KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (141)

Parkiety, panele, podłogi, artykuły drewniane i lakiery - parkiety.sklep.pl****

Sprzedaż i układanie - parkiety, panele, deska barlinecka, finishparkiet, lakiery, chemia do drewna.

http://www.parkiety.sklep.pl/ - 24 Maj 2007

Parkiety, podłogi, cyklinowanie****

Parkiety,podłogi z drewna krajowego i egzotycznego,deski i podłogi trójwarstwowe,parkiety przemysłowe,podłogi drewniane,kleje,lakiery,oleje. Cyklinowanie,układanie podłóg parkietów,lakierowanie oraz olejowanie.

http://www.parkietyszczecin.pl/ - 23 Maj 2008

Parkiety-spektrum.pl****

W ofercie firmy Studio Parkietu SPEKTRUM znaleźć można parkiety i deski podłogowe - wybór jest bardzo duży, mówimy zarówno o drewnie polskim, europejskim, jak i egzotycznym. Nasze studio znajduje się w Warszawie, możecie kupić Państwo zresztą nie tylko parkiety i deski, ale także produkty chemiczne. Do tego zajmujemy się, z bardzo dużym powodzeniem, świadczeniem fachowych usług parkieciarskich i stolarskich.

http://www.parkiety-spektrum.pl/ - 10 Maj 2016

Podlogi.com.pl****

Działamy na rynku dystrybuowania takich wyrobów do realizowania podłóg jak różnego typu panele, w tym laminowane, drewniane oraz winylowe. Oferujemy również sprzedaż detaliczną między innymi desek oraz parkietów zarówno wykonywanych z drewna krajowego jak też egzotycznego. Naszym klientom możemy zapewnić również kompleksowe usługi dotyczące między innymi profesjonalnego pomiaru oraz montażu podłóg. Gwarantujemy sprawne i terminowe usługi.

http://www.podlogi.com.pl/ - 11 Sty 2017

Podłogi drewniane, panele podłogowe, deska barlinecka - Urzadzaj****

Jednym z najchętniej stosowanych produktów do układania podłóg w domach, czy mieszkaniach są panele podłogowe. Niezmierna różnorodność wzorów, bogata kolorystyka i łatwość układania to niezaprzeczalne atuty tych wyrobów. Wchodząc na stronę sklepu www.urzadzaj.com przekonamy się jednak, że to nie wszystkie zalety paneli. Jest jeszcze jedna, niska cena zakupu, którą oferuje wyżej wymieniona firma.

http://www.urzadzaj.com/ - 18 Wrz 2012

Podłogi, drewno kominkowe, transport firma Raj****

Podłogi, podłogi drewniane, panele podłogowe, deski podłogowe, panele ścienne, parkiet, klepka parkietowa, barlinecka, układanie podłóg, układanie parkietu, drewno kominkowe, brykiet z trocin, transport ciężarowy, usługi transportowe, Mosina, Poznań

http://www.swiatdrewna.pl/ - 18 Lut 2008

Podłogi Gdańsk - sprzedaż parkietów, desek i paneli podłogowych****

Jak wiadomo podłogi drewniane są najwytrzymalsze oraz najpiękniej prezentują się w naszych wnętrzach. Floor Zone podłogi Gdańsk dodadzą waszemu domowi elegancji stylu jak i charakteru. Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych. Podłogi Gdańsk najlepszy wybór, jeżeli chodzi o wykończenie naszego domu a konkretnie podłogi. W naszej ofercie znajdziecie państwo ogromny wybór podłóg drewnianych o różnych fasonach kolorach i wzorach. Podłogi Gdańsk, które proponujemy są niezwykle wytrzymałe i przetrwają długie lata w formie nienaruszonej dzięki temu już są wykonane tylko i wyłącznie z najlepszych surowców dostępnych na rynku. Kupując u nas zyskujecie państwo darmową pomoc i poradę, jakiego rodzaju podłoga będzie najlepsza dla waszego domu. Porad udzielamy na miejscu w naszym sklepie jak i również w domu klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i ciekawą ofertą podłóg drewnianych w Gdańsku.

http://floorzone.pl/ - 30 Paź 2015

Podłogi laminowane i podłogi drewniane. Wnętrze z klasą - Kalisz****

Sprzedaż materiałów wykończeniowych wnętrz. Podłogi laminowane, podłogi drewniane, listwy wykończeniowe, materiały podkładowe do podłóg. Wnętrze z klasą - KALISZ

http://www.podlogi.kalisz.pl/ - 2 Maj 2006

POL-PAR****

Świadczymy usługi w zakresie obróbki i gięcia blach oraz malowania proszkowego. POL-PAR z Wrocławia jest również producentem paneli elewacyjnych oraz parapetów.

http://polpar.com/ - 4 Kwi 2017

Posadzki epoksydowe,żywice****

Zastosowanie posadzek z żywic epoksydowych i poliuretanowych w mieszkaniach i obiektach przemysłowych,tarasach,parkingach

http://www.poxico.pl/ - 27 Gru 2014