KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > kominki (245)

Kominki z płaszczem wodnym****

Unico oferuje wysokiej jakości wkłady kominkowe, zarówno własnej produkcji, jak też i importowane. Dostępne są między innymi stalowe wkłady kominkowe wyposażone w okładzinę szamotową, firma posiada też w ofercie wkłady kominkowe powietrzne oraz z płaszczem wodnym. Oferowane wkłady kominkowe posiadają moc w zależności od modelu od 8 do 24 kW. Firma działa w branży kominkowej od 2000 roku, natomiast w branży grzewczej posiada doświadczenie od 1988 roku.

http://www.unico-kominki.com/ - 1 Lis 2013

Kominki z płaszczem wodnym Obudowy kominkowe - kominki24h.pl****

Firma kominki24h.pl posiada w swojej ofercie kominki z płaszczem wodnym oraz obudowy kominkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://kominki24h.pl/ - 2 Gru 2008

Kominkiznorwegii.pl - wkłady kominkowe****

Zajmujemy się dystrybucją wkładów kominkowych i pieców wolnostojących znanych marek norweskich. Firma Heat Store w ofercie posiada ekologiczne kominki Jotul, Scan, Atra. Wyróżniają się one nowoczesnym wzornictwem, dobrymi parametrami cieplnymi. Wkłady wykonane są z najwyższej jakości stali. Oferowane kominki przeznaczone są do opalania drewnem. W ofercie posiadamy również sterowniki, wymienniki wodne i inne akcesoria kominkowe.

http://www.kominkiznorwegii.pl/ - 14 Sty 2016

Kominy ceramiczne****

Najlepsze systemy kominkowe dostępne na rynku. HOCH to 30-letnia gwarancja niemieckiej, niezawodnej jakości w polskich przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominy ekonomiczne, bezpieczne i trwałe. HOCH Systemy Kominowe dostarczą Państwu produkty, łatwe w montażu i bezpieczne w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i niezawodną jakością. Szczegóły na www.hoch.com.pl.

http://www.hoch.com.pl/ - 14 Mar 2014

Kominy systemowe****

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego komina izolowanego będą Państwo mogli wykorzystywać dowolne paliwo do ogrzewania budynku. Takie rozwiązania dostępne są w sklepie tanie-kominy.pl. Nasi pracownicy zaprezentują Państwu kominy, które zarówno wyglądem jak również ceną i funkcjonalnością, zdecydowanie przewyższają tradycyjne kominy murowane. W tanie-kominy.pl dajemy 30 lat gwarancji na wszystkie nasze produkty. Zachęcamy do zapoznana się z ofertą sklepu.

http://www.tanie-kominy.pl/ - 20 Sie 2016

Kom-pol****

Zajmujemy się m.in. hurtową i detaliczną sprzedażą rur dymowych firmy BERTRAMS. Oferujemy także kominki, wkłady grzewcze, kasety i piecyki wolnostojące znanych firm.

http://www.kom-pol.republika.pl/ - 31 Paź 2003

Kornak. Mszczonów****

Strona producenta żeliwnych wkładów kominkowych - firmy "Kornak". Przedstawia tu swoją ofertę, sieć punktów sprzedaży, porady oraz aranżacje.

http://www.kornak.pl/ - 18 Sty 2006

Lechma - systemy kominkowe****

Strona poświęcona firmie zajmującej się budową kominków i systemów kominowych. Na stronie informacje, adres firmy, cenniki, oferta.

http://www.lechma.com.pl/ - 28 Sty 2002

Makroterm****

Inna wersja strony firmy, będącej producentem kominków i kolektorów słonecznych. Na stronie szczegółowa oferta, promocje, zdjęcia, dane techniczne produktów oraz adresy dystrybutorów.

http://www.makroterm.com.pl/ - 18 Cze 2002

MARMUR GRANIT BIAŁYSTOK płaskorzeźby kamienne****

Oferta przedsiębiorstwa MARMUR GRANIT Wiesław Andrzej Kisielewski obejmuje produkcje detalów wykończeniowych do domów oraz budowli sakralnych. Nasze produkty wykonane są z kamienia naturalnego: granitu, marmuru, kwarcytu. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat, gwarantując usługi na najlepszym poziomie. Nasze materiały doskonale sprawdzają się do produkcji posadzek, schodów, kominków, kuchni oraz łazienek. Do swojej pracy wykorzystujemy innowacyjną technologię, zarządzamy nowoczesnym parkiem mechanicznym, który pozwala nam na zrealizowanie nawet nietypowych projektów. Całkowitą propozycję naszych usług przytoczyliśmy na naszej stronie internetowej, zapraszamy!

http://marmursolniczki.pl/ - 3 Sty 2014