KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały wykończeniowe > wyposażenie łazienek (516)

Balustrady szklane, drzwi, daszki i kabiny prysznicowe Szczecin - KEDRO****

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rozwiązania do wyposażania wnętrz. Proponujemy balustrady szklane, daszki, drzwi, a także kabiny prysznicowe. Wykorzystujemy rozwiązania znanych i cenionych firm, których wyroby posiadają stosowne certyfikaty ISO.

http://www.kedro.com.pl/ - 30 Kwi 2014

BASENLAND - Baseny Twoich Marzeń. Opole****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową oraz sprzedażą basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych, prywatnych i publicznych.

http://www.baseny.biz.pl/ - 25 Sty 2006

BATER. Wrocław****

Firma Bater specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym branży instalacji sanitarnych, technik grzewczych oraz artykułami wyposażenia łazienek. Na stronie znajdziecie ofertę oraz nowości.

http://www.bater.com.pl/ - 19 Sty 2006

Bateria led****

Detalus jest firmą, która zajmuje się głównie automatyką łazienkową. Oferta firmy obejmuje głównie urządzenia oparte o działanie fotokomórek. W ofercie klienci będą mogli znaleźć między innymi bezdotykowe automatyczne krany, spłuczki, baterie łazienkowe i prysznicowe, czy też automatyczne baterie mieszające ciepłą i zimną wodę. W ofercie firmy dostępne są także baterie informujące o temperaturze wody kolorem podświetlenia.

http://detalus.com.pl/ - 16 Sty 2014

Baterie****

Katalog produków z branży techniki grzewczej i sanitarnej. Strona zawiera ofertę i opis. Zawiera szeroką ofertę akcesoriów do baterii a także różnorodne jej rodzaje jak: bidetowe, natryskowe, umywalkowe stojące, umywalkowe ścienne, zlewozmywakowe stojące, zlewozmywakowe ścienne, a także systemy natryskowe oraz baterie wannowo- natryskowe.

http://baterie.ik.com.pl/ - 24 Sie 2004

Bazar - wyposażenie łazienek, projektowanie wnętrz****

Bazar - trójmiasto, Przejazdowo (blisko Gdańsk). Projektowanie wnętrz, kafelkowanie, aranżacja i wykańczanie wnętrz łazienki. W naszym salonie w Przejazdowie znajda Państwo: kafelki, płytki ceramiczne, płytki klinkierowe, glazura i terakota do łazienki.

http://www.bazar.nq.pl/ - 27 Paź 2005

Blaty kuchenne na wymiar****

Ramido to firma produkująca blaty kuchenne na wymiar wykonane z wysokiej jakości materiału, jakim jest konglomerat akrylowy. To bardzo trwała i solidna powierzchnia wykorzystywana również w ladach sklepowych, biurach, czy w łazienkach. Zapraszamy do skorzystania.

http://www.ramido.pl/ - 23 Paź 2013

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006

Bomex - zawory grzejnikowe****

Sklep z systemami grzewczymi z punktem stacjonarnym w Łodzi. W sprzedaży dostępne są kotły na pellet lub ekogroszek, piece akumulacyjne, pompy ciepła, a także grzejniki elektryczne, płytowe i łazienkowe, w tym też modele dekoracyjne. Znaleźć w nim można ponadto takie urządzenia jak kocioł gazowy dwufunkcyjny bądź kondensacyjny, a także zawory, termy oraz głowice termostatyczne.

http://www.sklep.bomex.com.pl/ - 16 Kwi 2015

C14 Design - suszarka elektryczna do rąk****

Promujemy rozwiązanie jakim jest Ekotoaletka, czyli toaleta o bardzo wysokim standardzie, spełniająca standardy ochrony środowiska naturalnego. Proponujemy urządzenia i osprzęt, które pomagają urządzić najbardziej optymalną przestrzeń. Proponujemy elektryczne suszarki do rąk w wielu modelach, także kieszeniowe. Polecamy urządzenia marki Dyson oraz Urimat. Ponadto polecamy rury bez kamienia i wyposażenie sanitarne ze stali nierdzewnej.

http://www.ekotoaleta.pl/ - 21 Maj 2015