KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 366)

Bogan****

Strona Agencji Nieruchomości Bogan mieszczącej się w Warszawie. Zawiera ogłoszenia i informacje o firmie.

http://www.bogan.com.pl/ - 31 Sie 2001

BOTAR- Nieruchomości - Wrocław****

Na stronach znajduje się pełną ofertę biura, którą można sortować według wybranego przez siebie kryterium (rodzaj obiektu, lokalizacja, cena itp). Niektóre z ofert wzbogacone są również fotografiami.

http://botar.gratka.pl/ - 2 Paź 2001

Bracia Miklewscy s.c.****

Firma prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i pośrednictwa w wynajmowaniu lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Na stronie znajduje się aktualna oferta biura.

http://www.miklewscy.com.pl/ - 30 Sty 2002

Bracia Strzelczyk - Nieruchomości****

Warszawska firma obrotu nieruchomościami. Na stronie oferty sprzedaży i wynajmu, duża baza mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych.

http://www.strzelczyk.pl/ - 15 Lip 2001

BRE.locum Sp. z o.o.****

Firma developerska oferującą szeroką gamę mieszkań i domów w Łodzi, Krakowie oraz Wrocławiu. Na stronie szeroka prezentacja inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych oraz dane kontaktowe.

http://www.brelocum.pl/ - 25 Lis 2002

Broker - Poznań****

Serwis biura obrotu nieruchomościami. Na stronie znajdują się informacje na temat lokalizacji i kontaktu z firmą, oraz pełna oferta w postaci tabeli, którą można sortować wedłóg ustalonych kryteriów (cena, rodzaj, data ogłoszenia itp).

http://broker.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

Budimex Nieruchomości****

Firma należąca do holdingu Budimex. Działalność skupia się na budowie dobrych jakościowo i atrakcyjnych mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Spółka realizuje także osiedla domów jednorodzinnych wybierając ciekawe lokalizacje blisko Warszawy. Na stronie oferta, informacje o cenach i kredytach.

http://www.budimex-nieruchomosci.com.pl/ - 29 Paź 2001

Budlex - mieszkania deweloperskie****

Firma Budlex przedstawia mieszkania deweloperskie w Toruniu i Bydgoszczy. Nowe lokalizacje już dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego doradztwa kredytowego.

http://www.budlex.pl/ - 9 Cze 2016

Budner - roboty budowlane, deweloper i generalny wykonawca****

Budner Warszawa - firma budowlana i deweloper. W ofercie firmy także roboty budowlane - generalny wykonawca, mieszkania na sprzedaż oraz apartamenty. Generalny wykonawca obejmujący usługami takie miasta jak Warszawa, Piaseczno czy Gdańsk.

http://www.budner.pl/ - 5 Sie 2010

Budokons-2 Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie specjalizujacej się w budownictwie mieszkaniowym. Znajdziesz tu przykładowe projekty oraz cennik.

http://www.budokons2.com.pl/ - 11 Lut 2002