KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Kominki gazowe Bodart & Gonay****

Kominki gazowe stanowią podstawę oferty firmy Bodart & Gonay. W asortymencie także wkłady kominkowe i piece wolnostojące.

http://www..b-g.com.pl/ - 25 Mar 2008

Kominki i Sauny PRAPOL- Poznań****

Kominki i sauny Prapol. Oferujemy kominki, piece, sauny, wanny do hydromasażu. W naszej ofercie znajdziecie kominki nowoczesne, jak i kominki klasyczne, a także wkłady kominkowe i inne. Oferujemy wysokiej jakości sauny firmy KLAFS oraz sauny z drewna.

http://www.prapol.com.pl/ - 3 Lis 2005

Kominki Janik****

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy, oferującej piękne kominki kaflowe, które na pewno będą ozdobą Waszych domów. Moja firma już od wielu lat istnieje na rynku i cieszy się opinią wśród swoich klientów. Jeżeli chcecie umówić się na rozmowę to zapraszam pod adres ul.Karola Balińskiego 7B,.70-893 Szczecin, PL. Możecie również zadzwonić pod numer tel:91 314 38 28.Nowoczesne kominki w domach stanowią nie tylko źródło ogrzewania, ale wytwarzają wkoło siebie magiczny klimat, szczególnie w zimne wieczory. Jeżeli więc chcecie u siebie mieć takie fajne miejsce, to chętnie je dla Was stworze. Oferuje Wam również piece klasyczne w Szczecinie. Wszystkim moim klientom proponuje indywidualnie dopasowane projekty, dzięki czemu będziecie ze mnie jeszcze bardziej zadowoleni. Moja firma zajmuje się również projektami kamieniarskimi. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

http://www.kominki-janik.pl/ - 26 Paź 2018

Kominki JOTUL i Spartherm - PAW-POL - Żory****

Witryna firmy oferującej sprzedaż wkładów kominkowych i pieców wolnostojących (na drewno) firmy Jotul i Spartherm, projektowanie i budowa systemów grzewczych. Na stronie szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.pawpol.pl/ - 5 Wrz 2003

Kominki k2 - profesjonalnie****

Na stronie można zapoznać się z ofertą. Projekty i wykonawstwo od podstaw - kominki, systemy ogrzewania kominkiem. Firma prowadzi również sprzedaż akcesoriów i wyposażenia kominków.

http://www.kominki-k2.pl/ - 8 Lut 2005

Kominki Kędzior - kominki oraz drewutnie****

Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne kominki norweskie. W asortymencie posiada niezbędne akcesoria (rury, kratki, tunele) oraz brykiet. Oprócz tego istnieje możliwość zamówienia drewutni.

http://www.kominki-kedzior.pl/ - 4 Kwi 2017

Kominki Koszalin****

Strona poświęcona salonowi kominków i saun na Pomorzu Zachodnim, a zarazem hurtowni materiałów do budowy kominków i saun. Na stronie katalog produktów i adres firmy.

http://www.kominki.ta.pl/ - 28 Sty 2002

Kominki Kraków – kominki elektryczne, wkłady kominkowe, montaż****

Firma Kominki GP z Krakowa oferuje najlepsze kominki nie tylko w Małopolsce! Każdy nasz kominek to markowy produkt. Proponujemy kominki elektryczne, z płaszczem wodnym, tradycyjne wkłady kominkowe. Prowadzimy również montaż kominków. Kraków, przedsiębiorstwo Kominki GP zaprasza!

http://kominkigp.pl/ - 4 Lip 2017

Kominki Łubniańskie****

Firma produkuje obudowy kominkowe z naturalnych kamieni takich jak: piaskowce, marmury, granity. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.kominki.net.pl/ - 15 Kwi 2002

Kominki na biopaliwo****

Specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości oraz nowocześnie produkowanych biokominków, które mogą być montowane zarówno w domach a także w mieszkaniach. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom indywidualne dopasowanie poszczególnych kominków do oczekiwań klientów pod kątem funkcjonalności oraz stylistyki.

http://kominkinabiopaliwo.pl/ - 4 Lut 2017