KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 366)

Avalon Nieruchomości****

Na strony wyposażonych w czytelne menu i łatwy system przeszukiwania, znajdziemy oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

http://www.avalon.w-wa.pl/ - 29 Lis 2001

AZG - domy w Opolu****

Biuro nieruchomości AZG oferuje mieszkania i domy w Opolu.

http://www.azg.net.pl/ - 11 Maj 2016

Az-nieruchomosci****

Na stronie można znaleźć bazę ofert biur pośrednictwa nieruchomości, firm budowlanych, projektowych, geodezyjnych. Wiele ofert i ogłoszeń.

http://www.az-nieruchomosci.pl/ - 5 Wrz 2001

Bałtycka Korporacja Nieruchomości****

Strona BKN, jej oferta obejmuje specjalistyczną pomoc w zakresie: zarządzania nieruchomościami, rzeczoznawstwa, projektowania, konserwacji zabytków, ubezpieczeń, kredytów bankowych, budownictwa i instalatorstwa oraz doradztwa inwestycyjnego. Na stronie można znaleźć oferty wynajmu i sprzedaży lub samemu takowe zamieścić.

http://www.bkn.pl/ - 28 Wrz 2001

Bernadowo Park - nowe mieszkania nad morzem****

Strona internetowa inwestycji Bernadowo Park. W ofercie znajdują się nowe mieszkania nad morzem w Gdyni. Dostępne są zarówno 1-pokojowe kawalerki, jak i przestronne, ponad 100-metrowe apartamenty. Warto zapoznać się z pełną ofertą.

http://www.bernadowopark.pl/ - 24 Sty 2015

Bezpłatny serwis ogłoszeń nieruchomości, domy, mieszkania, działki, biura na sprzedaż i wynajem.****

Mieszkania do wynajęcia w Warszawie Mieszkania na sprzedaż w Warszawie Mieszkania do wynajęcia w Krakowie Mieszkania do wynajęcia w Białymstoku Mieszkania do wynajęcia w Poznaniu Biura do wynajęcia w Warszawie Biura do wynajęcia w Krakowie Biura na sprzedaż w Krakowie Biura do wynajęcia w Białymstoku Biura do wynajęcia w Poznaniu Biura na sprzedaż w Poznaniu Biura do wynajęcia w Poznaniu Domy do wynajęcia w Warszawie Domy na sprzedaż w Warszawie Domy na sprzedaż w Krakowie Domy do wynajęcia w Białymstoku Domy na sprzedaż w Poznaniu Domy do wynajęcia w Poznaniu Lokale usługowe do wynajęcia w Warszawie Lokale usługowe do wynajęcia w Krakowie Lokale usługowe do wynajęcia w Białymstoku Lokale usługowe do wynajęcia w Poznaniu Lokale usługowe na sprzedaż w Poznaniu Lokale usługowe do wynajęcia w Poznaniu Działki do wynajęcia w Warszawie Działki do wynajęcia w Krakowie Działki na sprzedaż w Krakowie Działki do wynajęcia w Białymstoku Działki do wynajęcia w Poznaniu

http://homla.pl/ - 15 Mar 2017

BH KONKRET Obrót Nieruchomościami****

Biuro obrotu nieruchomościami, oferujące sprzedaż działek, domów i mieszkań oraz pośredniczenie w takich transakcjach. Na stronach wykaz proponowanych obiektów wraz z cenami.

http://konkret1.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

Bien-Zenker - domy przyszłości****

Firma Bien - Haus AG zajmuje się budowaniem domów, mieszkań korzystająca z najlepszych materiałów.

http://www.bien-zenker.com.pl/ - 26 Wrz 2000

Bilders - usługi budowlane, budowa domów jednorodzinnych****

Firma budowlana Bilders, Bolszewo woj. pomorskie. Budowa domów - tradycyjne domy jednorodzinne i wielorodzinne, domy drewniane, mieszkania. Firma oferuje też usługi remontowo budowlane, kosztorysowanie, nadzór inwestorski, pomoc przy kredytach, budowa domów, hal na zamówienie.

http://www.bilders.gdansk.pl/ - 11 Lut 2004

Bis****

Serwis biura obrotu nieruchomościami. Na stronie znajdują się informacje na temat lokalizacji i kontaktu z firmą, oraz pełna oferta w postaci tabeli, którą można sortować wwdłóg ustalonych kryteriów (cena, rodzaj, data ogłoszenia itp).

http://bis.gratka.pl/ - 3 Paź 2001