KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (526)

Klubben Polska - atrakcje wodne i wanny z hydromasażem****

W asortymencie firmy Pool Expert znajdują się atrakcje wodne i inne akcesoria basenowe, wykorzystywane na pływalniach miejskich oraz w basenach prywatnych. Oferowane są także wanny z hydromasażem.

http://www.poolexpert.pl/ - 13 Lis 2013

Kolmet - sklep internetowy****

Największy sklep internetowy w branży sanitarno-grzewczej, na stronie znajdziecie bogatą i szczegółową ofertę.

http://www.kolmet.com.pl/eshop/ - 26 Lip 2001

Krzysztof Stasiak - grzejniki i zawory****

W ofercie sklepu dostępne grzejniki oraz zawory, dzięki którym możliwe jest stworzenie w Waszych domach, łazienkach odpowiednich systemów instalacji8 grzewczych. Znajdziecie u nas modele w stylu retro czy dekoracyjne.

http://www.grzejniki-ok.pl/ - 3 Cze 2014

Kuchnika - wyposażenie kuchni i łazienki****

Lubisz otaczać się modnymi i zarazem praktycznymi przedmiotami? Odwiedź sklep Kuchnika z wyposażeniem do kuchni, łazienki i ogrodu. Proponujemy liczne akcesoria domowe w oryginalnych odsłonach.

http://kuchnika.pl/ - 23 Sie 2018

Laminadar.com****

Przedsiębiorstwo Laminadar ma wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie przedmiotów z konglomeratów poliestrowych i poliestrowo-szklanych. Jego oferta włącza w szczególności umywalki i wanny w różnych kształtach i kolorach, a ponadto baseny ogrodowe, łódki rybackie, zbiorniki, formy produkcyjne. Laminadar to zaawansowane zaplecze produkcyjne i doświadczeni pracownicy. Przedsiębiorstwo wykonuje przedmioty z projektów własnych i na zamówienie klientów.

http://www.laminadar.com/ - 21 Lut 2015

LENTERM - CENTRALNE OGRZEWANIE, INSTALACJE SANITARNE, KOTŁY, CIEPŁO, OGRZEWANIE PODŁOGOWE. Warszawa****

Firma oferuje pełny zakres obsługi klienta w zakresie nowoczesnych systemów Ogrzewania, Techniki Cieplnej, Ciepłej Wody Użytkowej oraz pełnego asortymenu związanego z Instalacjami Sanitarnymi w budownictwie jednorodzinnym oraz dla większych obieków. Firma posiada siedzibę w Warszawie.

http://lentherm.com.pl/ - 4 Sty 2006

Lorac - odpływy liniowe****

Lorac to Polska firma produkująca odpływy prysznicowe oraz grzejniki dekoracyjne. 100% Polskiej produkcji Jesteśmy pierwszą firmą która wprowadziła rynny ze spadkiem Pierwsza firma która użyła designerskiego rozwiązania odpływu szklanego Jako jedyni używamy w blendach stali chirurgicznej (316L) Nasze produkty niejednokrotnie zdobyły wyróżnienia za nowoczesne wzornictwo

http://www.lorac.pl/ - 7 Paź 2014

Ładna Wanna - wanny łazienkowe****

Nasz sklep jest wyjątkowy nie tylko ze względu na nazwę, ale także bogaty asortyment łazienkowy. W ofercie Ładnej Wanny znajdziesz wiele pomysłów na to, jak stworzyć przytulne wnętrze. Wybierz wyposażenie idealne: kabiny, brodziki, drzwi prysznicowe i inne produkty.

http://www.ladnawanna.pl/ - 16 Lip 2019

Łazienki****

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie projektowania i wykonastwa łazienek oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Na stronie historia firmy, jej referencje i informacje o promocjach.

http://lazienki.glt.pl/ - 28 Lip 2003

ŁAZIENKI - Robert Piszek****

Projekty, serwis i produkty czołowych producentów wyposażenia łazienek i kuchni.

http://www.lazienki.xu.pl/ - 3 Lut 2004

Informacje dodatkowe