KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (141)

Beton architektoniczny Archbeton****

Archbeton oferuje klientom wysokiej jakości beton architektoniczny w bardzo przystępnych cenach. Jeżeli chcecie stworzyć naprawdę nowoczesne i stylowe aranżacje wnętrz to płyty betonowe dekoracyjne z pewnością pomogą wam osiągnąć ten cel. Oferujemy płyty z betonu architektonicznego, które upiększą każde wnętrze.

http://www.archbeton.pl/ - 2 Cze 2015

Cykliniarze - cykliniarze-parkieciarze.pl****

Cykliniarze-parkieciarze.pl to profesjonalny serwis branżowy o tematyce parkietów i różnego rodzaju podłóg drewnianych. Został on specjalnie stworzony dla inwestorów, którzy szukają dla siebie fachowców od cyklinowania parkietów, montażu podłóg drewnianych czy też renowacji schodów. Jest to również serwis z przeznaczeniem dla wykonawców, którzy poszukują dystrybutorów profesjonalnej chemii parkieciarskiej, parkietów i podłóg drewnianych.

http://cykliniarze-parkieciarze.pl/ - 5 Gru 2018

Cyklinownie Bydgoszcz****

Zachęcamy do zapoznania się z usługami świadczonymi przez naszą firmę. Naszą specjalnością jest przede wszystkim bezpyłowe cyklinowanie podłóg w Bydgoszczy, jednak oferujemy także renowacje parkietów.

http://cyklinowanie-bydgoszcz.pl/ - 24 Paź 2018

Dekoracje ścienne Twoich marzeń.****

Wykonawcy ściennych dekoracji zapraszają na stronę. Powierz naszym rękom Twoje ściany a nabiorą piękna i niepowtarzalności.

http://www.prodekor.com/ - 10 Lis 2005

Domfloor - panele podłogowe w Krakowie****

W ofercie firmy Domfloor znaleźć można panele podłogowe Krono Original, Kronopol, Quick Step oraz Tarkett. Sklep udostępnia także wewnętrzne i zewnętrzne drzwi, klamki, listwy przypodłogowe oraz deski tarasowe. Działalność handlowa prowadzona jest w Krakowie.

http://www.podlogidrzwi.eu/ - 27 Sty 2015

Dominik Wolski UFK - usuwanie kleju i subitu****

W ramach usług wykonywane jest usuwanie kleju i subitu z podłóg. Przygotowywane jest również wzmacnianie podłoża oraz oczyszczanie starych powłok i materiałów.

http://www.usuwaniesubitu.pl/ - 21 Lis 2013

Drewno kominkowe - Świat Drewna****

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. Świat Drewna "RAJ" prowadzi sprzedaż drewna opałowo-kominkowego. Ponadto oferuje szeroki wybór paneli oraz desek podłogowych, paneli ściennych oraz materiałów wykończeniowych do podłóg.

http://www.swiat-drewna.info.pl/ - 13 Wrz 2013

Drzwi wewnętrzne, zwewnętrzne, panele i podłogi - Fachowiec Częstochowa****

W Częstochowie znajdują się dwa salony firmowe Fachowiec, w których Klienci mogą zaopatrzyć się w pochodzące od renomowanych producentów drzwi i podłogi. Sklepy oferują produkty uznanych marek, takich jak Kronopol, Quarto, DRE, Gerda czy Porta.

http://www.czestochowa.grupafachowiec.eu/ - 25 Sie 2016

Eko Drewno - skład drewna Wrocław Psary****

Profesjonalny skład drewna - w ofercie wysokiej jakości drewno skandynawskie, syberyjskie i krajowe, a także farby do drewna i materiały montażowe. Duży wybór, krótkie terminy dostaw, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ekodrewno.pl/ - 10 Kwi 2007

Ekskluzywne podłogi drewniane, parkiety, panele podłogowe - Ablux****

W naszej ofercie znajdują się ekskluzywne podłogi drewniane oraz parkiety i panele podłogowe. Proponujemy wyroby, które odznaczają się wysoką wytrzymałością na ścieranie oraz intensywną eksploatację. Posiadamy szeroki wybór produktów o zróżnicowanej kolorystyce oraz strukturze.

http://www.studioablux.pl/ - 17 Maj 2014