KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (237)

Kominki Warszawa****

Zajmujemy się wykonywaniem kominków na indywidualne zamówienie klientów. Firma KOMINKI-KOZŁOWSKI swoim klientom zapewnia kompleksowe usługi obejmujące doradztwo w wyborze technologii kominka, wykonanie projektu, jego zrealizowanie oraz dostarczenie wkładów grzewczych. Nasi klienci w ofercie znajdą wyroby liderów w branży. Proponujemy produkty firmy Brunner, Tulp oraz Stuv. Oprócz wkładów grzewczych, oferujemy również szereg akcesoriów kominkowych.

http://kominki-kozlowski.pl/ - 13 Gru 2014

Kominki Warszawa - Maciej Żytkiewicz****

Firma Kominki Warszawa oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków, wkładów grzewczych i pieców wolno stojących. Działamy głównie na terenie miasta stołecznego Warszawa i województwa mazowieckiego. Kominki Warszawa to profesjonalna obsługa klienta w zakresie wyboru i montażu kominkowych systemów grzewczych. Nasz wykwalifikowany zespół montażystów sprosta realizacji każdego zamówienia, czego dowodem są nasze liczne realizacje.

http://www.kominkiwarszawa.pl/ - 10 Sty 2015

Kominki Warszawa, Piaseczno - wkłady kominkowe w Warszawie****

Kominki Grzewcze Warszawa, Piaseczno i okolice woj. mazowieckie. Firma buduje kominki i wykonuje wkłady kominkowe na terenie Warszawy i całej Polski od roku 1991 rok. Jako jedna z najstarszych firm zapraszamy po kominki nowoczesne i stylowe - kominki Warszawa i Piaseczno.

http://www.kominkigrzewcze.warszawa.pl/ - 15 Maj 2017

Kominki wentylacyjne Vilpe - sklep SemiFinland****

W ofercie sklepu internetowego SemiFinland.pl znajdziesz wszystko co potrzebne do wykończenia instalacji wentylacyjnej, głównie wentylatory dachowe, kominki wentylacyjne, wentylacje piwnic, elementy mocujące i przewody wentylacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SemiFinland.pl.

http://semifinland.pl/ - 11 Gru 2013

Kominki Wiliński****

Kominki Wiliński - oferujemy kominki kaflowe, rustykalne, klasyczne, kafle, wkłady stalowe, żeliwne oraz z płaszczem wodnym.

http://wilinski.pl/ - 16 Maj 2005

Kominki Wiliński. Gdańsk****

Witryna firmy specjalizującej się w sprzedaży kafli oraz projektowaniu, sprzedaży i montażu kominków kaflowych i wkładów. Na stronie galeria z ofertą oraz dane teleadresowe.

http://www.wilinski.vti.pl/ - 6 Sty 2006

Kominki, wkłady kominkowe::KOMO****

Na stronie firmy KOMO kominki, wkłady kominkowe, piece, ogrzewanie kominkowe, akcesoria kominkowe, kominki-obudowy, kominki-akcesoria,piece kominkowe, ogrzewanie kominkami,wkłady do kominków.To wszystko w firmie KOMO.

http://www.komo.pl/ - 15 Kwi 2003

Kominki z płaszczem wodnym****

Unico oferuje wysokiej jakości wkłady kominkowe, zarówno własnej produkcji, jak też i importowane. Dostępne są między innymi stalowe wkłady kominkowe wyposażone w okładzinę szamotową, firma posiada też w ofercie wkłady kominkowe powietrzne oraz z płaszczem wodnym. Oferowane wkłady kominkowe posiadają moc w zależności od modelu od 8 do 24 kW. Firma działa w branży kominkowej od 2000 roku, natomiast w branży grzewczej posiada doświadczenie od 1988 roku.

http://www.unico-kominki.com/ - 1 Lis 2013

Kominki z płaszczem wodnym Obudowy kominkowe - kominki24h.pl****

Firma kominki24h.pl posiada w swojej ofercie kominki z płaszczem wodnym oraz obudowy kominkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://kominki24h.pl/ - 2 Gru 2008

Kominkiznorwegii.pl - wkłady kominkowe****

Zajmujemy się dystrybucją wkładów kominkowych i pieców wolnostojących znanych marek norweskich. Firma Heat Store w ofercie posiada ekologiczne kominki Jotul, Scan, Atra. Wyróżniają się one nowoczesnym wzornictwem, dobrymi parametrami cieplnymi. Wkłady wykonane są z najwyższej jakości stali. Oferowane kominki przeznaczone są do opalania drewnem. W ofercie posiadamy również sterowniki, wymienniki wodne i inne akcesoria kominkowe.

http://www.kominkiznorwegii.pl/ - 14 Sty 2016