KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (514)

Anares s.c. - uchwyty, wc, łazienka dla niepełnosprawnych****

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostosowaniu wyposażenia do łazienek dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy dostosowane do specyficznych potrzeb poręcze, baterie czasowe, uchwyty oraz szereg innych akcesoriów do wc. Proponujemy również nowatorskie rozwiązania do łazienek konwencjonalnych.

http://www.anares.pl/ - 23 Kwi 2015

Anbud - ceramika sanitarna, baterie, meble łazienkowe. Tarnobrzeg ****

Sklep internetowy Andbud - technika grzewcza, instalacyjna, sanitarna. Łazienki - wyposażenie łazienkowe, ceramika sanitarna, grzejniki, wanny, baterie, grzejniki łazienkowe, termokominki, kotły co i kotły gazowe, meble łazienkowe. Zapraszamy po wyposażenie łazienki.

http://www.sklepandbud.pl/ - 20 Sty 2006

Andbud ? ogrzewanie, klimatyzacje, płytki ceramiczne ****

Salony łazienek i płytek - Tarnobrzeg, Lublin. W ofercie łazienki - wyposażenie łazienek, grzejniki, ogrzewanie, klimatyzacje, glazura i terakota, płytki ceramiczne. Salon łazienek zaprasza po nowoczesne ogrzewanie, wyposażenie łazienek i klimatyzacje.

http://www.and-bud.com.pl/ - 5 Paź 2006

Anfaus montaż wanien, kabin, renowacja****

Firma Anfaus zajmuje się montażem wanien, kabin prysznicowych, brodzików, armatury sanitarnej. Zajmuje się także renowacją i naprawą tych urządzeń.

http://www.anfaus.webd.pl/ - 6 Gru 2004

API Baseny - akcesoria i koncentraty zapachowe do sauny****

W zakresie usług firmy znajduje się budowa jacuzzi, tarasów oraz ogrodów zimowych. API Baseny dostarcza również profesjonalne akcesoria, takie jak koncentraty zapachowe do saun oraz środki czyszczące.

http://www.apibaseny.pl/ - 4 Lip 2017

aquaspa.pl: wanny, kabiny, hydromasaże, sauny****

W ofercie firmy znajdziecie szeroki wybór wanien, kabin prysznicowych, hydromasaży i saun najwyższej klasy.

http://www.aquaspa.pl/ - 1 Lip 2004

Ar-Al, Sklep Internetowy z wyposażeniem łazienek, kuchni...****

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów budowlanych i wykończeniowych. Sklep \"AR-AL\" oferuje Państwu produkty markowe wysokiej jakości polskich i zagranicznych producentów.

http://www.ar-al.pl/ - 18 Lut 2008

Aranżacje łazienek****

Szukają Państwo wyjątkowych płytek i ceramiki do swojej łazienki lub kuchni? Wasz wybór powinien paść na produkty oferowane przez firmę Opoczno - jednego z najbardziej uznanych i renomowanych producentów ceramiki, płytek, mebli i wanien. Historia naszej firmy liczy sobie przeszło 130 lat. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a nasze wyroby cechuje piękny wygląd, trwałość i funkcjonalność.

http://www.opoczno.eu/ - 5 Lut 2014

Aranżacje małych łazienek****

Urządzenie niewielkiej łazienki nie będzie już problemem, dzięki technologii dla małych łazienek Cersanit Nano. Na stronie internetowej Cersanit-nano.com.pl znajdą Państwo kolekcję mebli i sanitariatów, dzięki którym będziecie w stanie funkcjonalnie, ładnie i nowocześnie urządzić nawet najmniejszą łazienkę. Do wyboru jest ceramika łazienkowa, wanny akrylowe oraz meble łazienkowe. Zachęcamy do poznania szczegółów.

http://cersanit-nano.com.pl/ - 7 Lut 2014

Architekt wnętrz Warszawa****

Architekt wnętrz to osoba, która pomoże każdemu z nas na zrobienie aranżacji naszego mieszkania w tego rodzaju sposób, by było ono wnętrzem funkcjonalnym a także praktycznym zarazem. Zrobiona aranżacja pozwoli Ci mieszkać nowocześnie.

http://izabelawidomska.pl/ - 6 Cze 2013