KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Komineczki Wojciech Bryła - stylowe kominki kaflowe****

Firma zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem stylowych kominków narożnych. W ofercie posiada też nowoczesne modele akumulacyjne, kaflowe i wolnostojące w konkurencyjnych cenach. Asortyment obejmuje również wkłady, obudowy i portale. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Gliwicach. Działa również na terenie takich miast, jak Katowice, Częstochowa, Kraków, Wrocław i Opole.

http://www.komineczki.com.pl/ - 1 Wrz 2017

Kominki****

Firma jest producentem nasad kominowych i autoryzowanym dystrybutorem producentów: wkładów kominkowych Tarnawa, systemów kominowych ze stali kwasoodpornej firmy Tarnawa. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

http://www.metal-blysk.isg.pl/ - 26 Mar 2004

Kominki****

Budowa kominków i doradztwo. System centralnego ogrzewania ciepłym powietrzem. Na stronie: informacje o firmie, ogrzewaniu całego domu, pytania i odpowiedzi, cennik.

http://www.kominkibudowa.republika.pl/ - 9 Paź 2002

Kominki****

Hajduk-kominki, wkłady kominkowe, obudowy kominkowe. Największy w Polsce producent: wkłady kominkowe i kominki.

http://www.hajduk.com.pl/ - 19 Paź 2005

Kominki - GRAMAR Poznań kominki, wkłady kominkowe, obudowy kominków****

Kominki - Gramar Poznań kominki, wkłady kominkowe, paleniska, obudowy kominkowe, montaże kominków

http://www.kominki-gramar.com.pl/ - 6 Maj 2009

Kominki - kominki kaflowe - wklady kominkowe - Nowa Sól 67-100 - Lubin 59-300****

W ofercie - montaż, sprzedaż: Kominki.Kominki marmurowe,kominki kaflowe,kominki dekoracyjne,wkłady kominkowe,kominki z płaszczem wodnym,kominki powietrzne,piece kominkowe.Nowa Sól 67-100.Lubin 59-300.

http://kominki-kominek.pl/ - 19 Sie 2009

Kominki - profesjonalnie i kompleksowo****

Firma oferuje profesjonalne komputerowe projkety 3D i wizualizacje. Nasza specjalność to marmur, granit, piaskowiec, kafle, klinkier francuski, gładź gipsowa itp Posiadamy własne zakłady obróbki kamienia i stolarski. Nie korzystamy z usług pośredników.

http://www.kominki.net/ - 4 Sie 2004

Kominki Camis****

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą kominków domowych i ogrodowych. Na stronach znajdują się informacje o ofercie (katalog, zdjęcia) oraz działalności firmy.

http://www.camis.com.pl/ - 9 Mar 2000

Kominki Estilo - piece i wkłady kominkowe****

W asortymencie firmy Estilo znajdują się najlepsze piece i wkłady kominowe, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Stawiamy na najwyższą jakość sprzętów oraz zadowolenie każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, w pełni dostępną na oficjalnej stronie internetowej.

http://www.kominkiestilo.pl/ - 19 Gru 2013

Kominki Eurostyl Europejskie Centrum Kominkowe****

Oferujemy duży wybór kominków, kominki tradycyjne, kominki z płaszczem wodnym do centralnego ogrzewania. Wkłady kominkowe. Obudowy. Sklep internetowy, Hurt, detal, doradztwo, usługi, serwis.

http://www.kominki-eurostyl.com.pl/ - 5 Kwi 2006