KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (131)

Podłogi laminowane i podłogi drewniane. Wnętrze z klasą - Kalisz****

Sprzedaż materiałów wykończeniowych wnętrz. Podłogi laminowane, podłogi drewniane, listwy wykończeniowe, materiały podkładowe do podłóg. Wnętrze z klasą - KALISZ

http://www.podlogi.kalisz.pl/ - 2 Maj 2006

POL-PAR****

Świadczymy usługi w zakresie obróbki i gięcia blach oraz malowania proszkowego. POL-PAR z Wrocławia jest również producentem paneli elewacyjnych oraz parapetów.

http://polpar.com/ - 4 Kwi 2017

Posadzki epoksydowe,żywice****

Zastosowanie posadzek z żywic epoksydowych i poliuretanowych w mieszkaniach i obiektach przemysłowych,tarasach,parkingach

http://www.poxico.pl/ - 27 Gru 2014

Producent listew przypodłogowych****

Producent listew przypodłogowych lakierowanych na biała idealnych do wykańczania wnętrza. Listwy przypodłogowe lakierowane oraz fornirowane.

http://listwyperfect.pl/ - 18 Paź 2016

Produkcja płytek ceglany , ręcznie robione , stare cegły , bogata kolorystyka****

Płytki ceglane są w kilku rożnych zestawach kolorystycznych. Duża liczba wzorów pojedynczych płytek , ręczne barwienie dają efekt niepowtarzalnego starego muru. Każde wnętrze nabierze indywidualnego charakteru , pasują do każdego rodzaju wnętrz. Tworzą klimat.

http://manufakturacegiel.pl/ - 16 Lis 2016

Remonty i wykończenia wnętrz Jemielnica, Lubliniec, Gliwice****

Zapraszamy wszystkich poszukujących rzetelnej firmy remontowo-wykończeniowej, do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się wykonywaniem wszystkich prac, związanych z odnowieniem mieszkań, oferując swoim klientom najwyższy poziom usług w przystępnej cenie. Wieloletnie doświadczenie, a także nowoczesne i szerokie zaplecze techniczne, pozwala nam wykonać każdy remont w terminie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

http://neofirmy.net/remonty,remonty-i-wykonczenia-wnetrz-strzelce-opolskie-gliwice-lublin-adrian-skowronek-uslugi-remontowo-wykonczeniowe,jemielnica,opolskie-1023.html - 9 Kwi 2016

Remonty mieszkań - Usługi remontowe Karlos Karol Frąc****

Planują Państwo wykonanie remontu w swoim mieszkaniu? Szukają sprawdzonego wykonawcy, któremu można w pełni zaufać i który ma wysokie kompetencje? Firma Karlos jest dokładnie tą firmą, jakiej poszukujecie. Naszą specjalnością są remonty domów i mieszkań, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni oraz łazienek. Wysoka staranność i przystępne ceny to to, co nas wyróżnia na tle konkurencji.

http://neofirmy.net/remonty,remonty-mieszkan-uslugi-remontowe-karlos-karol-frac,wola-myslowska,mazowieckie-1010.html - 20 Kwi 2016

"Saarpor Polska" Sp. z o.o. Grójec****

Firma jest producentem dekoracyjnych kasetonów i paneli sufitowych z pianki polistyrenowej, drewnopodobnych i kolorowych, także kasetonów styropianowych. Na stronie znajdziecie ofertę produktów, informacje o asortymencie i warunkach zamówienia.

http://www.saarpor.com.pl/ - 13 Gru 2005

SchodyPodlogi.pl Renowacja podłóg****

Usługi parkieciarskie, które oferuje firma REM-MAR związane są z renowacją podłóg, barwieniem bądź cyklinowaniem parkietów. Dzięki nam każdy parkiet drewniany będzie wyglądał stylowo i elegancko. Firma wykonująca układanie parkietów działa głównie na terenie Warszawy.

http://schodypodlogi.pl/ - 19 Wrz 2015

Simply Floors - podłogi i panele w Kościanie i Rawiczu****

Naszą ofertę kierujemy do klientów z Wielkopolski - z Leszna, Gostynia, Rawicza, Kościana oraz innych lokalizacji. Sprzedajemy pierwszej klasy podłogi drewniane i panele.

http://www.simplyfloors.com.pl/ - 18 Gru 2015