KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (509)

Klubben Polska - atrakcje wodne i wanny z hydromasażem****

W asortymencie firmy Pool Expert znajdują się atrakcje wodne i inne akcesoria basenowe, wykorzystywane na pływalniach miejskich oraz w basenach prywatnych. Oferowane są także wanny z hydromasażem.

http://www.poolexpert.pl/ - 13 Lis 2013

Kolmet - sklep internetowy****

Największy sklep internetowy w branży sanitarno-grzewczej, na stronie znajdziecie bogatą i szczegółową ofertę.

http://www.kolmet.com.pl/eshop/ - 26 Lip 2001

Krzysztof Stasiak - grzejniki i zawory****

W ofercie sklepu dostępne grzejniki oraz zawory, dzięki którym możliwe jest stworzenie w Waszych domach, łazienkach odpowiednich systemów instalacji8 grzewczych. Znajdziecie u nas modele w stylu retro czy dekoracyjne.

http://www.grzejniki-ok.pl/ - 3 Cze 2014

Kuchnika - wyposażenie kuchni i łazienki****

Lubisz otaczać się modnymi i zarazem praktycznymi przedmiotami? Odwiedź sklep Kuchnika z wyposażeniem do kuchni, łazienki i ogrodu. Proponujemy liczne akcesoria domowe w oryginalnych odsłonach.

http://kuchnika.pl/ - 23 Sie 2018

Laminadar.com****

Przedsiębiorstwo Laminadar ma wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie przedmiotów z konglomeratów poliestrowych i poliestrowo-szklanych. Jego oferta włącza w szczególności umywalki i wanny w różnych kształtach i kolorach, a ponadto baseny ogrodowe, łódki rybackie, zbiorniki, formy produkcyjne. Laminadar to zaawansowane zaplecze produkcyjne i doświadczeni pracownicy. Przedsiębiorstwo wykonuje przedmioty z projektów własnych i na zamówienie klientów.

http://www.laminadar.com/ - 21 Lut 2015

LENTERM - CENTRALNE OGRZEWANIE, INSTALACJE SANITARNE, KOTŁY, CIEPŁO, OGRZEWANIE PODŁOGOWE. Warszawa****

Firma oferuje pełny zakres obsługi klienta w zakresie nowoczesnych systemów Ogrzewania, Techniki Cieplnej, Ciepłej Wody Użytkowej oraz pełnego asortymenu związanego z Instalacjami Sanitarnymi w budownictwie jednorodzinnym oraz dla większych obieków. Firma posiada siedzibę w Warszawie.

http://lentherm.com.pl/ - 4 Sty 2006

Lorac - odpływy liniowe****

Lorac to Polska firma produkująca odpływy prysznicowe oraz grzejniki dekoracyjne. 100% Polskiej produkcji Jesteśmy pierwszą firmą która wprowadziła rynny ze spadkiem Pierwsza firma która użyła designerskiego rozwiązania odpływu szklanego Jako jedyni używamy w blendach stali chirurgicznej (316L) Nasze produkty niejednokrotnie zdobyły wyróżnienia za nowoczesne wzornictwo

http://www.lorac.pl/ - 7 Paź 2014

Łazienki****

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie projektowania i wykonastwa łazienek oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Na stronie historia firmy, jej referencje i informacje o promocjach.

http://lazienki.glt.pl/ - 28 Lip 2003

ŁAZIENKI - Robert Piszek****

Projekty, serwis i produkty czołowych producentów wyposażenia łazienek i kuchni.

http://www.lazienki.xu.pl/ - 3 Lut 2004

Łazienki aranżacje****

Nasz serwis internetowy powstał w celu stworzenia w wirtualnej przestrzeni platformy, która będzie zapewniała niezbędne informacje dotyczące aranżowania wnętrz, budowania domu, remontów, konserwacji domów. Zapewniamy profesjonalne artykuły oraz zestawy porad pisanych przez profesjonalistów, które pozwalają na wybranie właściwych projektów, stylów aranżowania wnętrz oraz stworzenie funkcjonalnych wnętrz.

http://www.lazienka.nowemieszkania.pl/ - 2 Paź 2014