KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

GONAR****

Witryna i katalog produktów firmy wytwarzającej narzędzia wiertnicze, szybkozłącza i podzespoły do agregatów tynkarskich. Na stronie znajdziesz charakterystykę firmy, ofertę handolowo - usługową oraz katalog produktów.

http://www.gonar.com.pl/ - 19 Gru 2001

Gwoździe, nakrętki i podkładki - BRYMOREX****

Przedsiębiorstwo BRYMOREX to dystrybutor wysokiej jakości elementów łącznych – w tym: gwoździe, nakrętki, podkładki, narzędzi, elektronarzędzi oraz artykułów metalowych i budowlanych. Firma jest obecna na rynku od ponad dwóch dekad. Stały rozwój zaowocował bogatym asortymentem, wysoką pozycją w branży oraz profesjonalizmem.

http://www.brymorex.com.pl/ - 19 Wrz 2013

HAAD - Gwintownice, zamrażarki do rur****

Sprzedawca maszyn oraz narzędzi do obróbki, wśród których dostępne są profesjonalne przepychacze, zamrażarki, gwintownice elektryczne oraz zaciskarki do rur Rems, Rothenberger, jak i innych renomowanych producentów.

http://www.haad.pl/ - 8 Kwi 2015

HF Centrum Dystrybucyjne****

Sklep internetowy z artykułami BHP, narzędziami, elektronarzędziami.

http://www.hfcd.pl/ - 2 Paź 2014

HMN Szopienice S.A.****

HHuta Metali Nieżelaznych "SZOPIENICE" Spółka Akcyjna. Oferta Firmy to: Anody, Blachy, Cynk elektrolityczny, Druty, Krążki, Kwas siarkowy, Odlewy z żeliwa, Ołów rafinowany, Rurki cienkościenne, Rury wyciskane, Siarczan magnezowy, Stopy cynku, Stopy ołowiu, rut myśliwski, Tuleje i wałki, Wełna ołowiana, Wyroby ogniotrwałe.

http://www.hutaszopienice.com.pl/ - 16 Sty 2002

Honda ect 7000****

Sprzedaż, serwis i naprawa maszyn budowlanych. EWPA to firma działająca na rynku od ponad 25 lat. Dystrybuuje szeroki asortyment produktów znanych marek: agregaty prądotwórcze (m.in. Honda ect 7000), maszyny do prac betonowych Kreber, dźwigi, nagrzewnice (np. Master bv 170 e), koparki, ładowarki i wiele innych.

http://ewpa-sklep.pl/ - 28 Wrz 2015

Hurtownia budowlana, docieplenia Kielce – Elbudex****

Hurtownia budowlana Elbudex z Kielc oferuje docieplenia, materiały dachowe i wykończeniowe a także narzędzia. Sprzedaż produktów, usługi oraz doradztwo.

http://www.elbudex.com.pl/ - 23 Sie 2013

Hurtownia KEK-Metal****

KEK-METAL to hurtownia metalowa z Wrocławia, która w stałej ofercie posiada wiele markowych narzędzi, akcesoriów i elementów łączących jak śruby, nity czy nakładki. Dostępne są również precyzyjne narzędzia pomiarowe, od których zależy poprawność i bezpieczeństwo wszelkich konstrukcji. W ofercie KEK-METAL znaleźć można wysokiej jakości taśmy miernicze, suwmiarki, poziomice i nie tylko.

http://kek-metal.pl/ - 14 Mar 2018

Hünnebeck Polska - Profesjonalne rusztowania i szalunki****

Wiodąca na rynku firma Hünnebeck Polska oferuje szalunki i rusztowania. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu zadaniu i spełnić każde życzenie dotyczące deskowań i rusztowań. W naszej ofercie znajdują się między innymi rusztowania fasadowe, przejezdne i wiszące, szalunki ścienne, stropowe i radialne oraz deskowania podciągu.

http://www.huennebeck.com.pl/ - 2 Mar 2004

IMEX****

Serwis importera i dystrybutora narzędzi, elektronarzędzi i chemii budowlanej. Znaleźć w nim można podzieloną ofertę, dane firmy i mapkę dojazdu.

http://www.imex.alpha.pl/ - 19 Wrz 2001