KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 363)

Apartamenty Kraków - nowa5dzielnica.pl****

Oferujemy mieszkania na osiedlu Nowa 5 Dzielnica w Krakowie. To miejsce idealnie nadające się do życia. Spokojne i bezpieczne. W bliskim sąsiedztwie można znaleźć szkoły, restauracje, sklepy, piekarnie, lokale usługowe. Ceny mieszkań są zróżnicowane, dlatego propozycję kupna mieszkania na osiedlu Nowa 5 Dzielnica dedykujemy wszystkim. Studentom, biznesmenom i rodzinom z dziećmi. Oferujemy mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe.

http://www.nowa5dzielnica.pl/ - 26 Sty 2017

Apartamenty "Leśna Ostoja" w Ustroniu - sprzedaż****

Oferta sprzedaży lokali mieszkalnych w atrakcyjnej miejscowości górskiej. Zaciszna lokalizacja i dobre powiązania komunikacyjne.

http://lesnaostoja.com.pl/ - 10 Mar 2005

Apartamenty na sprzedaż - SAWA Bemowo****

Najlepsze apartamenty na sprzedaż w Warszawie oferuje SAWA Bemowo. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć nowy etap swojego życia w spokojnej okolicy i świetnej lokalizacji. Proponujemy piękne, nowe mieszkania, które już dzisiaj mogą być Twoje - zapraszamy do kontaktu!

http://www.sawabemowo.pl/ - 30 Gru 2014

Apartamenty na wynajem w Gdańsku****

Strona apartamentów na wynajem nad morzem w Gdańsku Przymorze. Oferujemy apartamenty typu studio - idealne dla singla lub pary. Cechują się komfortowym designem i luksusowym wyposażeniem. Zaprojektowany z pieczołowitością zgodnie z zasadami feng-shui.

http://www.apartament.vip/ - 18 Paź 2017

Apartamenty nad morzem****

Wysokiej klasy apartamenty mieszkalne i funkcjonalne pomieszczenia handlowo-biurowe znalazły już swoich właścicieli. Transatlantyk otrzymał nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta za najlepszą inwestycję roku. Firma ma tytuł Modernizacja Roku za Willę Nawigator, który przyznała jej kapituła ogólnopolskiego konkursu pod auspicjami Ministerstwa Budownictwa. AB Inwestor to firma, która na pewno spełni Twoje oczekiwania pod względem nowoczesnego budownictwa. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

http://www.abinwestor.com/ - 13 Wrz 2016

Apartamenty Opera - nowe mieszkania na sprzedaż w Olsztynie****

Strona internetowa dewelopera, który oferuje nowe mieszkania z rynku pierwotnego. Apartamenty Opera zlokalizowane są w Olsztynie.

http://www.apartamentyopera.olsztyn.pl/ - 1 Sie 2016

Apartamenty Zakopane****

Apartamenty w Zakopanem o powierzchni od 35 do 75 m2. Apartamenty - Ogrody Górskie zlokalizowane będą na widokowej działce Pardałówka, stanowiącej południowo - wschodnią dzielnicę Zakopanego.

http://www.apartamenty-zakopane.pl/ - 2 Sty 2006

Apartamenty-magnolie.pl****

W naszej ofercie znajdują się różnorakie apartamenty przeznaczone na wynajem krótko oraz długo-terminowy. Jestesmy przekonani, ze nasza oferta spełni Wasze oczekiwania, ponieważ wybór apartamentów jest duży, a wszystko co mamy do zaoferowania jest w dobrej cenie, dlatego klienci powinni coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. zachęcamy do wyboru naszej firmy, jeśli szukacie w Warszawie miejsca na wynajem w dobrym stanie.

http://www.apartamenty-magnolie.pl/ - 23 Sie 2016

Apartamety - S A W A P A R K .****

Strona z prezentacją osiedla SAWA PARK w Warszawie na Saskiej Kępie. Znajdziesz tu wizualizacje osiedla, informacje o firmie oraz projekcie.

http://www.sawapark.pl/ - 13 Cze 2001

Apartamex - Przedsiębiorstwo Budowlane****

Developer buduje mieszkania i bloki mieszkalne na sprzedaż bądź wynajem. Zdjęcia budów, info o usługach oraz dane teleadresowe.

http://www.apartamex.com.pl/ - 24 Sty 2002