KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (512)

InteligentnaDeska.pl - higieniczna deska sedesowa****

Firma Inteligentna deska proponuje wyłącznie sprawdzone deski sedesowe pochodzące od najlepszych producentów. Wieloletnie doświadczenie na rynku jest efektem bogatego asortymentu, który oferujemy naszym klientom. Dzięki ich zainteresowaniu i zaufaniu, jakim nas darzą, możemy nieustannie urozmaicać naszą ofertę. W naszym zespole nie może zabraknąć doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje dotychczasowe kwalifikacje.

http://www.inteligentnadeska.pl/ - 18 Gru 2016

InterŁazienka - armatura sanitarna****

W ofercie firmy InterŁazienka dostępna jest wysokiej klasy armatura sanitarna. W sklepie znaleźć można nowoczesne baterie Roca, a także umywalki, wanny i kabiny prysznicowe Ravak, Riho oraz Kaldewei.

http://www.interlazienka.pl/ - 7 Wrz 2015

Interstol produkcja - fronty, meble kuchenne i łazienkowe. Nowy Dwór Gdański****

Producent z woj. pomorskiego oferuje wyroby z płyty MDF: fronty meblowe, fronty kuchenne: fronty gięte, fronty proste, malowane i foliowane. W ofercie oprócz frontów także meble kuchenne, meble pokojowe i meble łazienkowe.

http://www.interstol.bizn.pl/ - 11 Sty 2006

Isanita. Kraków****

Firma ta oferuje artykuły sanitarne - od wyposażenia łazienek po rury i inne.

http://www.isanita.com.pl/ - 19 Sty 2006

Istra****

Materiały wykończeniowe oraz wykonastwo zabudowy wnęk i schodów drewnianych na indywidualne zamówienie Klienta.

http://www.istra.waw.pl/ - 13 Sie 2007

Janusz Kulesza ANWAN: grzejniki łazienkowe Kermi, wanny Victory Spa i kabiny Novelini****

Sklep internetowy Anwan oferuje wyposażenie pomieszczeń kąpielowych. W asortymencie znaleźć można grzejniki łazienkowe Kermi, kabiny prysznicowe Novellini oraz wanny Victory Spa.

http://www.anwan.pl/ - 2 Cze 2014

JAR-TECH - kabiny natryskowe****

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się sprzedażą części do urządzeń sanitarnych. Prowadzimy również fachowy serwis. Naprawiamy nie tylko spłuczki, ale także wanny z hydromasażem oraz kabiny prysznicowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://www.kabiny-spluczki-lodz.pl/ - 20 Mar 2018

Jofel - Dozowniki na mydło producent****

Firma Jofel produkuje nowoczesne dozowniki do mydła, suszarki do rąk, pojemniki na papier toaletowy i podajniki ręczników. Oferujemy również uchwyty dla niepełnosprawnych i stanowiska do przewijania niemowląt. Wykonujemy profesjonalny montaż w siedzibie klienta.

http://www.jofel.pl/ - 1 Cze 2018

Kamieniarstwo budowlane, posadzki, parapety, kominki, schody - Marmur-Dulemba.pl****

Firma Marmur świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego kamieniarstwa budowlanego, od posadzek, przez parapety, elementy kominkowe, elewacje, schody, aż do wystroju łazienek czy też blatów kuchennych. Firma oferuje również kamienie stosowane w ogrodnictwie i małej architekturze: łupki, piaskowce, samorodki marmurowe. Proponuje także szeroką gamę produktów do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji kamienia.

http://www.marmur-dulemba.pl/ - 15 Kwi 2008

Kandi.pl - sklep z wyposażeniem do łazienek, kuchi i salonów****

Klienci, którzy poszukują stylowego wyposażenia dla domu, powinni odwiedzić sklep internetowy Kandi.pl. W ofercie znajdują się akcesoria do łazienek, kuchni, sypialni oraz salonów. Polecamy koce i narzuty, a także dywany oraz inne artykuły.

http://kandi.pl/ - 20 Paź 2017