firmy Dovre.

http://www.kominki-sauny.pl/ - 16 Kwi 2013

IKominki.com - Kominki Częstochowa****

IKOMINKI.com z Częstochowy to profesjonalny salon kominkowy. Firma zajmuje się projektowaniem i budową kominków. Na stronie zdjęcia naszych produktów.

http://www.ikominki.com/ - 19 Cze 2015

ILKO - Kominki nowoczesne, wkłady kominkowe Warszawa****

Projektujemy i montujemy kominki. Oferujemy modele nowoczesne, jak i inspirowane tradycją. W naszym asortymencie dostępne są także bardzo praktyczne wkłady kominkowe, doskonale sprawdzające się w zetknięciu z potrzebami współczesnych użytkowników. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego lub odwiedzin punktu sprzedaży stacjonarnej w Warszawie.

http://www.ilkokominki.pl/ - 18 Lis 2014