KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (507)

Budowa domu*****

Inbudo.pl to serwis, w którym znaleźć możemy wszelkie informacje dotyczące budowy domu. Znajdziemy tu również wielką bazę firm budowlanych oraz usług, a baza materiałów budowalnych dostarczy nam niezbędnych informacji o cenach i dostępności. Z wykorzystaniem platformy budowlanej Inbudo znajdziemy fachowca, z którym remont będzie przyjemnością, dowiemy się także gdzie najtaniej kupić materiały budowlane i wykończeniowe.

http://inbudo.pl/ - 27 Kwi 2012

Cal Narzedzia*****

Firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych narzędzi dla przemysłu, budownictwa i motoryzacji. Organizuje pokazy wybranych narzędzi u klienta, zapewnia kompleksową realizację zamówień oraz dostawę towaru. Na stronie przedstawia najciekawsze nowości, promocje oraz mniej znane narzędzia , które mogą zainteresować klientów. Ponadto umożliwia z poziomu tej strony składanie zapytań ofertowych i zamówień.

http://www.calnarzedzia.com.pl/ - 25 Cze 2001

Derowerk - dobrze ocieplone*****

Derowerk oferuje narzędzia i elektronarzędzia firmy Rothenberger do prac hydraulicznych i wodociągowo-kanalizacyjnych a także systemy dociepleń.

http://www.derowerk.pl/ - 31 Mar 2004

Drabiny*****

Drabiny24 jest sklepem internetowym mającym w ofercie drabiny domowe oraz przemysłowe (budowlane), a także wytrzymałe rusztowania. W naszej ofercie Państwo znajdą szeroki asortyment artykułów, które bardzo dobrze zdają egzamin w pracach domowych, w ogrodzie, w piwnicy, biurach, warsztatach, zakładach pracy czy dużych firmach zajmujących się produkcją. Nasze artykuły mogą służyć jako profesjonalne urządzenie wspomagające przy wszelkich robotach budowlano-remontowych, posłużą także jako bezpieczna (gro oferowanych produktów spełnia surowe normy europejskie PN EN-131) pomoc dla gospodyń domowych, ogrodników czy majsterkowiczów z zamiłowania. Sklep oferuje bardzo szybką szybką realizację zamówień, ale także służy pomocą w doborze najbardziej odpowiedniego przedmiotu. Dodatkowym plusem jest to że nasi doradcy odpowiedzą na Państwa pytania przed decyzją o zakupie. Dołącz do grona zadowolonych klientów dzisiaj!

http://www.drabiny24.pl/ - 13 Maj 2010

Elektronarzędzia i osprzęt - SKLEP INTERNETOWY*****

Sklep internetowy oraz serwis informacyjny branży narzędziowej, opisy elektronarzędzi, katalog - elektronarzędzia, ogólnopolski katalog firm, imprezy targowe, forum, giełda sprzętu, publikacje.

http://www.narzedzia.com.pl/ - 24 Cze 2004

ELEM*****

ELEM to autoryzowany dealer i przedstawiciel światowych producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń z branży budowlanej, narzędziowej, elektronarzędziowej oraz innych specjalistycznych branż. Firma oferuje wysokiej klasy maszyny i urządzenia dla firm i instytucji, magazynów i warsztatów.

http://www.elem.com.pl/ - 16 Lis 2000

Fanina S.A. - producent wyrobów obrabianych maszynowo*****

Produkujemy takie narzędzia, jak elektromagnesy, sprzęg wagonowy oraz transformatory. Ponadto, Fanina proponuje takie wyroby obrabiane maszynowo, jak cewki, przekładniki, dławiki, autotransformatory. Na stronie zawarto bogate opisy produktów i informacje o ich dystrybucji.

http://www.fanina.pl/ - 8 Gru 2017

Gomex Polska*****

Oficjalna strona polskiego przedstawiciela szweckiej firmy produkującej piły tarczowe. Znajdziesz tu wszystko co powinieneś wiedzieć o piłach, opis produktów, informacje na temat serwisu oraz możliwość skorzystania z zapytań.

http://www.gomex.pl/ - 28 Sty 2002

Holder klimatyzacja*****

Autoryzowany dystrybutor klimatyzatorów Haier oraz nagrzewnic mobilnych ITM i Master. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz wynajmem nagrzewnic, klimatyzatorów i kontenerów biurowych.

http://www.holder.wroclaw.pl/ - 10 Paź 2005

Jak-Budowac.pl - Budownictwo w Polsce*****

Portal Jak-Budowac.pl to porady i opinie obejmujące tematycznie szerokopojęte budownictwo. To miejsce, w którym znajdziesz zarówno produkty budowlane - materiały i maszyny budowlane i ich ceny skatalogowane w kilkuset kategoriach jak i artykuły w formie poradników i nowości z rynku budowlanego. W Jak-Budowac.pl znajduje się również baza firm budowlanych, sklepów i producentów wraz z ich dokładną lokalizacją na mapie. Mapa prezentuje lokalizację pobliskich marketów bądź hipermarketów budowlanych oraz składów budowlanych, zawiera dokładny adres i dane kontaktowe. Serwis Jak-Budowac.pl to w końcu obszerne forum dyskusyjne, forum dla fanów budownictwa, na którym każdy może podzielić się swoją wiedzą (porady krok po kroku) jak i zaprezentować swoje umiejętności czy przedstawić ofertę.

http://www.jak-budowac.pl/ - 5 Paź 2010