KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 368)

Mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Deweloperzy w Trójmieście*****

Serwis mieszkania-gdansk.pl prezentuje inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Na terenie Trójmiasta buduje się bardzo dużo nowych mieszkań, ale do tej pory w internecie nie było miejsca, gdzie można by znaleźć informacje o wszystkich deweloperach w naszym regionie i o oferowanych przez nich mieszkaniach. W końcu takie miejsce powstało. Na stronach serwisu mieszkania-gdansk.pl znajdą Państwo informacje na temat nowych mieszkań oferowanych przez deweloperów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. To tutaj dowiedzą się Państwo, gdzie budowane są nowe osiedla, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania oraz na kiedy przewidziany jest termin oddania mieszkań przez deweloperów. Uzyskacie Państwo informacje dotyczące specyfikacji danej inwestycji tzn. ile pięter ma budynek, jak duże mieszkania są w ofercie, czy mieszkania posiadają balkony i miejsca parkingowe w hali garażowej. U nas znajdą Państwo dokładne dane kontaktowe deweloperów oraz adresy ich stron.

http://mieszkania-gdansk.pl/ - 23 Lis 2010

Mieszkania w Warszawie*****

Mieszkania w Warszawie - Witamy na stronie Rogowski Development. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.rogowskidevelopment.pl/ - 10 Kwi 2009

Mieszkania Wieliczka*****

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Realizujemy również inwestycje komercyjne. Jakość i solidność oraz bezpieczeństwo, jakie gwarantujemy naszym Klientom, doceniło wielokrotnie niezależne jury, przyznając nam szereg nagród i wyróżnień, m. in. za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie. Na naszej stronie można znaleźć informacje o naszych inwestycjach w Wieliczce.

http://www.wieliczka.murapol.pl/mieszkania.html - 12 Lip 2012

Mieszkania z dopłatą*****

Na naszej stronie znajdziecie informacje związane z rządowym programem "Mieszkanie dla młodych", które obowiązuje od stycznia 2014 roku.

http://nowemieszkaniedlamlodych.pl - 15 Maj 2014

Mitex S.A.*****

Mitex S.A. Świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, biurowych, użyteczności publicznej, handlowych i sportowych oraz robót budowlano - montażowych.

http://www.mitex.com.pl/ - 29 Sty 2000

Mój Dom - nowe apartamenty i mieszkania we Wrocławiu*****

Deweloper Mój Dom oferuje luksusowe apartamenty oraz lokale komercyjne i usługowe w najlepszych lokalizacjach we Wrocławiu takich jak Wrocław Biskupin czy Wrocław Stare Miasto. Profesjonalnie wykonane nieruchomości i mieszkania najwyższej jakości od wiarygodnego dewelopera.

http://www.mojdom.com.pl/ - 30 Cze 2009

Nieruchomości*****

Prezentowany przez nas serwis zajmuje się szeroko pojętą tematyką obejmującą rynek nieruchomości. Na naszych stronach odnaleźć można zarówno oferty dotyczące sprzedaży i wynajmu nieruchomości, jak i wskazówki odnośnie transakcji. Znaleźć tu można również przydatne informacje na temat szkoleń dla osób zainteresowanych tematyką. Profesjonalni doradcy, deweloperzy, jak i prywatni inwestorzy bez problemu odnajdą przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można domy, mieszkania, obiekty komercyjne czy pod inwestycje.

http://www.polanowscy.pl/ - 25 Lis 2010

Nieruchomości Kołobrzeg*****

Szukasz biura nieruchomości, które pomoże Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość na terenie Kołobrzegu? Odwiedź stronę www.villa-nieruchomosci.pl i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. U nas znajdziesz domy i mieszkania na sprzedaż, a także pod wynajem.

http://www.villa-nieruchomosci.pl/ - 14 Maj 2015

Nowe mieszkania Gdańsk*****

Posiadamy zróżnicowaną ofertę skierowaną zarówno do ludzi młodych, szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i do tych z Państwa, którzy chcieliby zamienić dotychczasowe lokum na większe, bardziej komfortowe i nowoczesne.

http://www.topconsulting.pl/ - 22 Lip 2010

Nowe mieszkania i apartamenty - Sprzedaż mieszkań*****

Mieszkania i apartamenty - sprzedaż. Serwis zawiera mieszkania, apartamenty, kredyty mieszkaniowe. Pełny przegląd mieszkań na sprzedaż. Oferty z miast: Warszawa, Gdańsk, Sopot, Wrocław, Kraków.

http://mieszkania.tabela-ofert.com/ - 2 Lut 2005