KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Instal-Kom - wkłady kominkowe firm Arysto, Kawmet i Uniflam****

Mieszcząca się w Bielsku-Białej firma Instal-Kom, sprzedająca wysokiej jakości kominki i wkłady Kobok, Arysto, Kawmet oraz Uniflam.

http://www.kominki-instalkom.pl/ - 26 Lut 2016

Interm Kiełek - kominki, piece, wkłady grzewcze - mazowieckie - Marki****

Interm Kiełek - Marki, woj. mazowiecki oferuje kominki, piece, wkłady grzewcze, HARK

http://www.intermkominki.pl/ - 21 Sie 2008

Kafle Piecowe, Kominkowe - CeramisArt****

Specjalizacją firmy CeramisArt są kafle piecowe oraz kafle kominkowe. Ich produkcją zajmujemy się od wielu lat. Dodatkowo, aby poszerzyć naszą działalność postanowiliśmy zaoferować usługi projektowania i wykonawstwa kominków, pieców i kuchni kaflowych. Każdy z nas pamięta gdy w domach naszych babć całe mieszkanie ogrzewał jeden duży piec kaflowy lub kuchnia była opalana drewnem. Piece i kominki kaflowe to nie najnowszy, ale wciąż spotykany i wybierany sposób ogrzewania mieszkań. Nasza firma jak nikt zna się na produkcji kafli piecowych i kominkowych. Jeśli szukasz kogoś kto zaprojektuje i wykona dla Ciebie kuchnie kaflową lub kominek kaflowy to świetnie trafiłeś. CeramisArt - naszą specjalnością są kafle i ich zastosowanie

http://ceramisart.pl/ - 16 Lip 2013

KAM-BUD kominki****

Kam-bud oferuje: kominki, wkłady kominkowe, kominki z płaszczem wodnym, obudowy kominkowe, kominki rustikalne, kominki klasyczne, wkłady żeliwne.

http://www.tarnava-kominki.com.pl/ - 23 Gru 2004

Kamieniarstwo Budowlane - Bogulak. Wiązowna****

Strona firmy kamieniarskiej działającej od 1981 roku, specjalizującej się w produkcji kominków, schodów, posadzek, blatów kuchennych, parapetów itp.

http://www.bogulak.pl/ - 6 Sty 2006

Kamieniarstwo budowlane, posadzki, parapety, kominki, schody - Marmur-Dulemba.pl****

Firma Marmur świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego kamieniarstwa budowlanego, od posadzek, przez parapety, elementy kominkowe, elewacje, schody, aż do wystroju łazienek czy też blatów kuchennych. Firma oferuje również kamienie stosowane w ogrodnictwie i małej architekturze: łupki, piaskowce, samorodki marmurowe. Proponuje także szeroką gamę produktów do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji kamienia.

http://www.marmur-dulemba.pl/ - 15 Kwi 2008

Kartier - sauny, kominki. Szczecin****

Strona poświęcona producentowi kominków, saun, łaźń. Na stronie informacje o firmie, oferta, prezentacja, linki, kontakt.

http://kartier-kominki.civ.pl/ - 12 Sty 2006

KNAP****

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości biokominki. Firma KNAP zajmuje się również sprzedażą balustrad ze stali nierdzewnej.

http://www.sklep.firmaknap.pl/ - 16 Lut 2017

KODO - kominki domowe, narożne i z marmuru, montaż i projekty w Warszawie oraz Gdańsku****

Firma oferująca zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne kominki angielskie oraz francuskie marki Brunner, Edilkamin i Spartherm. Polecamy dekoracyjne, portalowe oraz rustykalne modele domowe - narożne, z kamienia i marmuru, a także stylowe, wolnostojące kozy. Wykonujemy montaż i projekty, zapraszamy klientów z Gdańska oraz Warszawy.

http://www.ekskluzywnekominki.pl/ - 13 Lis 2015

Komdrew - drewno kominkowe****

Komdrew - Zabierzów Bocheński. Drewno kominkowe i opałowe pakowane na paletach. Drewno z Puszczy Niepołomickiej. Szeroki asortyment - sosna, osika, olcha, brzoza, dąb, buk.

http://www.komdrew.pl/ - 27 Cze 2006