KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

K&O - Wykopy pod oczka, prace ziemne****

Firma K&O z Wrocławia wynajmuje koparki i ładowarki. Realizuje też usługi budowlane w zakresie robót ziemnych (np. wykopy pod oczka).

http://www.minikoparka-ladowarka.pl/ - 28 Lut 2017

Kokoschka.pl Narzędzia diamentowe****

Kokoscha stawia na innowacyjne rozwiązania związane z wyburzeniami oraz rozbiórkami budynków. Do tego celu wykorzystywana jest technika diamentowa bez ograniczonej głębokości cięcia oraz ze znaczną redukcją hałasu i pyłu. Rzetelna firma wykonuje cięcie betonu, kamieni bądź asfaltu szybko, sprawnie i solidnie.

http://kokoschka.pl/ - 18 Wrz 2015

Komatz Polska - agregat do malowania ścian****

Działamy jako główny i wyłączny przedstawiciel marki KOMATZ na polskim rynku. Oferujemy w naszym asortymencie agregaty do malowania ścian oraz do szpachlowania tego australijskiego producenta. Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania oparte na innowacyjnych technologiach.

http://www.komatz.pl/ - 27 Sty 2015

Kompresory bezolejowe****

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki asortyment wysokiej jakości narzędzi i sprzętu budowlanego. Dostarczamy zarówno sprzęt do użytku domowego i amatorskiego. Posiadamy również narzędzia do użytku profesjonalnego. Zapewniamy między innymi agregaty do mechanicznego nakładania tynków w sposób ciągły, przy których używać można gotowych, suchych mieszanek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług!

http://www.narzedziowy-sklep.pl/ - 28 Lis 2013

Konkret - autoryzowany dystrybutor nagrzewnic Master - Kraków****

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu urządzenia grzewcze z najwyższej półki. Mamy w ofercie nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne, na olej przepracowany; piece nadmuchowe z palnikiem olejowym i gazowym, promienniki podczerwieni gazowe, olejowe, elektryczne. Prowadzimy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy

http://piece-nagrzewnice.pl/ - 14 Sty 2015

Koparki używane - Wynajem sprzętu budowlanego****

Firma Seve zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego. Niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę i teraz firma mieści się w Niepołomicach na ulicy Płaszowska 11. Prócz wynajmu i sprzedaży świadczymy usługi w zakresie prac ziemnych: wykopy pod sieci elektryczne, kanalizacyjne, wodociągowe, wykopy pod budynki, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, wykopy szeroko przestrzenne Koparki używane jak i nowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy.

http://www.koparki24.com/ - 8 Sie 2013

Kraftmann - producent maszyn budowlanych tłocząco-pompujących****

Kraftmann spółka z o.o. jest producentem maszyn budowlanych tłocząco-pompujących. W ofercie firmy znajdują się: agregaty tynkarskie specjalistyczne i uniwersalne, pompy pneumatyczne do betonu typu mixokret, mieszarki i pompy do zapraw budowlanych.

http://www.kraftmann.pl/ - 20 Kwi 2001

KRAUSE - drabiny, rusztowania****

Jesteśmy producentem wysokiej jakości drabin i rusztowań.

http://krause-systems.pl/ - 30 Wrz 2017

KRAUSE sp. z o.o.****

Strona firmy KRAUSE, posiadajacej już prawie 100-letnią tradycję w produkcji drabin i rusztowań.

http://www.krause.pl/ - 15 Wrz 2000

Kyn-POL - ładowarki manitou - wynajem****

Firma Kyn-Pol specjalizuje się w wynajmie ładowarek teleskopowych Manitou. Dostarczamy sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Dostarczamy sprzęt na terenie całej Polski. Wsparcie i serwis 24h

http://kyn-pol.pl/ - 22 Gru 2017