KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (509)

Firma LEG-Wyposażenie Łazienek Artykuły Sanitarne - Warszawa****

Hurtownia artykułów sanitarnych. W ofercie baterie łazienkowe i kuchenne, zlewozmywaki, wanny, brodziki, kabiny natryskowe itp. Na stronie znajdują się: zdjęcia oferowanego asortymentu, opis firmy, kontakt.

http://www.leg-sanit.pl/ - 4 Sty 2006

Firma Meblowa HAWEX. Włocławek****

Firma prowadzi salon meblowy oraz sprzedaż urządzeń i instalacji grzewczych, elementów wyposażenia łazienek oraz tapet i wykładzin.Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz charakterystyka oferty i kontakt.

http://www.hawex.home.pl/ - 10 Sty 2006

Franke Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy****

Strona producenta techniki kuchennej i sanitarnej, a na niej: pełna oferta firmy, historia przedsiębiorstwa oraz specjalne promocje. Dodatkowo porady jak korzystać z wyrobów firmy.

http://www.franke.pl/ - 20 Sty 2006

Galanteria łazienkowa - Reliwo****

Firma "Reliwo" od 1997 r. zajmuje się produkcją galanterii łazienkowej. Odbiorcami jej wyrobów są duże salony oraz mniejsze sklepy z wyposażeniem łazienek. Galanteria łazienkowa produkowana przez "Reliwo" jest wykonywana w całości z mosiądzu. W ciągłej produkcji znajduje się 26 elementów w czterech gamach kolorystycznych.

http://www.reliwo.com.pl/ - 28 Lut 2001

Galeria Łazienek - wystawa i hurtownia****

Największa w Polsce wystawa sanitarna - 7000 artykułów na półce, ponad 100.000 w ofercie, ponadto sklep internetowy.

http://www.galerialazienek.com.pl/ - 26 Lip 2001

Glass Design - szklane daszki, schody, podłogi i balustrady****

Oferta firmy zajmującej się projektowaniem i montażem szklanych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak nowoczesne kabiny prysznicowe, schody, daszki, podłogi oraz balustrady.

http://www.glassdesign.com.pl/ - 22 Sty 2016

Grupa Grass. Płońsk****

Grupa Grass, przedstawiciel na Polskę oraz Ukrainę wielu znanych i cenionych marek sprzętu AGD, RTV i wyposażenia domu.

http://www.grass.pl/ - 3 Sty 2006

Gruppo YETI. Warszawa, Pruszków, Wielgolas Duchnowski****

Yeti jest fimą oferującą łazienki włoskie, francuskie, szwedzkie, akcesoria łazienkowe (baterie, wieszaki, uchwyty), ceramikę sanitarną, kabiny w wyborze standard i extra, wanny akrylowe, blaszane, żeliwne (jacuzzi, prostokątne, okrągłe, narożne), lustra weneckie, stylowe oświetlenie, glazurę, terakotę, gresy specjalne renomowanych producentów włoskich i niemieckich, rustykalne glazury i terakoty do renowacji starych wnętrz, portale i inne rustykalne elementy ścienne, grzejniki aluminiowe w wielu kolorach.

http://www.yeti.pl/ - 6 Sty 2006

Grzejniki****

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór grzejników oraz akcesoriów grzewczych. Polecamy tradycyjne rozwiązania o prostej, klasycznej formie, jak też produkty o charakterze ozdobnym. Posiadamy także w ofercie produkty przeznaczone specjalnie do łazienek.

http://www.otogrzejniki.pl/ - 1 Sty 2014

Grzejniki dekoracyjne Egrzejniki - pokojowe i łazienkowe****

Na ofertę handlową sklepu E-grzejniki składa się szeroki wybór grzejników pokojowych i łazienkowych, a także armatura grzejnikowa, kotły kondensacyjne czy grzałki elektryczne. Ten sklep internetowy prezentuje tylko sprawdzone modele grzejników znanych firm.

http://www.egrzejniki.pl/ - 27 Lip 2012