KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (499)

Konkret - autoryzowany dystrybutor nagrzewnic Master - Kraków****

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu urządzenia grzewcze z najwyższej półki. Mamy w ofercie nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne, na olej przepracowany; piece nadmuchowe z palnikiem olejowym i gazowym, promienniki podczerwieni gazowe, olejowe, elektryczne. Prowadzimy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy

http://piece-nagrzewnice.pl/ - 14 Sty 2015

Koparki używane - Wynajem sprzętu budowlanego****

Firma Seve zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego. Niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę i teraz firma mieści się w Niepołomicach na ulicy Płaszowska 11. Prócz wynajmu i sprzedaży świadczymy usługi w zakresie prac ziemnych: wykopy pod sieci elektryczne, kanalizacyjne, wodociągowe, wykopy pod budynki, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, wykopy szeroko przestrzenne Koparki używane jak i nowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy.

http://www.koparki24.com/ - 8 Sie 2013

Kraftmann - producent maszyn budowlanych tłocząco-pompujących****

Kraftmann spółka z o.o. jest producentem maszyn budowlanych tłocząco-pompujących. W ofercie firmy znajdują się: agregaty tynkarskie specjalistyczne i uniwersalne, pompy pneumatyczne do betonu typu mixokret, mieszarki i pompy do zapraw budowlanych.

http://www.kraftmann.pl/ - 20 Kwi 2001

KRAUSE - drabiny, rusztowania****

Jesteśmy producentem wysokiej jakości drabin i rusztowań.

http://krause-systems.pl/ - 30 Wrz 2017

KRAUSE sp. z o.o.****

Strona firmy KRAUSE, posiadajacej już prawie 100-letnią tradycję w produkcji drabin i rusztowań.

http://www.krause.pl/ - 15 Wrz 2000

Kyn-POL - ładowarki manitou - wynajem****

Firma Kyn-Pol specjalizuje się w wynajmie ładowarek teleskopowych Manitou. Dostarczamy sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Dostarczamy sprzęt na terenie całej Polski. Wsparcie i serwis 24h

http://kyn-pol.pl/ - 22 Gru 2017

KZBT Sp. z o.o.- urządzenia wiertnicze****

Profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia wiertnicze. Oferta obejmuje również osprzęt wiertniczy. Sprawna i terminowa realizacja składanych zamówień. Rzetelne i fachowe doradztwo. Konkurencyjne ceny, dla stałych klientów specjalne rabaty lojalnościowe. Kompleksowa obsługa posprzedażna.

http://www.kzbt.pl/ - 14 Maj 2013

Leica Sklep****

Leica Sklep - instrumenty pomiarowe dla geodezji budownictwa i przemysłu

http://www.leicasklep.pl/ - 26 Mar 2013

Lemi-Bis - narzędzia pomiarowe****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą firmy zajmującej się automatyką oraz elektryką. Lemi-Bis poleca między innymi narzędzia pomiarowe, czujniki indukcyjne, a także dławiki kablowe w wielu wariantach kolorystycznych.

http://www.automatyka.org/ - 8 Gru 2017

Lero - Aluminiowe rusztowania elewacyjne, przejezdne****

Jesteśmy dystrybutorem drabin i rusztowań firm Altrex, Drabex, Faraone, Altrad, Zarges. Proponujemy szeroki zakres rozwiązań dedykowanych do pracy na wysokościach, w tym modele aluminiowe, przejezdne, elewacyjne, itd. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, hurtowniami, sklepami detalicznymi. Zapewniamy także obsługę Klientów indywidualnych.

http://www.lero.com.pl/ - 28 Sty 2015