KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (131)

Ogrodzenia i płoty betonowe - Sapes***

Specjalnością firmy Sapes są płoty i ogrodzenia betonowe. Firma posiada duże doświadczenie w branży. Ich płoty betonowe znalazły uznanie wielu klientów. Wśród ogrodzeń betonowych znajdziemy ogrodzenia mniejsze i większe z odpowiednim zbrojeniem. Producent zapewnia długą gwarancję na produkty.

http://www.sapes.pl/ - 24 Mar 2011

Panele, deski podłogowe - deska barlinecka Poznań***

Grupa Fachowiec oferuje drzwi, podłogi drewniane, wykładziny, panele podłogowe i deski podłogowe. W ofercie panele Kronopol, Quickstep, drzwi Vasco, Pol-Skone, Porta i Dre. Zapewniamy montaż drzwi i montaż podłóg. Zapraszamy - deska barlinecka, podłogi i drzwi Poznań.

http://grupafachowiec.eu/ - 19 Gru 2011

Panele Podłogowe***

Sklep oferujący panele podłogowe wraz z montażem.Atrakcyjne promocje - zapraszamy.

http://www.panele.sklep.pl/ - 24 Mar 2011

Panele podłogowe - Almar***

Sprzedaż paneli podłogowych, podłóg naturalnych, boazerii MDF-PCV.

http://www.panelepodlogowe.net/ - 22 Maj 2006

Panele podłogowe i drzwi Poznań***

Firma Zip-Floors sprzedaje i montuje panele podłogowe oraz drzwi w Poznaniu. Naszym głównym atutem jest sprzedaż paneli podłogowych oraz drzwi z montażem GRATIS utrzymując przy tym najniższe ceny na terenie całego Poznania.

http://www.zip-floors.pl/ - 29 Sty 2013

Panelex***

Firma jest dystrybutorem markowych paneli laminowanych i podłóg drewnianych firm uznanych producentów tj. Classen, Kronopol, Kronooriginal i Barlinek.

http://www.panelex.pl/ - 18 Sie 2010

Parkiet Studio - Warszawa***

Parkiet Studio jest czołowym polskim dystrybutorem krajowych podłóg drewnianych, a ponadto bezpośrednim importerem drewna egzotycznego. Specjalizujemy się również w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Układamy i wykańczamy wszelkie rodzaje podłóg, trudnimy się montażem schodów, tarasów, drzwi, a oprócz tego listew przypodłogowych. Prócz tego przeprowadzamy renowacje starych parkietów. Przygotowujemy precyzyjne pomiary jakości i wilgotności podłoża, na którym będzie położony materiał. Ażeby zapewnić wysoką jakoś naszych realizacji współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi parkieciarzami i schodziarzami z wieloletnim doświadczeniem. Na nasze usługi dajemy najdłuższą na rynku gwarancję. Dlaczego warto kupić właśnie u nas? Oto jeden z powodów: korzystamy z materiałów chemicznych najwyższej jakości: Bona, Killto, Deva, Uzin, Osmo, Remmers, Lios, Timberex. Zapraszamy do jednego z naszych salonów sprzedaży w Warszawie.

http://www.parkietstudio.pl/ - 23 Wrz 2013

PHU Vega podłogi, panele - Rzeszów***

PHU Vega Sp.j. w swoim sklepie "Świat Podłóg" posiada największą oferte parkietów, parkietów z drewna egzotycznego, mozaiki, paneli podłogowych, tarcicy na schody i do zabudowy łazienek, na terenie Podkarpacia.

http://www.vega.ipr.pl/ - 5 Sie 2004

PODLOGI24.NET - sklep internetowy z panelami podłogowymi premium***

Sklep internetowy oferujący wysokiej jakości podłogi panelowe do bezklejowego samodzielnego montażu. W szczególności wysokiej klasy panele laminowane, drewniane. Sklep oferuje również fabrycznie wylakierowany gotowy do ułożenia parkiet dwuwarstwowy, kompozytową deskę tarasową oraz pełną gamę dopasowanych kolorystycznie listew oraz dedykowanych akcesoriów okołopodłogowych. Sklep zapewnia najszybszą możliwą dostawę zamówionych produktów pod drzwi klienta. Sklep prowadzony jest przez firmę Wnętrza z klasą z siedzibą w Kaliszu.

http://www.podlogi24.net/ - 9 Lip 2012

Podłogi drewniane, korkowe, deska barlinecka, sztukateria, listwy dekoracyjne, przypodłogowe***

Sklep z akcesoriami wykończeniowymi i dekoracyjnymi oferuje materiały takie jak deska barlinecka, podłogi drewniane, korkowe, listwy dekoracyjne, sufitowe, rozety oraz sztukaterię. Jesteśmy dystrybutorem firm takich jak Nomastyl, Orac i Floorstyl.

http://www.melagu.pl/ - 17 Gru 2010