KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

Inoxa - śruby i inne elementy złączne****

Firma Inoxa zajmuje się sprzedażą śrub kwasoodpornych oraz nierdzewnych, a także samogwintujących i dociskowych wkrętów do drewna oraz metalu. W hurtowni można znaleźć również pręty, osprzęt żeglarski, podkładki, nakrętki zrywalne oraz elementy złączne, między innymi do ogrodzeń. Ponadto, w ofercie znajdują się kotwy mechaniczne, łańcuchy, szekle, liny stalowe, opaski i obejmy oraz knagi.

http://www.inoxa.pl/ - 3 Sty 2017

INSTAR Producent narzędzi budowlanych i malarskich****

Firma INSTAR zajmuje się produkcją ręcznych narzędzi budowlanych i malarskich takich jak: pace PCV i nierdzewne, szpachle, kielnie, mieszadła do farb i zapraw, a także narzędzi do betonu komórkowego.

http://www.instar.net.pl/ - 12 Wrz 2013

Integral****

Witryna firmy zajmującej sie sprzedażą narzędzi różnego typu. Na stronach można znaleźć: informacje o firmie, ofertę, kontakt i lokalizację.

http://www.integral.polinfo.pl/ - 26 Wrz 2001

Internetowy Sklep Narzędziowy KOALA****

Internetowy sklep oferujący narzędzia w szerokim asortymencie: wiertła, frezy, piły, poziomnice, wkrętaki, szczypce, klucze i inne warsztatowe i dla majsterkowiczów. Wszystkie narzędzia z dokładnymi opisami i zdjęciami. Po sklepie oprowadzi Cię Wirtualny Asystent.

http://sklepnarzedziowy.pl/ - 29 Mar 2002

Izolacje pionowe i poziome szczecin****

Firma Wawabud zajmuje się szeroko pojętymi robotami ogólnobudowlanymi oraz zakładaniem izolacji wodnokanalizacyjnych. Wejdź i sprawdź naszą ofertę.

http://www.wawa-bud.pl/ - 8 Sty 2013

Jardo - Maszyny budowlane****

Strona zawiera ofertę firmy Jardo zajmującej się sprzedażą, naprawą i wypożyczaniem maszyn budowlanych i elektronarzędzi. Cennik i zasady wypożyczania maszyn. Linki do katalogów części zamiennych maszyn budowlanych Wacker, silników spalinowych Hatz, Honda, Robin.

http://jardo.of.pl/ - 25 Lut 2004

JCB****

Firma JCB jest jednym z producentów maszyn do robót ziemnych, rolniczych, transportu materiałów, hydraulicznych agregatów, młotów i narzędzi budowlanych. Na stronie znajdziesz zdjęcia i dane techniczne oferowanych produktów.

http://www.jcb.pl/ - 25 Sty 2002

Jurgo - rusztowania fasadowe****

Zachęcamy Państwa do poznania się z oferta przygotowana przez firmę Jurgo z Olsztyna. Jesteśmy oficjalnym reprezentantem firmy Layher- producenta systemów rusztowań. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo między innymi prędkie w montażu rusztowania Blitz, a także systemy ochronne Protect. Oferujemy także rusztowania jezdne, jakie umożliwiają transportowanie stanowiska pracy bez większego wysiłku. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom ich konstrukcje są solidne i sztywne przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Duża dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort pracownika zaowocowała dużymi podestami z stosowną ilością miejsca na narzędzie oraz materiały i stabilnymi, szytymi osłonami podestu. Zapraszmy na naszą stronę, gdzie dowiedzą się Państwo więcej o naszej firmie oraz ofercie.

http://www.rusztowania.olsztyn.pl/ - 17 Maj 2013

Karabińczyki, haki, liny stalowe ocynkowane, polipropylenowe****

Sklep online oferuje karabińczyki, łańcuchy, liny oraz akcesoria do lin i łańcuchów. W ofercie sklepu: haki, kausze, liny stalowe ocynkowane i liny polipropylenowe, bloczki, śruby rzymskie, naciągi do siatki, łańcuchy gospodarcze oraz łańcuchy techniczne.

http://www.lancuchy-liny.pl/ - 25 Cze 2013

KARO OLSZTYN Centrum Narzędzi i Maszyn Budowlanych .SPRZEDAŻ-SERWIS-WYPOŻYCZALNIA****

KARO Centrum Narzedzi i Maszyn Budowlanych -prowadzimy sprzedaż serwis i wypożyczalnię elektronarzędzi, narzędzi i maszyn budowlanych. W naszej ofercie posiadamy elektronarzedzia, narzedzia glazurnicze i brukarskie, materiały ścierne, maszyny budowlane,skoczki, zagęszczarki, agregaty prądotwórcze,spawarki, i wiele innych .Jesteśmy przedstawicielem regionalnym takich firm jak DeWALT, BOSCH, MAKITA, HITACHI, CELMA, PRAMAC, NORTON, TELWIM, MONTOLIT, ENAR, PROJECT, KIPOR,

http://www.karo-olsztyn.pl/ - 1 Mar 2007