KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Kominki nowoczesne i obudowy kominkowe - www.kominkifany.pl****

Firma Fany oferuje państwu piękne kominki, zarówno klasyczne jak i kominki nowoczesne. Oferowane przez nas obudowy kominkowe mogą być wykonane z różnorodnych materiałów takich jak np. marmur lub piaskowiec i inne.

http://www.kominkifany.pl/ - 29 Mar 2013

Kominki Trójmiasto Kom-Plex****

Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych renomowanych firm takich jak Jotul, Arysto, Hajduk, biokominków oraz pieców wolnostojących. Stacjonarny sklep mieści się w Gdyni, usługi montażu świadczymy na terenie Trójmiasta i okolic.

http://www.kominkigdynia.pl/ - 21 Sty 2017

Kominki Warszawa****

Zajmujemy się wykonywaniem kominków na indywidualne zamówienie klientów. Firma KOMINKI-KOZŁOWSKI swoim klientom zapewnia kompleksowe usługi obejmujące doradztwo w wyborze technologii kominka, wykonanie projektu, jego zrealizowanie oraz dostarczenie wkładów grzewczych. Nasi klienci w ofercie znajdą wyroby liderów w branży. Proponujemy produkty firmy Brunner, Tulp oraz Stuv. Oprócz wkładów grzewczych, oferujemy również szereg akcesoriów kominkowych.

http://kominki-kozlowski.pl/ - 13 Gru 2014

Kominki Warszawa****

Szeroki wybór kominków do każdego pomieszczenia. W ofercie posiadamy wkłady kominkowe, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, piece wolnostojące i wiele innych ciekawych produktów.

http://www.e-kominki.waw.pl/ - 8 Wrz 2010

Kominki Warszawa - Maciej Żytkiewicz****

Firma Kominki Warszawa oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków, wkładów grzewczych i pieców wolno stojących. Działamy głównie na terenie miasta stołecznego Warszawa i województwa mazowieckiego. Kominki Warszawa to profesjonalna obsługa klienta w zakresie wyboru i montażu kominkowych systemów grzewczych. Nasz wykwalifikowany zespół montażystów sprosta realizacji każdego zamówienia, czego dowodem są nasze liczne realizacje.

http://www.kominkiwarszawa.pl/ - 10 Sty 2015

Kominki Warszawa, Piaseczno - wkłady kominkowe w Warszawie****

Kominki Grzewcze Warszawa, Piaseczno i okolice woj. mazowieckie. Firma buduje kominki i wykonuje wkłady kominkowe na terenie Warszawy i całej Polski od roku 1991 rok. Jako jedna z najstarszych firm zapraszamy po kominki nowoczesne i stylowe - kominki Warszawa i Piaseczno.

http://www.kominkigrzewcze.warszawa.pl/ - 15 Maj 2017

Kominki wentylacyjne Vilpe - sklep SemiFinland****

W ofercie sklepu internetowego SemiFinland.pl znajdziesz wszystko co potrzebne do wykończenia instalacji wentylacyjnej, głównie wentylatory dachowe, kominki wentylacyjne, wentylacje piwnic, elementy mocujące i przewody wentylacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SemiFinland.pl.

http://semifinland.pl/ - 11 Gru 2013

Kominki Wiliński****

Kominki Wiliński - oferujemy kominki kaflowe, rustykalne, klasyczne, kafle, wkłady stalowe, żeliwne oraz z płaszczem wodnym.

http://wilinski.pl/ - 16 Maj 2005

Kominki Wiliński. Gdańsk****

Witryna firmy specjalizującej się w sprzedaży kafli oraz projektowaniu, sprzedaży i montażu kominków kaflowych i wkładów. Na stronie galeria z ofertą oraz dane teleadresowe.

http://www.wilinski.vti.pl/ - 6 Sty 2006

Kominki, wkłady kominkowe::KOMO****

Na stronie firmy KOMO kominki, wkłady kominkowe, piece, ogrzewanie kominkowe, akcesoria kominkowe, kominki-obudowy, kominki-akcesoria,piece kominkowe, ogrzewanie kominkami,wkłady do kominków.To wszystko w firmie KOMO.

http://www.komo.pl/ - 15 Kwi 2003