KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 366)

Agencja nieruchomości Marek Kunicki*****

Profesjonalne biuro nieruchomości oferujące kupno, sprzedaż, zamianę lokali użytkowych, działek, mieszkań, domów. Na stronie informacje o fimie, jej ofercie, zdjęcia i dane teleadresowe.

http://www.kunicki.pl/ - 15 Lis 2001

Apartament - nieruchomości i mieszkania - Poznań, Leszno, Zielona Góra*****

Doradca i partner w nieruchomościach - agencja nieruchomości Apartament. Na stronach informacje o firmie oraz oferty nieruchomości i mieszkań - Poznań, Leszno, Zielona Góra. W ofercie mieszkania i nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

http://www.apartament.net.pl/ - 29 Lut 2008

Apartamenty, grunty, biura, magazyn, hala - Żagiel*****

Agencja nieruchomości w Szczecinie - Żagiel. Na stronie oferty nieruchomości nad morzem - dom hala, biura, działka, grunty, apartamenty, mieszkanie w Szczecinie. W ofercie agencji Żagiel także atrakcyjne nieruchomości w Bułgarii. Zapraszamy - grunty i nieruchomości w Szczecinie.

http://www.zagiel.szczecin.pl/ - 18 Lis 2008

Biuro nieruchomości, domy, mieszkania, apartamenty - nowyadres.pl*****

Nowyadres.pl to nowoczesny portal nieruchomości. W ofercie tanie mieszkania, domy apartamenty na sprzedaż oraz do wynajęcia. Dodatkowo wirtualne targi mieszkaniowe: nowe domy, lokale użytkowe, powierzchnie handlowe, a także działki budowlane.

http://www.nowyadres.pl/ - 22 Lip 2010

Centrumpoludniowe - Deweloper Wrocław*****

Centrumpoludniowe to firma deweloperska z Wrocławia posiadająca w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż. Mieszkania zlokalizowane są w odległości kilkuset metrów od budowanego niedaleko centrum Wrocławia biurowca Sky Tower.

http://www.centrumpoludniowe.com.pl/ - 14 Cze 2010

City - grunty, biura, lokale, domy zachodniopomorskie*****

Agencja nieruchomości Szczecin - City Nieruchomości - woj. zachodniopomorskie. Wynajem, kupno, sprzedaż nieruchomości Szczecin i okolice. W ofercie działki, biura, lokale, domy jednorodzinne, grunty, mieszkania Szczecin. Na stronie też oferta na kredyty.

http://www.city-szczecin.pl/ - 29 Gru 2007

DomHouse Ogólnopolski Internetowy Portal Rynku Nieruchomości*****

DomHouse Ogólnopolski Internetowy Portal Rynku Nieruchomości. Analiza Rynku, Zarządzanie, Licencje, Prezentacje Firm, zarządanie nieruchomościami, Prawo, Organizatorzy Kursów.

http://www.domhouse.pl/ - 9 Lut 2001

Domki Drewniane, Domy mieszkalne, Domki Kampingowe: Drev-imed*****

Firma Drevimed zajmuje się budownictwem ekologicznych domków mieszkalnych z drewna - domki drewniane, domki kampingowe i domy mieszkalne (szeroki wybór). Na stronie oferta, dokładne opisy, zdjęcia, dane techniczne.

http://www.drevimed.pl/ - 31 Maj 2002

Domy - Sprzedaż - Nowe domy na sprzedaż - Nieruchomości*****

Domy - sprzedaż. Serwis nieruchomości. Zawiera nowe domy, rezydencje, mieszkania na sprzedaż. Pełny przegląd domów. Każdy dom prezentowany jest oddzielnie. Domy Warszawa, Sopot, Kraków, Gdańsk.

http://www.domy.tabela-ofert.com/ - 5 Kwi 2004

Echo Investment S.A.*****

Strona znanej firmy deweloperskiej. Poznacie tu jej historię, realizacje, warunki sprzedaży mieszkań, znajdziecie informacje o kredytach mieszkaniowych, systemie sprzedaży ratalnej, wynikach giełdowych spółki. Całość opracowano również w wersji angielskiej.

http://www.echo.com.pl/ - 19 Kwi 2000