KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (133)

Nowoczesne materiały budowlane dla budownictwa. Lublin***

Materiały budowlane nowej generacji, siding, okna, drzwi, boazeria, pokrycia dachowe, daszki itp.

http://www.asko.pl/ - 6 Sty 2006

oferta handlowa firmy EKSIM sp. z o.o. Lublin***

Firma oferuje tapety włoskie i francuskie, tkaniny dekoracyjne, pledy, koce, karnisze.

http://www.eksim.pl/ - 6 Sty 2006

Ogrodzenia i płoty betonowe - Sapes***

Specjalnością firmy Sapes są płoty i ogrodzenia betonowe. Firma posiada duże doświadczenie w branży. Ich płoty betonowe znalazły uznanie wielu klientów. Wśród ogrodzeń betonowych znajdziemy ogrodzenia mniejsze i większe z odpowiednim zbrojeniem. Producent zapewnia długą gwarancję na produkty.

http://www.sapes.pl/ - 24 Mar 2011

Panele, deski podłogowe - deska barlinecka Poznań***

Grupa Fachowiec oferuje drzwi, podłogi drewniane, wykładziny, panele podłogowe i deski podłogowe. W ofercie panele Kronopol, Quickstep, drzwi Vasco, Pol-Skone, Porta i Dre. Zapewniamy montaż drzwi i montaż podłóg. Zapraszamy - deska barlinecka, podłogi i drzwi Poznań.

http://grupafachowiec.eu/ - 19 Gru 2011

Panele Podłogowe***

Sklep oferujący panele podłogowe wraz z montażem.Atrakcyjne promocje - zapraszamy.

http://www.panele.sklep.pl/ - 24 Mar 2011

Panele podłogowe - Almar***

Sprzedaż paneli podłogowych, podłóg naturalnych, boazerii MDF-PCV.

http://www.panelepodlogowe.net/ - 22 Maj 2006

Panele podłogowe i drzwi Poznań***

Firma Zip-Floors sprzedaje i montuje panele podłogowe oraz drzwi w Poznaniu. Naszym głównym atutem jest sprzedaż paneli podłogowych oraz drzwi z montażem GRATIS utrzymując przy tym najniższe ceny na terenie całego Poznania.

http://www.zip-floors.pl/ - 29 Sty 2013

Panelex***

Firma jest dystrybutorem markowych paneli laminowanych i podłóg drewnianych firm uznanych producentów tj. Classen, Kronopol, Kronooriginal i Barlinek.

http://www.panelex.pl/ - 18 Sie 2010

Parkiet Studio - Warszawa***

Parkiet Studio jest czołowym polskim dystrybutorem krajowych podłóg drewnianych, a ponadto bezpośrednim importerem drewna egzotycznego. Specjalizujemy się również w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Układamy i wykańczamy wszelkie rodzaje podłóg, trudnimy się montażem schodów, tarasów, drzwi, a oprócz tego listew przypodłogowych. Prócz tego przeprowadzamy renowacje starych parkietów. Przygotowujemy precyzyjne pomiary jakości i wilgotności podłoża, na którym będzie położony materiał. Ażeby zapewnić wysoką jakoś naszych realizacji współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi parkieciarzami i schodziarzami z wieloletnim doświadczeniem. Na nasze usługi dajemy najdłuższą na rynku gwarancję. Dlaczego warto kupić właśnie u nas? Oto jeden z powodów: korzystamy z materiałów chemicznych najwyższej jakości: Bona, Killto, Deva, Uzin, Osmo, Remmers, Lios, Timberex. Zapraszamy do jednego z naszych salonów sprzedaży w Warszawie.

http://www.parkietstudio.pl/ - 23 Wrz 2013

PHU Vega podłogi, panele - Rzeszów***

PHU Vega Sp.j. w swoim sklepie "Świat Podłóg" posiada największą oferte parkietów, parkietów z drewna egzotycznego, mozaiki, paneli podłogowych, tarcicy na schody i do zabudowy łazienek, na terenie Podkarpacia.

http://www.vega.ipr.pl/ - 5 Sie 2004