KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > oświetlenie (413)

GOLS - lampy****

Produkujemy stelaże, lampy elektryczne, części do lamp elektrycznych. Firma szlifuje i poleruje rury i pręty okrągłe, profile i pręty prostokątne.

http://www.gols.com.pl/ - 23 Lut 2004

Grupa Grebud - ekskluzywne wykończenia wnętrz****

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem sufitów podwieszanych napinanych Barrisol oraz produkcją świecących paneli sufitowych. Wykonujemy także podłogi 3d i inne usługi wykończeniowe. Działamy na terenie całego kraju a także zagranicą.

http://grebud.pl/ - 14 Kwi 2014

Gulajski - kopułki akrylowe, naświetla, siłowniki elektryczne****

Sklep internetowy firmy Gulajski. W ofercie wysokiej jakości świetliki dachowe, kopułki akrylowe, świetliki rurowe, punktowe i tunelowe oraz świetliki kopułkowe. W ofercie firmy także wyłazy dachowe, okna dachowe, siłowniki elektryczne i naświetla.

http://www.gulajski.pl/ - 26 Sty 2016

Helvar - czujniki ruchu i natężenia oświetlenia****

Firma dostarcza systemy sterowania i komponenty oświetleniowe. Oferowane przez markę Helvar rozwiązania stosowane są m.in. w biurowcach, budynkach edukacyjnych oraz hotelach.

http://helvar.pl/ - 29 Cze 2017

Hepi. Łódź****

Firma zajmuje się wyposażeniem domów i mieszkań. Oferuje panele podłogowe i ścienne, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, dachy, ogrodzenia. Ofertę uzupełniają artykuły wyposażenia wnętrz - karnisze, podwieszane sufity, oświetlenie halogenowe, listwy, przeróżne akcesoria. Na stronie oferta i kontakt.

http://www.hepi.pl/ - 6 Sty 2006

HEWIPOL****

HEWIPOL - Salon Oświetleniowy. Na stronie informacje o ofercie, galeria zdjęć.

http://www.hewipol.com.pl/ - 8 Sty 2002

Hurtownia elektryczna, hurtownia budowlana - Anmar****

Firma Anmar dostarcza materiały budowlane i artykuły elektryczne. Oferta obejmuje pokrycia dachowe, systemy rynnowe, kominy, cegły, tynki, grunty, styropian, oświetlenie, osprzęt elektryczny i inne produkty znanych producentów. Anmar sprzedaje także zabezpieczenia: alarmy, monitoring CCTV, systemy przeciwpożarowe. Specjalność hurtowni to oświetlenie awaryjne. Firma montuje rozdzielnie elektryczne.

http://www.anmarsj.pl/ - 4 Lis 2014

Hurtownia ELEKTRYK****

Elementy instalacyjne, materiały instalacyjne, elektryka - sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.elektryk.elk.com.pl/ - 31 Maj 2001

Hurtownia Oświetlenia - fashionlight.pl****

Nasza firma Fashion Light jest w stanie zaoferować Państwu piękne, oryginalne lampy, które sprawią, że każde wnętrze stanie się jaśniejsze i piękniejsze. Oferujemy szeroką gamę opraw oświetleniowych, które mogą być przeznaczone do zastosowania w domu, mieszkaniu, budynkach użyteczności publicznej, hotelach czy też biurach. Fashion Light to symbol wyjątkowości, oryginalności oraz bardzo dobrych cen.

http://fashionlight.pl/ - 16 Mar 2018

Huta Szkła BIAGLASS Sp. z o.o.****

Producent szkła oświetleniowego. Na stronie informacje o firmie, wyrobach, dane kontatkowe.

http://www.biaglass.tpi.pl/ - 22 Mar 2002