KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 364)

Ogrody Shiraz*****

Firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości, na łamach witryny przedstawia swą ofertę oraz cennik, opis inwestycji wraz z planami mieszkań i osiedla.

http://www.ogrody-shiraz.pl/ - 10 Wrz 2001

Osiedle Mieszkaniowe - Za Słoneczną Bramą*****

Biuro sprzedaży mieszkań - Osiedle Za Słoneczną Bramą położone jest w ścisłym centrum Gdańska. Charakteryzuje je malowniczy, urokliwy, pełen zieleni morenowy krajobraz pomiędzy dzielnicami Chełm i Ujścisko.

http://www.zaslonecznabrama.pl/ - 6 Cze 2005

Park Skaryszewskie - Apartamenty. Warszawa*****

Firma Sabe Investments Sp. z o.o. proponuje na stronie atrakcyjne apartamenty w nowoczesnym budownictwie, których niewątpliwym atutem jest przyjazna środowisku i zarazem spokojna architektura oraz atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych (Park Skaryszewski) nad Jeziorkiem Kamionkowskim.

http://www.sabe.com.pl/ - 24 Sty 2006

Pod Fortem Development Sp. z o.o.*****

Serwis poświęcony developerowi Pod Fortem Development i osiedlu o tej samej nazwie budowanemu w Krakowie. Na stronie dokładne informacje o lokalizacji osiedla, mieszkaniach do nabycia, warunkach płatności, makiety i rzuty mieszkań.

http://www.podfortem.pl/ - 25 Lip 2001

Przedsiębiorstwo Budowlane INPRO - mieszkania, apartamenty, nieruchomości - Gdańsk i Trójmiasto*****

P.B. Inpro Sp. z o.o. jest jedną z liczących się firm budowlanych działających na Wybrzeżu i za granicą zajmującą się głównie kompleksową realizacją inwestycji budowlanych takich jak: budynki mieszkalne, handlowo-biurowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej. Nasza oferta to mieszkania i luksusowe apartamenty w najciekawszych dzielnicach Trójmiasta. Uzupełnienie działalności INPRO stanowi produkcja prefabrykatów dla potrzeb budownictwa.

http://www.inpro.com.pl/ - 3 Wrz 2003

Rodzina na swoim*****

Gotowe mieszkania Warszawa. U nas program Rodzina na swoim. Firma \"Gawra Investments\" Sp z o.o. jest firmą developerską, realizującą inwestycje mieszkaniowe głównie na terenie Warszawy,dzielnicy Ursus.

http://www.gawra.eu/ - 14 Cze 2010

RTBS Lubin - nowe mieszkania własnościowe na sprzedaż*****

RTBS Lubin oferuje nowe mieszkania własnościowe na sprzedaż. Dodatkowo RTBS Lubin, jako profesjonalny zarządca nieruchomości, prowadzi zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi.

http://www.rtbs-lubin.pl/ - 12 Lis 2010

Rybnicka Grupa Kapitałowa*****

Witryna Rybnickiej Grupy Kapitałowej zajmującej się projektowaniem, budowaniem orraz sprzedażą mieszkań i lokali użytkowych.

http://www.rgk.pl/ - 17 Sie 2001

Skanska Rezydencje - developer - osiedla mieszkaniowe, luksusowe mieszkania i apartamenty*****

Skanska Rezydencje to developer realizujący inwestycje mieszkaniowe (osiedla mieszkaniowe - luksusowe mieszkania, rezydencje, apartamenty) oraz inne projekty budowlane. W serwisie informacje o planowanych inwestycjach developera oraz gotowe osiedla mieszkaniowe w atrakcyjnych lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław.

http://www.skanskarezydencje.pl/ - 29 Cze 2002

Strona domowa firmy GALBEX*****

Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty firmy. Zalicza się do niej projektowanie architektoniczne i urbanistyczne, projektowanie wnętrz i obrót nieruchomościami.

http://www.galbex.com.pl/ - 7 Wrz 2001