KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (516)

Projekty, wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne - pomorskie*****

Bazar Ceramika salon łazienkowy - wyposażenie łazienek Gdańsk, woj. pomorskie. W ofercie płytki ceramiczne, glazura i terakota, kafle do łazienki. Też projekty łazienek - usługi wyposażenia wnętrz, wykonawstwo i remont łazienki lub spa. Zapraszamy po płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek - pomorskie.

http://www.bazarceramika.pl/ - 14 Cze 2010

Rica Sp. z.o.o. Lublin*****

Serwis internetowy dystrybutora włoskiej armatury łazienkowej firmy RiCA. W ramach serwisu udostępniono galerię rodziny produktów włoskich firm NOBILI i BOSSINI, przedstawiono armaturę łazienkową. Ponadto w serwisie znaleźć można multimedialną prezentację nowej serii produktów TEKNOBILI. Dodatkowo na stronie zmieszczono szereg informacji o firmie i jej profilu działalności.

http://www.rica.pl/ - 6 Sty 2006

Roca Polska*****

Roca Polska - oficjalny serwis internetowy producenta elementów wyposażenia łazienek. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, jej polskim oddziale oraz aktualnej ofercie handlowej.

http://www.roca.pl/ - 30 Lip 2001

Sanitec Koło Sp. z o.o. Ozorków*****

Grupa Sanitec jest największym producentem ceramiki łazienkowej w Europie, pojawiła się w Polsce w 1993 roku kupując większość udziałów ZWS Koło. Pod wspólną marką KOŁO sprzedawane są: ceramika łazienkowa - cztery serie: Nova, Nova Top, Fantasia i Aplauz, wanny i brodziki akrylowe - ponad 30 modeli, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe, wyposażenie łazienek dla niepełnosprawnych. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy.

http://www.kolo.com.pl/ - 12 Sty 2006

Sklep Internetowy - armatura łazienkowa i kuchenna Kludi.*****

Zaproszenie do sklepu internetowego Feniks. W ofercie armatura łazienkowa, kuchenna, zestawy natryskowe, systemy odpływowe. Duży wybór, szybka realizacja, atrakcyjna cena, promocje.

http://www.sklep.feniks.opole.pl/ - 5 Mar 2001

Sklep łazienkowy, umywalki, wyposażenie łazienki*****

Internetowy sklep łazienkowy - Fajne Łazienki. Wyposażenie łazienek i meble łazienkowe Antado, Elita, Oristo. W ofercie akcesoria, szafki łazienkowe, umywalki dolomitowe, ceramiczne i szklane. Sklep łazienkowy zaprasza po umywalki, meble i wyposażenie łazienki.

http://www.fajnelazienki.pl/ - 1 Paź 2009

USM Meble - dealer ALLMENDINGER*****

Allmendinger wybiega poza tradycyjne postrzeganie mebla. Od poczatku swego istnienia, poczynajac od mebli USM i VITRA, zgromadzilismy przez lata obecnosci na rynku meble o szczegolnej jakosci i niepowtarzalnym desigie. Kazdy z produktów, ktore bedziesz ogladał to dzieło sztuki. Do każdego mebla dokładamy dbałość o szczegóły. Zobaczycie to w każdym meblu na naszej stronie. Dodaliśmy do tego klasykę, elegancję i prostotę. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, wymaganiom emocjonalnym i intelektualnym. Dla nas czas nie jest wrogiem, jest przyjacielem. Wiele z prezentowanych mebli zostało zaprojektowanych kilkadziesiąt lat temu. Do dziś są one produkowane, pożądane i rozpoznawane. Dzięki swej histori, projektowi i ponadczasowej elegancji. Znajdziesz tu także meble, ktore powstaly współcześnie. One także mają już swoją historię, projektanta i niespotykany design. Meble z naszej kolekcji, to meble, które mówią. Inspirują. Poznaj je...

http://www.allmendinger.pl/ - 19 Sie 2009

Valvex. Jordanów*****

Firma Valvex jest polskim producentem baterii 1- i 2-uchwytowych oraz wieloelementowych, z ceramicznymi regulatorami przepływu. Na stronie znajdziesz pełną ofertę firmy.

http://www.valvex.pl/ - 20 Sty 2006

Wyposażenie łazienek*****

Sklep internetowy, w którym ekspresowo i skutecznie zaopatrzysz się w materiały niezbędne do wyposażenia łazienki. Nasz sklep proponuje ponad 6 tys. produktów, zarówno ceramikę sanitarną, armaturę łazienkową, panele i kabiny prysznicowe, wanny, meble i akcesoria łazienkowe oraz mnóstwo innych produktów, a także kompletną skale elementów instalacyjnych.

http://www.wszystkodolazienki.eu/ - 26 Paź 2010

Wyposażenie Łazienek-Hansgrohe*****

Oferta firmy w zakresie sprzedaży armatury łazienkowej. Na stronie znajduje się: prezentacja oferowanego asortymentu, rysunki techniczne, opis firmy oraz kontakt .Strona równiez wersji angielskiej.

http://www.hansgrohe.pl/ - 23 Sty 2002