KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > płytki, kafelki (131)

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006

C4Y - blaty i płyty betonowe****

Na stronie została przedstawiona oferta firmy C4Y. Zajmuje się ona produkcją i sprzedażą donic, blatów oraz płyt betonowych.

http://www.c4y.pl/ - 20 Wrz 2017

Cegła dekoracyjna | Płytki ceglane | Podłoga z cegły****

Oferujemy państwu cegłę dekoracyjną ręcznie formowaną z odzyskanego XIX–wiecznego materiału budowlanego, płytki ceglane na podłogę oraz inne aranżację ze starej cegły. Działamy w Polsce i zagranicą.

http://antiquebrick.eu/ - 22 Lip 2016

Centrum glazury****

Ogólnopolski dystrybutor płytek ceramicznych, glazury, gresu, terakoty. Wykonawca posadzek ceramicznych. Producent dekoracji gresowych, stopni, cokołów.

http://www.haxgres.pl/ - 11 Lut 2005

"CERAMED" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Bielsko-Biała****

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ceramiki i wyposażenia łazienek. Na stronach znajduje się omówienie oferty firmy.

http://www.ceramed.com.pl/ - 6 Sty 2006

Ceramika Nowa Gala S.A. Końskie, Sękocin Stary k. Warszawy****

Firma produkuje płytki ceramiczne ścienne. Na stronie znajdziecie katalog płytek, cennik, informacje o jakości, danych technicznych, sposobie pakowania. Jest także sklep.

http://www.nowa-gala.com.pl/ - 6 Sty 2006

Ceramika Paradyż. Opoczno, Tomaszów Mazowiecki****

Firma jest producentem płytek ściennych, podłogowych oraz dekoracji i listw wykończeniowych. Strony zawierają informacje na temat oferty i działalności firmy.

http://www.ceramika-paradyz.com.pl/ - 13 Gru 2005

Domlazienkaplytki.pl/****

DomŁazienkaPłytki to jedyne miejsce, gdzie można znaleźć największy wybór płytek i armatury czołowych światowych producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu udało nam się nawiązać współpracę z najlepszymi producentami ceramiki a także glazury, terakoty i armatury sanitarnej z całego świata. Dla naszych klientów zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę na wybrane produkty. DomŁazienkaPłytki to grupa profesjonalistów z pasją dzięki którym bez problemu urządzisz dom.

http://www.domlazienkaplytki.pl/ - 8 Lip 2016

Domodomo.pl Płytki kuchenne łazienkowe Online!****

Świat płytek na ekranie monitora. Sklep płytki łazienkowe, płytki kuchenne ceramika wszystko bez wychodzenia z domu. Dobierz płytki na taras czy płytki garażowe po rozmiarze i wzorze posiadamy setki ofert, tego nie znajdziesz w zwykłym sklepie.

http://www.domodomo.pl/ - 15 Lut 2011

Eleganckie łazienki - płytki Rako****

Eleganckie łazienki to sklep internetowy firmy BAZAR z Radomia, który oferuje bogaty wybór płytek ceramicznych – łazienkowych, kuchennych, tarasowych, a nawet obiektowych. Asortyment w sklepie jest wyselekcjonowany i obejmuje renomowane marki płytek polskie i zagraniczne, wśród nich m.in. Rako, Zirconio, Nowa Gala, Tubądzin, Domino, Paradyż, Końskie i inne. Sklep zapewnia profesjonalną obsługę oraz urozmaicony towar, który zaspokoi zróżnicowane gusta estetyczne.

http://www.eleganckielazienki.eu/ - 11 Sie 2017