KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 364)

Festival Park - apartamenty Opole,mieszkania Opole,developer Opole*****

Festivalpark - luksusowe apartamenty oraz mieszkania w Opolu. Wynajem mieszkań.Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Wrocławskiej i Partyzanckiej w otoczeniu niskiej zabudowy domków jednorodzinnych z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej (odległość od centrum miasta 5 min.).

http://www.festivalpark.pl/ - 13 Lip 2010

Firma Budomat. Kraków*****

Prezentacja internetowa firmy inwestycyjnej zajmującej się wykonawstwem budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych na terenie miasta Krakowa. Zdjęcia budynków i panorama widokowa.

http://www.budomat.com.pl/ - 24 Sty 2006

Firma budowlana - Spółka Pekao Development*****

Strona o budownictwie biurowym i mieszkaniowym. Wszystko o projektach: planowanych, realizowanych i zrealizowanych. Plany mieszkań i biur.

http://www.pekao-development.pl/ - 27 Lis 2001

Globe Trade Centre S.A.*****

"Globe Trade Centre S.A. należy do czołowych firm deweloperskich w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1994 roku. Globe Trade Centre S.A. inwestuje w trzech głównych segmentach rynku nieruchomości. Są to inwestycje w kompleksy biurowe, centra handlowo-rozrywkowe oraz apartamenty i domy mieszkalne." Na stronie zamieszczono szczegóły oferty oraz galerie.

http://www.gtc.com.pl/ - 19 Sie 2004

Hale i konstrukcje stalowe,budownictwo przemysłowe : Projektowanie i produkcja :: Condix S.A*****

Firma zajmuje się realizacją obiektów budowlanych dla różnych branż przemysłowych oraz dysponuje własnym zakładem produkcyjnym Zakład produkcyjny Condix S.A.specjalizuje się w projektowaniu i produkcji lekkich konstrukcji stalowych na podstawie własnych opracowań projektowych, w produkcji drzwi, okien i ścian osłonowych z profili aluminiowych w systemie Reynaers,w produkcji przeciwpożarowych drzwi i przegród z profili stalowych w szwajcarskim systemie Jansen.

http://www.condix.pl/ - 9 Wrz 2008

INKOM Sp. z o.o.*****

Firma zajmuje się budowa i sprzedażą mieszkań. Na stronie znajdziemy informacje o firmie oraz ofertę handlową.

http://www.inkom.ig.pl/ - 28 Sie 2001

Inwestycje budowlane*****

Strona firmy Prestige. Opis inwestycji budowlanych na rynku warszawskim.

http://www.prestige.nieruchomosci.pl/ - 11 Lip 2001

Komfortowe inwestycje - ekskluzywne apartamenty, nieruchomości nad morzem*****

Continental - kompleks apartamentowo-hotelowy nad morzem. Nieruchomości nad morzem - ekskluzywne apartamenty na sprzedaz w Krynicy Morskiej idealne na wczasy nad morzem. W ofercie 196 apartamentów, standard pod klucz. Inwestycje nad morzem - ekskluzywne nieruchomości, apartamenty Krynica Morska.

http://www.continentalkrynica.com/ - 1 Mar 2012

Krakowski Serwis Mieszkaniowy DOMINIUM.PL*****

Krakowski Serwis Mieszkaniowy DOMINIUM.PL prezentuje ofertę mieszkań i domów w Krakowie. Zawsze aktualna baza danych, szczegółowe opisy prowadzonych inwestycji. Z nami znajdziesz wymarzone lokum dla Ciebie i Twojej rodziny.

http://www.dom.krakow.pl/ - 14 Gru 2005

Krakowski Serwis Mieszkaniowy DOMINIUM.PL - nowe mieszkania i domy w Krakowie*****

Serwis obejmuje m.in. pełną bazę danych krakowskich developerów, informację o prowadzonych nowych inwestycjach mieszkaniowych, bazę danych mieszkań, oferte kredytów hipotecznych, porady oraz wiele wiele innych użytecznych wiadomości. Strona jest codziennie aktualizowana i rozbudowywana.

http://www.dominium.pl/ - 14 Gru 2005