KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (495)

Honda ect 7000****

Sprzedaż, serwis i naprawa maszyn budowlanych. EWPA to firma działająca na rynku od ponad 25 lat. Dystrybuuje szeroki asortyment produktów znanych marek: agregaty prądotwórcze (m.in. Honda ect 7000), maszyny do prac betonowych Kreber, dźwigi, nagrzewnice (np. Master bv 170 e), koparki, ładowarki i wiele innych.

http://ewpa-sklep.pl/ - 28 Wrz 2015

Hurtownia budowlana, docieplenia Kielce – Elbudex****

Hurtownia budowlana Elbudex z Kielc oferuje docieplenia, materiały dachowe i wykończeniowe a także narzędzia. Sprzedaż produktów, usługi oraz doradztwo.

http://www.elbudex.com.pl/ - 23 Sie 2013

Hünnebeck Polska - Profesjonalne rusztowania i szalunki****

Wiodąca na rynku firma Hünnebeck Polska oferuje szalunki i rusztowania. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu zadaniu i spełnić każde życzenie dotyczące deskowań i rusztowań. W naszej ofercie znajdują się między innymi rusztowania fasadowe, przejezdne i wiszące, szalunki ścienne, stropowe i radialne oraz deskowania podciągu.

http://www.huennebeck.com.pl/ - 2 Mar 2004

IMEX****

Serwis importera i dystrybutora narzędzi, elektronarzędzi i chemii budowlanej. Znaleźć w nim można podzieloną ofertę, dane firmy i mapkę dojazdu.

http://www.imex.alpha.pl/ - 19 Wrz 2001

Inoxa - śruby i inne elementy złączne****

Firma Inoxa zajmuje się sprzedażą śrub kwasoodpornych oraz nierdzewnych, a także samogwintujących i dociskowych wkrętów do drewna oraz metalu. W hurtowni można znaleźć również pręty, osprzęt żeglarski, podkładki, nakrętki zrywalne oraz elementy złączne, między innymi do ogrodzeń. Ponadto, w ofercie znajdują się kotwy mechaniczne, łańcuchy, szekle, liny stalowe, opaski i obejmy oraz knagi.

http://www.inoxa.pl/ - 3 Sty 2017

INSTAR Producent narzędzi budowlanych i malarskich****

Firma INSTAR zajmuje się produkcją ręcznych narzędzi budowlanych i malarskich takich jak: pace PCV i nierdzewne, szpachle, kielnie, mieszadła do farb i zapraw, a także narzędzi do betonu komórkowego.

http://www.instar.net.pl/ - 12 Wrz 2013

Integral****

Witryna firmy zajmującej sie sprzedażą narzędzi różnego typu. Na stronach można znaleźć: informacje o firmie, ofertę, kontakt i lokalizację.

http://www.integral.polinfo.pl/ - 26 Wrz 2001

Internetowy Sklep Narzędziowy KOALA****

Internetowy sklep oferujący narzędzia w szerokim asortymencie: wiertła, frezy, piły, poziomnice, wkrętaki, szczypce, klucze i inne warsztatowe i dla majsterkowiczów. Wszystkie narzędzia z dokładnymi opisami i zdjęciami. Po sklepie oprowadzi Cię Wirtualny Asystent.

http://sklepnarzedziowy.pl/ - 29 Mar 2002

Izolacje pionowe i poziome szczecin****

Firma Wawabud zajmuje się szeroko pojętymi robotami ogólnobudowlanymi oraz zakładaniem izolacji wodnokanalizacyjnych. Wejdź i sprawdź naszą ofertę.

http://www.wawa-bud.pl/ - 8 Sty 2013

Jardo - Maszyny budowlane****

Strona zawiera ofertę firmy Jardo zajmującej się sprzedażą, naprawą i wypożyczaniem maszyn budowlanych i elektronarzędzi. Cennik i zasady wypożyczania maszyn. Linki do katalogów części zamiennych maszyn budowlanych Wacker, silników spalinowych Hatz, Honda, Robin.

http://jardo.of.pl/ - 25 Lut 2004