KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > płytki, kafelki (131)

Zakład Handlowo-Usługowy "Consus". Białystok****

Firma "Consus" zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych a przede wszystkim dystrybucją płytek ceramicznych tj. glazury, terakoty, gresów. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz ofercie.

http://www.consus.com.pl/ - 6 Sty 2006

AKCESS - wnętrza. Białystok***

Witryna należy do firmy AKCESS zajmującej się dystrybucją materiałów wykończenia wnętrz. Firma oferuje w sprzedaży podłogi panelowe, chemię budowlaną , armaturę łazienkową, ceramikę sanitarną, tapety, meble łazienkowe, panele PCV, kabiny natryskowe, zlewozmywaki. Na stronie można znaleźć pełną ofertę handlową firmy.

http://www.akcess.com.pl/ - 6 Sty 2006

Amarolplast. Radom, Kozienice, Kolonia Lesiów***

W firmie tej można dostać praktycznie wszystko to, co dotyczy domu. Na stronie zapoznasz sie z pełną ofertą firmy oraz danymi kontaktowymi.

http://www.amarol.com.pl/ - 6 Sty 2006

Artis Visio płyty betonowe, beton architektoniczny***

Wykonujemy płyty oraz płytki 3d z betonu architektonicznego. Nasze gipsowe oraz betonowe płytki 3d pozwalają na stworzenie wielu możliwości wykończenia przestrzeni wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wykonujemy również wielkogabarytowe donice oraz meble z betonu architektonicznego na zamówienie.

http://artisvisio.pl/ - 16 Mar 2012

BudMat Płock***

Firma jest producentem stolarki budowlanej, blach, glazury, terakoty, zajmuje się również sprzedażą artykułów budowlanych. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.budmat.com.pl/ - 8 Mar 2000

Ceramika Design - salon ceramiki, płytki, armatura.***

Salon ceramiki. Płytki ceramiczne, podłogowe, glazura, armatura, akcesoria łazienkowe. Największy wybór - niskie ceny.

http://www.ceramikadesign.pl/ - 8 Wrz 2009

CRM***

Strona zawiera zestawienie kolekcji płytek ceramicznych. Kolekcje są prezentowane w postaci różnorodnych aranżacji pomieszczeń sklasyfikowanych według przeznaczenia i funkcji.

http://demo-crmp.finn.pl/ - 16 Maj 2002

DBstone importer płytek drewnopodobnych, baterii Steingerg, Steinberg Polska, Venis płytki***

Firma DBstone Bytom, zajmuje się bezpośrednim importem ekskluzywnych płytek Włoskich i Hiszpańskich. W ofercie znajdziecie Państwo np. płytki drewnopodobne Włoskiego producenta, charakteryzujące się wysokimi parametrami technicznymi oraz niebagatelnym Włoskim stylem. Warto też wspomnieć o wysokiej jakości produktach firmy Steinberg. W DBstone możecie Państwo zapoznać się z produktami tej firmy. Steinberg to baterie wysokiej jakości z wkładem ceramicznym (głowica ceramiczna baterii), który gwarantuje długą żywotność baterii. Tańsze baterie posiadają wkłady plastikowe których gwarancja nie obejmuje. Firma \"DBstone\" rekomenduje swoim klientom Hiszpańskie płytki ceramiczne Venis Porcelanosa. Więcej ciekawych przykładów można znaleźć na stronie www.dbstone-venis.blogspot.com Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz, firmy budowlane, wykonawców.

http://www.dbstone-venis.blogspot.com/ - 9 Lip 2012

Dekor - sklep z materiałami do remontu mieszkania, domu.***

Posiadamy w ofercie: płytki ceramiczne takich producentów jak: Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Cersanit, Opoczno. Naszą ofertę uzupełniamy również ceramiką i armaturą sanitarną, tynkami, drzwiami, oknami, bramami i farbami. Klient u nas zakupi wszystko co jest potrzebne do remontu mieszkania lub wykończenia domu.

http://www.dekor-plock.pl/ - 10 Lip 2012

Excellent S. A.***

Witryna jednego z największych i wiodących dystrybutorów - dostawców szkła budowlanego i dekoracyjnego w Polsce. W ofercie znajdują się również specjalistyczne szkła inwestycyjne. Oferta firmy kierowana jest do przedsiębiorstw.

http://www.excellent.com.pl/ - 17 Sty 2006