KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > markizy, rolety, żaluzje (302)

Haroma - prodcent rolet. Bydgoszcz****

Markizy, żaluzje, rolety, zasłony przeciwsłoneczne, story, plisy, duoplisy - opisy wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie producenta.

http://www.haroma.com.pl/ - 12 Sty 2006

Hit Plus - napędy i sterowania do rolet zewnętrznych****

Bardzo eleganckie, trwałe oraz niezawodne artykuły podnoszące komfort (ochrona przed przegrzewaniem się wnętrza) i bezpieczeństwo obiektów budowlanych. W asortymencie znajdziecie m.in.: rolety i zewnętrzne żaluzje antywłamaniowe. W ofercie Hit Plus dostępne są także napędy oraz funkcjonalne systemy sterowania.

http://www.hitplus.pl/ - 31 Lip 2017

HMM - sklep z nowoczesnymi karniszami i roletami****

Internetowy sklep z nowoczesnymi, metalowymi karniszami. Dostępne w nim są modele podwójne i szynowe, a także szeroki wybór mini rolet zaciemniających - dzień i noc.

http://www.gardidekor.pl/ - 27 Lut 2015

HMMG****

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy HMMG, która przygotowała rozwiązania do każdego domu. Oferujemy między innymi drzwi, okna, bramy oraz rolety wewnętrzne lub zewnętrzne.

http://hmmg.pl/ - 26 Wrz 2018

IBELO - rolety rzymskie z zasłonami****

W ofercie sklepu internetowego iBELO znajdują się karnisze ozdobne i aluminiowe. Polecane są również rolety rzymskie z zasłonami.

http://www.ibelo.pl/ - 21 Lip 2017

Indekor - okna, drzwi, rolety****

Firma zajmująca się produkcją, a także sprzedażą i montażem techniki osłonowej, okien oraz drzwi. W jej ofercie dostępne są więc elementy stolarki otworowej, a także wysokiej jakości markizy, żaluzje i rolety zewnętrzne. Indekor świadczy usługi na terenie Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia i okolic.

http://indekor.com.pl/ - 24 Mar 2015

Inteligentne-rolety.pl****

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo inteligentne rolety powiązane z elektrycznym sterowaniem. Rolety dopasują się elastycznie do potrzeb domowników, zapewniają właściwości termoizolacyjne oraz antywłamaniowe. Posiadamy rolety do ogrodów zimowych, modele dachowe, solarne, z ruchomymi lamelami. Korzystacie Państwo z rolet od producenta wyróżniającego się sześćdziesięcioletnim doświadczeniem branżowym.

http://inteligentne-rolety.pl/ - 30 Sie 2016

JD Systems - żaluzje drewniane, moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne****

Bez wychodzenia z domu zapoznaj się z szeroką ofertą firmy Markizy i Rolety JD Systems z siedzibą w Suchym Lesie i zamów żaluzje drewniane, moskitiery, markizy, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, rolety zewnętrzne, plisy i wiele więcej osłon wewnętrznych i zewnętrznych wraz z profesjonalnym montażem poprzedzonym pomiarem i wyceną. Na wszystkie montowane przez firmę przesłony otrzymasz gwarancję i serwis od 2 do 7 lat.

http://www.jdsystems.com.pl/ - 7 Cze 2018

KOBEX S.J. WALDEMAR KOTLARZ okna drewniane wrocław****

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu profesjonalną jednostkę KOBEX biorącą aktywny udział na rynku stolarki budowlanej od 1991 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu drzwi oraz okien. W naszej ofercie posiadamy artykuły zarówno o prostych i szykownych kształtach jak i odznaczające się interesującą i kreatywną stylistyką. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wykwalifikowaną ekipę montażową, która skutecznie zamontuje zakupione towary, dokładnie dostosowując się do nasuwań producenta oraz obowiązujących przepisów. Więcej szczegółów z obszaru przeprowadzanych przez nas usług znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://kobex.com.pl/ - 11 Wrz 2013

Kordia - rolety, żaluzje plisowane, moskitiery, markizy, folie okienne****

Działająca we Wrocławiu firma zajmuje się dystrybucją eleganckich systemów zaciemnień oraz instalacji osłonowych dla domów. W ofercie znaleźć można żaluzje plisowane i drewniane, folie okienne, markizy oraz moskitiery, a także rolety antywłamaniowe.

http://www.kordia.com.pl/ - 2 Lip 2014