KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > płytki, kafelki (131)

Firma ABM Majster Pszczyna***

Strona firmy ABM Majster Pszczyna, a na niej oferta handlowa, usługi,aranżacje wnętrz, układanie płytek ceramicznych.

http://abmmajster.com.pl/ - 4 Wrz 2000

Firma Clamare w Oświęcimiu zajmuje się głównie sprzedażą kruszywa, kamieni ozdobnych, żwir,piasek***

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Clamare mieszczące się w Oświęcimiu zajmuje się głównie sprzedażą materiałów budowlanych, kamieni ozdobnych, kruszyw: żwirowe takie jak piasek, żwir, pospółka oraz łamane jak grys, kliniec, tłuczeń stosowanych przy budowie domów, dróg, placów, parkingów, jako podbudowa pod kostkę brukową i wiele innych. Celem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, a także ciągłe doskonalenie współpracy z nimi. Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową - dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

http://www.clamare.pl/ - 8 Mar 2010

Firma produkcyjno handlowa M&M - płytki ceramiczne***

Firma specjalizuje się w handlu płytkami ceramicznymi. W swojej ofercie posiada m.in. płytki gresowe, klinkierowane, podłogowe, ścienne, sprzęt do wyposażenia łazienek, kleje, okna z PCV i aluminium. Szczegóły na stronie. Jest także cennik.

http://www.mmplytkiceramiczne.com.pl/ - 8 Mar 2000

Flizy***

Flizy, Glazura, Terakota, Gres, Klinkier, Ceramika, Armatura, Chemia Budowlana do Kuchni, Łazienki, Salonu, Tarasu, Garażu. Gwarancja Najniższych Cen!

http://www.plytki.mazury.pl/ - 18 Mar 2010

Flizy. Kraków***

Hurt-detal wyposażenia łazienek, flizy, terakota, glazura, wanny, kabiny prysznicowe, płytki ceramiczne, armatura, meble łazienkowe.

http://www.flizy.com.pl/ - 6 Sty 2006

Glazura***

Blog na temat glazury.

http://www.ceramiczneplytki.waw.pl/ - 18 Mar 2010

Glazura, płytki ceramiczne, łazienki - Wrocław, dolnośląskie***

Kafelek - salon płytek ceramicznych Wrocław. W ofercie wyposażenie łazienki, płytki ceramiczne, armatura sanitarna, kafelki, glazura i terakota oraz chemia budowlana. Salon płytek ceramicznych zaprasza - glazura, płytki ceramiczne Wrocław, woj. dolnośląskie.

http://www.kafelek.eu/ - 28 Gru 2010

Granity i marmury z całego świata***

Hurtownia granitu i marmuru oferuje: płytki granitowe i marmurowe w różnych rozmiarach z różnych kamieni. Kominki, parapety granitowe i marmurowe, figury i rzeżby granitowe, blaty kuchenne, marmurowe fontanny ogrodowe i pokojowe.

http://www.marbiel.pl/ - 16 Lis 2005

Gres***

Kolekcja Affron firmy Paradyż bowiem, to gres w dwóch kolorach - beżowym i grafitowym, a cały ich urok tkwi w żłobieniach na powierzchni. Gwarancja Najniższych Cen!

http://www.gres.warszawa.pl/ - 15 Lut 2010

Gres***

Gres, Glazura, Terakota, Klinkier, Ceramika, Armatura, Chemia Budowlana do Kuchni, Łazienki, Salonu, Tarasu, Garażu. Gwarancja Najniższych Cen!

http://www.gres.waw.pl/ - 24 Lut 2010