KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (141)

Forum Posadzkowe***

Wymiana doświadczeń nt, posadzek przemysłowych i dekoracyjnych. Posadzki betonowe, epoksydowe, polerowane, cienkowarstwowe. Problemy z posadzkami, naprawa posadzek. Jak wykonać podbudowę pod posadzkę, jak zezbroić beton włóknami, jak wybrać posadzkę w zależności od typu budowli.

http://www.forumposadzkowe.pl/ - 30 Maj 2012

Fronty meblowe, kuchenne, panele MDF – producent frontów meblowych Proform***

Firma Proform to producent frontów meblowych, które oferuje przede wszystkim fronty do mebli kuchennych oraz panele dekoracyjne 3D. Nasze panele MDF oraz fronty meblowe i kuchenne są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Idealnie nadają się na nowoczesne aranżacje wnętrz. Zapraszamy!

http://www.proform.eu/ - 15 Maj 2012

Frotex - panele podłogowe***

W swojej ofercie posiadamy:panele ścienne, panele podłogowe, listwy wykończeniowe, elementy wykończeniowe drewniane, panele boazeryjne, boazerie, parkiety, drzwi drewniane, karnisze

http://www.frotex-panele.pl/ - 18 Wrz 2006

Konfigurator - jak dobrać podłogi, aranżacje, kolor wnętrz***

Na stronie konfigurator VOX który pomaga przy aranżacji wnętrz. Jeżeli nie wiesz jak dobrać drzwi do podłogi, jakie wybrać panele podłogowe lub jak dobrać kolory do pokoju to wejdź na naszą. Nasz konfigurator pomaga wybrać kolor wnętrz, panele podłogowe i drzwi wewnętrzne.

http://www.dobierz.drzwiipodlogi.vox.pl/ - 28 Mar 2012

KWAPISZ I SPÓŁKA s.c Warszawa***

KWAPISZ I SPÓŁKA to firma posiadająca w swojej ofercie nowoczesne materiały do budowania wnętrz. Oferta firmy obejmuje płyty gipsowo-kartonowe, elementy konstrukcyjne ścian, system sufitowe, parkiety, wykładziny podłogowe, akcesoria, izolacje, farby, gipsy, kleje do glazury, wylewki samopoziomujące.

http://www.kwapisz.com.pl/ - 6 Sty 2006

Materiały budowlane Bełchatów Malmax***

Hurtownia Budowlana - promocyjne ceny! Oferujemy bogaty asortyment materiałów budowlanych jak również mieszamy farby i tynki, w ofercie również okna, drzwi oraz bramy garażowe najwyższej jakości. Firma wykonuje również usługi budowlane w szerokim zakresie. Zapraszamy na www.malmax.pl

http://www.malmax.pl/ - 12 Lip 2010

Mozpar Inlays Style-wyszukane pomysły drewniane, mozaiki, intarsje***

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem parkietów taflowych, intarsji podłogowych oraz ozdobnych rozet, medalionów i bordiury. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy drewno egzotyczne i europejskie, które przy odpowiednim zestawieniu różnobarwnych gatunków, pozwala nam tworzyć parkiety i wszelkie elementy dekoracyjne w szerokiej gamie wzorów. Zapraszamy

http://www.mozpar.eu/ - 14 Sty 2010

Nowoczesne materiały budowlane dla budownictwa. Lublin***

Materiały budowlane nowej generacji, siding, okna, drzwi, boazeria, pokrycia dachowe, daszki itp.

http://www.asko.pl/ - 6 Sty 2006

oferta handlowa firmy EKSIM sp. z o.o. Lublin***

Firma oferuje tapety włoskie i francuskie, tkaniny dekoracyjne, pledy, koce, karnisze.

http://www.eksim.pl/ - 6 Sty 2006

Ogrodzenia i płoty betonowe - Sapes***

Specjalnością firmy Sapes są płoty i ogrodzenia betonowe. Firma posiada duże doświadczenie w branży. Ich płoty betonowe znalazły uznanie wielu klientów. Wśród ogrodzeń betonowych znajdziemy ogrodzenia mniejsze i większe z odpowiednim zbrojeniem. Producent zapewnia długą gwarancję na produkty.

http://www.sapes.pl/ - 24 Mar 2011