KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (509)

ARMET - hurtownia armatury****

Hurtownia armatury - armatura, wanny, kabiny natryskowe, brodziki, baterie łazienkowe, baterie kuchenne, instalacje, zlewozmywaki. Na stronie informacje o firmie, cenach, promocjach.

http://www.armet.slask.pl/ - 27 Lut 2002

Armipol - baterie wannowe wolnostojące****

Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą producenta Armipol. Oferuje on baterie wannowe wolnostojące o dużej funkcjonalności. Przygotowane zostały liczne modele w wielu wariantach designowych.

http://armipol.pl/ - 23 Maj 2018

ARM-POL****

Witryna importera artykułów sanitarnych. Jego oferta obejmuje baterie, natryski, zawory. Na stronie prezentacja i cennik oferowanych artykułów.

http://www.armpol.com.pl/ - 25 Paź 2001

Art-form S.C.****

ART-FORM. Sklep internetowy. RABATY! Sprzedaż urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Autoryzowane usługi instalacyjne. Piece, kotły co, grzejniki, instalacje, krany, wanny, brodziki, umywalki, armatura.

http://www.art-form.com.pl/ - 10 Lut 2005

Artweger - kabiny prysznicowe. Łódź****

Strona polska austriackiej firmy Artweger, wytwórcy produktów do łazienek :prysznice i kabiny prysznicowe, panele i uchwyty łazienkowe.

http://www.artweger.pl/ - 12 Sty 2006

Askopol - baterie, natryski, kabiny natryskowe****

Produkcja i sprzedaż, też online - katalog na stronie. Listwy mosiężne i aluminiowe do glazury, terakoty i wykładzin. W ofercie też akcesoria łazienkowe i armatura - baterie łazienkowe, kabiny natryskowe, natryski, słuchawki natryskowe, lustra łazienkowe.

http://www.askopol.pl/ - 11 Maj 2005

AUTOMETAL - ogrzewanie, sanitaria, instalacje - Tarnobrzeg i Rzeszów****

Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów w zakresie techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej - czołowych producentów polskich i zagranicznych.

http://www.autometal.pl/ - 15 Lut 2002

Balustrady szklane, drzwi, daszki i kabiny prysznicowe Szczecin - KEDRO****

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rozwiązania do wyposażania wnętrz. Proponujemy balustrady szklane, daszki, drzwi, a także kabiny prysznicowe. Wykorzystujemy rozwiązania znanych i cenionych firm, których wyroby posiadają stosowne certyfikaty ISO.

http://www.kedro.com.pl/ - 30 Kwi 2014

BASENLAND - Baseny Twoich Marzeń. Opole****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową oraz sprzedażą basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych, prywatnych i publicznych.

http://www.baseny.biz.pl/ - 25 Sty 2006

BATER. Wrocław****

Firma Bater specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym branży instalacji sanitarnych, technik grzewczych oraz artykułami wyposażenia łazienek. Na stronie znajdziecie ofertę oraz nowości.

http://www.bater.com.pl/ - 19 Sty 2006