KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > mieszkania (1 366)

TBS-Budostal-3. Kraków*****

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "TBS-Budostal-3" Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z udziałem 100% Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego "Budostal-3" S.A. Na stronie zamieszczono informacje na temat zasad działania TBS oraz charakterystykę działania firmy.

http://www.tbsbudostal3.pl/ - 24 Sty 2006

Wawel Serwis*****

Strona zawiera informację o firmie, aktualnych cenach mieszkań i realizacjach, zasdach finansowania i dane teleadresowe.

http://www.taniemieszkania.pl/ - 8 Lip 2002

Wigro-Groszyk Nieruchomości*****

Oferta warszawskiej firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Mieszkania, domy, działki, sprzedaż, wynajem, kredyty, rynek, obsługa...

http://www.wigro.pl/ - 12 Lip 2001

Wynajem mieszkania w Poznaniu - działki, domy, nieruchomości Poznań*****

A Zielińska - Agencja nieruchomości Poznań, woj. wielkopolskie. Sprzedaż i wynajem mieszkania w Poznaniu - domy jednorodzinne, działki, lokale, grunty, mieszkania Poznań. Na stronie prezentacja nieruchomości oparta o zdjęcia i opisy. Zapraszamy - mieszkania, nieruchomości Poznań.

http://www.nieruchomosci-az.poznan.pl/ - 9 Wrz 2016

Żaluzje, rolety*****

Najwiekszy wybór żaluzji i rolet, pełny katalog dostepny w internecie, pomiar i montaż, zamówienia przez Internet. Firma oferuje żaluzje poziome, rolety materiałowe, żaluzje pionowe, plisy materiałowe, plisy, zasłony, rolety gładkie, rolety rolowane, rolety deseniowe, drewniane żaluzje, aluminiowe żaluzje, rolety kasetowe, rolety do okien dachowych, rolety z prowadnicami, vertikale...

http://www.zaluzje.sklep.pl/ - 15 Gru 2003

@ Apartament - nieruchomości: domy, mieszkania, działki, kredyty mieszkaniowe****

Domy, mieszkania, działki (kupno, sprzedaż, budowa) w serwisie nieruchomości Apartament.pl. Znajdź atrakcyjną nieruchomość (dom, mieszkanie) dla siebie. Ponadto: kredyty mieszkaniowe, developerzy, budowa nieruchomosci, dzialki budowlane.

http://www.apartament.pl/ - 4 Lis 2002

4 Ściany - mieszkania na sprzedaż w Warszawie****

Dzięki tej firmie otrzymacie kompleksową usługę nie tylko w kwestii zakupu lub wynajmu mieszkania, ale także załatwienia wszelkich formalności czy też wykończenia wnętrza. 4 Ściany oferuje sprzedaż lokali z rynku wtórnego oraz nowe. Dodatkowo, w ich ofercie znajdziecie także działki, domy czy biura w całej Warszawie.

http://4sciany-nieruchomosci.pl/ - 2 Lip 2015

AB firma budowlana****

Firma zajmuje się budową mieszkań i domków jednorodzinnych, lokali użytkowych i garaży. Prezentacja oferty firmy oraz dotychczasowych realizacji.

http://www.abfirma.com.pl/ - 29 Sty 2002

ABL Szczepanowscy BYTOM****

Biuro obrotu nieruchomościami, oferujące sprzedaż działek, domów i mieszkań oraz pośredniczenie w takich transakcjach. Na stronach wykaz proponowanych obiektów wraz z cenami.

http://nowydom.gratka.pl/ - 3 Paź 2001

ABN Rodzina u Siebie****

Rodzina u Siebie to biuro i agencja nieruchomości znajdująca się w Krakowie na ul. Królewskiej 9/2. W ofercie agencji znajdują się mieszkania pod wynajem i na sprzedaż a także lokale do wynajęcia. Posiadamy w ofercie także oferty domów i działek zlokalizowanych pod Krakowem jak i bliżej centrum miasta. Mamy świadomość, że kupno mieszkania lub domu to niełatwe zadanie, dlatego jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na każdym kroku zakupu wyżej wymienionych. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na stronie naszej agencji nieruchomości były maksymalnie dokładne i precyzyjnie oddawały detale prezentowanej oferty.

http://www.rodzinausiebie.pl/ - 17 Paź 2013