KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > płytki, kafelki (127)

BudMat Płock***

Firma jest producentem stolarki budowlanej, blach, glazury, terakoty, zajmuje się również sprzedażą artykułów budowlanych. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.budmat.com.pl/ - 8 Mar 2000

Ceramika Design - salon ceramiki, płytki, armatura.***

Salon ceramiki. Płytki ceramiczne, podłogowe, glazura, armatura, akcesoria łazienkowe. Największy wybór - niskie ceny.

http://www.ceramikadesign.pl/ - 8 Wrz 2009

CRM***

Strona zawiera zestawienie kolekcji płytek ceramicznych. Kolekcje są prezentowane w postaci różnorodnych aranżacji pomieszczeń sklasyfikowanych według przeznaczenia i funkcji.

http://demo-crmp.finn.pl/ - 16 Maj 2002

DBstone importer płytek drewnopodobnych, baterii Steingerg, Steinberg Polska, Venis płytki***

Firma DBstone Bytom, zajmuje się bezpośrednim importem ekskluzywnych płytek Włoskich i Hiszpańskich. W ofercie znajdziecie Państwo np. płytki drewnopodobne Włoskiego producenta, charakteryzujące się wysokimi parametrami technicznymi oraz niebagatelnym Włoskim stylem. Warto też wspomnieć o wysokiej jakości produktach firmy Steinberg. W DBstone możecie Państwo zapoznać się z produktami tej firmy. Steinberg to baterie wysokiej jakości z wkładem ceramicznym (głowica ceramiczna baterii), który gwarantuje długą żywotność baterii. Tańsze baterie posiadają wkłady plastikowe których gwarancja nie obejmuje. Firma \"DBstone\" rekomenduje swoim klientom Hiszpańskie płytki ceramiczne Venis Porcelanosa. Więcej ciekawych przykładów można znaleźć na stronie www.dbstone-venis.blogspot.com Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz, firmy budowlane, wykonawców.

http://www.dbstone-venis.blogspot.com/ - 9 Lip 2012

Dekor - sklep z materiałami do remontu mieszkania, domu.***

Posiadamy w ofercie: płytki ceramiczne takich producentów jak: Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Cersanit, Opoczno. Naszą ofertę uzupełniamy również ceramiką i armaturą sanitarną, tynkami, drzwiami, oknami, bramami i farbami. Klient u nas zakupi wszystko co jest potrzebne do remontu mieszkania lub wykończenia domu.

http://www.dekor-plock.pl/ - 10 Lip 2012

Excellent S. A.***

Witryna jednego z największych i wiodących dystrybutorów - dostawców szkła budowlanego i dekoracyjnego w Polsce. W ofercie znajdują się również specjalistyczne szkła inwestycyjne. Oferta firmy kierowana jest do przedsiębiorstw.

http://www.excellent.com.pl/ - 17 Sty 2006

Firma ABM Majster Pszczyna***

Strona firmy ABM Majster Pszczyna, a na niej oferta handlowa, usługi,aranżacje wnętrz, układanie płytek ceramicznych.

http://abmmajster.com.pl/ - 4 Wrz 2000

Firma Clamare w Oświęcimiu zajmuje się głównie sprzedażą kruszywa, kamieni ozdobnych, żwir,piasek***

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Clamare mieszczące się w Oświęcimiu zajmuje się głównie sprzedażą materiałów budowlanych, kamieni ozdobnych, kruszyw: żwirowe takie jak piasek, żwir, pospółka oraz łamane jak grys, kliniec, tłuczeń stosowanych przy budowie domów, dróg, placów, parkingów, jako podbudowa pod kostkę brukową i wiele innych. Celem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, a także ciągłe doskonalenie współpracy z nimi. Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową - dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

http://www.clamare.pl/ - 8 Mar 2010

Firma produkcyjno handlowa M&M - płytki ceramiczne***

Firma specjalizuje się w handlu płytkami ceramicznymi. W swojej ofercie posiada m.in. płytki gresowe, klinkierowane, podłogowe, ścienne, sprzęt do wyposażenia łazienek, kleje, okna z PCV i aluminium. Szczegóły na stronie. Jest także cennik.

http://www.mmplytkiceramiczne.com.pl/ - 8 Mar 2000

Flizy***

Flizy, Glazura, Terakota, Gres, Klinkier, Ceramika, Armatura, Chemia Budowlana do Kuchni, Łazienki, Salonu, Tarasu, Garażu. Gwarancja Najniższych Cen!

http://www.plytki.mazury.pl/ - 18 Mar 2010