KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > tapety, okleiny, boazerie, panele, parkiet (133)

Firma Dekoracji Okiennej ARQUATI***

Produkcja i sprzedaż systemów zaciemnienia i dekoracji okien, mebli, markiz, a także listew ramiarskich do obrazów.Na stronie znajduje sie:katalog produktów,opis firmy oraz kontakt.

http://www.arquati.com.pl/ - 16 Sty 2002

Firma parkieciarska - wójtowicz, parkiet, panele, deska podłogowa***

Firma parkieciarska z długim stażem na rynku, specjalizująca się w wyrobie produktów takich jak: parkiet, panele, deska podłogowa i wiele innych. Oferujemy również inne usługi: odnawianie starych podług, produkcja mebli na zamówienie, układanie, czyszczenie, lakierowanie podłóg.

http://www.wojtowicz_parkiet.republika.pl/ - 17 Wrz 2007

Firma Progresja - parkiety, podłogi. Olsztyn***

Witryna firmy oferującej szeroki wybór podłóg oraz parkietów.

http://progresja.pl/ - 31 Mar 2006

Forum Posadzkowe***

Wymiana doświadczeń nt, posadzek przemysłowych i dekoracyjnych. Posadzki betonowe, epoksydowe, polerowane, cienkowarstwowe. Problemy z posadzkami, naprawa posadzek. Jak wykonać podbudowę pod posadzkę, jak zezbroić beton włóknami, jak wybrać posadzkę w zależności od typu budowli.

http://www.forumposadzkowe.pl/ - 30 Maj 2012

Fronty meblowe, kuchenne, panele MDF – producent frontów meblowych Proform***

Firma Proform to producent frontów meblowych, które oferuje przede wszystkim fronty do mebli kuchennych oraz panele dekoracyjne 3D. Nasze panele MDF oraz fronty meblowe i kuchenne są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Idealnie nadają się na nowoczesne aranżacje wnętrz. Zapraszamy!

http://www.proform.eu/ - 15 Maj 2012

Frotex - panele podłogowe***

W swojej ofercie posiadamy:panele ścienne, panele podłogowe, listwy wykończeniowe, elementy wykończeniowe drewniane, panele boazeryjne, boazerie, parkiety, drzwi drewniane, karnisze

http://www.frotex-panele.pl/ - 18 Wrz 2006

Konfigurator - jak dobrać podłogi, aranżacje, kolor wnętrz***

Na stronie konfigurator VOX który pomaga przy aranżacji wnętrz. Jeżeli nie wiesz jak dobrać drzwi do podłogi, jakie wybrać panele podłogowe lub jak dobrać kolory do pokoju to wejdź na naszą. Nasz konfigurator pomaga wybrać kolor wnętrz, panele podłogowe i drzwi wewnętrzne.

http://www.dobierz.drzwiipodlogi.vox.pl/ - 28 Mar 2012

KWAPISZ I SPÓŁKA s.c Warszawa***

KWAPISZ I SPÓŁKA to firma posiadająca w swojej ofercie nowoczesne materiały do budowania wnętrz. Oferta firmy obejmuje płyty gipsowo-kartonowe, elementy konstrukcyjne ścian, system sufitowe, parkiety, wykładziny podłogowe, akcesoria, izolacje, farby, gipsy, kleje do glazury, wylewki samopoziomujące.

http://www.kwapisz.com.pl/ - 6 Sty 2006

Materiały budowlane Bełchatów Malmax***

Hurtownia Budowlana - promocyjne ceny! Oferujemy bogaty asortyment materiałów budowlanych jak również mieszamy farby i tynki, w ofercie również okna, drzwi oraz bramy garażowe najwyższej jakości. Firma wykonuje również usługi budowlane w szerokim zakresie. Zapraszamy na www.malmax.pl

http://www.malmax.pl/ - 12 Lip 2010

Mozpar Inlays Style-wyszukane pomysły drewniane, mozaiki, intarsje***

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem parkietów taflowych, intarsji podłogowych oraz ozdobnych rozet, medalionów i bordiury. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy drewno egzotyczne i europejskie, które przy odpowiednim zestawieniu różnobarwnych gatunków, pozwala nam tworzyć parkiety i wszelkie elementy dekoracyjne w szerokiej gamie wzorów. Zapraszamy

http://www.mozpar.eu/ - 14 Sty 2010