KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (133)

Opiela-parkiety.pl - podłogi drewniane****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą naszej firmy, w ramach której jesteśmy w stanie zaoferować Państwu schody i podłogi drewniane w Warszawie. Opiela-parkiety.pl poleca również parkiety oraz ich renowację.

http://www.opiela-parkiety.pl/ - 26 Maj 2018

Panele 3D - panelegipsowe.pl****

Nasza firma od lat przygotowuje panele gipsowe. Przez piętnaście lat działalności udało się nam firmę rozwinąć w takim zakresie, że obecnie przygotować możemy wiele interesujących propozycji z gipsu. Nasza firma stara się rozwijać i dlatego ciągle współpracujemy z firmami z różnych krajów, by każdy kolejny produkt z pod naszej ręki był coraz lepszy. Mamy nadzieje, że w ten sposób nasi klienci zawsze będą mogli być z tej przygotowanej oferty zadowoleni.

http://panelegipsowe.pl/ - 15 Gru 2016

Panele i podłogi drewniane Olsztyn****

Eleganckie panele oraz podłogi drewniane z oferty Podłogarni – salonu z Olsztyna – to wybór przepięknych, trwałych i ciekawych projektów stworzonych przez jednych z najlepszych producentów podłóg. Produkty proponowane przez firmę to także wspaniałe drzwi, okna, tarasy oraz akcesoria wysokiej jakości.

http://www.podlogarnia.pl/ - 3 Lip 2013

Pantom - podłogi parkiety panele****

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną parkietów oraz paneli podłogowych, posiadamy 6 punktów sprzedaży na terenie Warszawy. Posiadamy największy wybór podłóg - parkietów egzotycznych, parkietów europejskich oraz paneli drewnianych i laminowanych. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem podłóg.

http://www.pantom.com.pl/ - 10 Sty 2006

Parkiety, panele, podłogi, artykuły drewniane i lakiery - parkiety.sklep.pl****

Sprzedaż i układanie - parkiety, panele, deska barlinecka, finishparkiet, lakiery, chemia do drewna.

http://www.parkiety.sklep.pl/ - 24 Maj 2007

Parkiety, podłogi, cyklinowanie****

Parkiety,podłogi z drewna krajowego i egzotycznego,deski i podłogi trójwarstwowe,parkiety przemysłowe,podłogi drewniane,kleje,lakiery,oleje. Cyklinowanie,układanie podłóg parkietów,lakierowanie oraz olejowanie.

http://www.parkietyszczecin.pl/ - 23 Maj 2008

Parkiety-spektrum.pl****

W ofercie firmy Studio Parkietu SPEKTRUM znaleźć można parkiety i deski podłogowe - wybór jest bardzo duży, mówimy zarówno o drewnie polskim, europejskim, jak i egzotycznym. Nasze studio znajduje się w Warszawie, możecie kupić Państwo zresztą nie tylko parkiety i deski, ale także produkty chemiczne. Do tego zajmujemy się, z bardzo dużym powodzeniem, świadczeniem fachowych usług parkieciarskich i stolarskich.

http://www.parkiety-spektrum.pl/ - 10 Maj 2016

Podlogi.com.pl****

Działamy na rynku dystrybuowania takich wyrobów do realizowania podłóg jak różnego typu panele, w tym laminowane, drewniane oraz winylowe. Oferujemy również sprzedaż detaliczną między innymi desek oraz parkietów zarówno wykonywanych z drewna krajowego jak też egzotycznego. Naszym klientom możemy zapewnić również kompleksowe usługi dotyczące między innymi profesjonalnego pomiaru oraz montażu podłóg. Gwarantujemy sprawne i terminowe usługi.

http://www.podlogi.com.pl/ - 11 Sty 2017

Podłogi drewniane, panele podłogowe, deska barlinecka - Urzadzaj****

Jednym z najchętniej stosowanych produktów do układania podłóg w domach, czy mieszkaniach są panele podłogowe. Niezmierna różnorodność wzorów, bogata kolorystyka i łatwość układania to niezaprzeczalne atuty tych wyrobów. Wchodząc na stronę sklepu www.urzadzaj.com przekonamy się jednak, że to nie wszystkie zalety paneli. Jest jeszcze jedna, niska cena zakupu, którą oferuje wyżej wymieniona firma.

http://www.urzadzaj.com/ - 18 Wrz 2012

Podłogi, drewno kominkowe, transport firma Raj****

Podłogi, podłogi drewniane, panele podłogowe, deski podłogowe, panele ścienne, parkiet, klepka parkietowa, barlinecka, układanie podłóg, układanie parkietu, drewno kominkowe, brykiet z trocin, transport ciężarowy, usługi transportowe, Mosina, Poznań

http://www.swiatdrewna.pl/ - 18 Lut 2008