KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

KZBT Sp. z o.o.- urządzenia wiertnicze****

Profesjonalne i wysokiej klasy urządzenia wiertnicze. Oferta obejmuje również osprzęt wiertniczy. Sprawna i terminowa realizacja składanych zamówień. Rzetelne i fachowe doradztwo. Konkurencyjne ceny, dla stałych klientów specjalne rabaty lojalnościowe. Kompleksowa obsługa posprzedażna.

http://www.kzbt.pl/ - 14 Maj 2013

Leica Sklep****

Leica Sklep - instrumenty pomiarowe dla geodezji budownictwa i przemysłu

http://www.leicasklep.pl/ - 26 Mar 2013

Lemi-Bis - narzędzia pomiarowe****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą firmy zajmującej się automatyką oraz elektryką. Lemi-Bis poleca między innymi narzędzia pomiarowe, czujniki indukcyjne, a także dławiki kablowe w wielu wariantach kolorystycznych.

http://www.automatyka.org/ - 8 Gru 2017

Lero - Aluminiowe rusztowania elewacyjne, przejezdne****

Jesteśmy dystrybutorem drabin i rusztowań firm Altrex, Drabex, Faraone, Altrad, Zarges. Proponujemy szeroki zakres rozwiązań dedykowanych do pracy na wysokościach, w tym modele aluminiowe, przejezdne, elewacyjne, itd. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi, hurtowniami, sklepami detalicznymi. Zapewniamy także obsługę Klientów indywidualnych.

http://www.lero.com.pl/ - 28 Sty 2015

Liny do eurobungee - EVERLIN****

Firma z 30 letnim doświadczeniem, działająca na rynku od 1984 roku oferuje szeroki asortyment gum treningowych. Oferowane sznurki ozdobne znajdują swoje zastosowanie w branży reklamowej, stosowane są do torebek upominkowych, zawieszek reklamowych jak również w ogrodnictwie. Doświadczenie i profesjonalne podejście firmy zaowocowało dużym gronem stałych klientów oraz stałym rozwojem firmy o nowy asortyment. W ofercie Everlin znajdziesz również odciągi gumowe oraz skakanki.

http://www.everlin.pl/ - 17 Gru 2014

Lurent - wypożyczalnia maszyn budowlanych Gorzów****

LuRent - najlepsza wypożyczalnia maszyn oraz narzędzi budowlanych w woj.lubuskim. Szeroka gama sprzętu (m.in. elektronarzędzia, rusztowania, podesty, zagęszczarki, sprężarki, agregaty prądotwórcze oraz wiele innych).Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

http://lurent.pl/ - 28 Sty 2011

Ładowarki, wozidła, walce, koparki gąsienicowe, kołowe****

Gema, oddział Kraków - maszyny budowlane. Firma oferuje nowe urządzenia i maszyny budowlane - koparki gąsienicowe i koparki kołowe, ładowarki, wozidła, kruszarki, przesiewacze, walce i maszyny wyburzeniowe Doosan, Cat, Komatsu i inen firmy

http://www.solidnemaszyny.pl/ - 24 Kwi 2009

Małek - Agregaty Tynkarskie Kraków****

Firma Małek- Agregaty Tynkarskie- istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Doświadczenie zawodowe i techniczne pozwala nam samodzielnie tworzyć nowoczesne rozwiązania w przemyśle budowlanym. Wykonujemy konstrukcje agregatów tynkarskich oraz części zamienne i podzespoły. Zajmujemy się również obróbką mechaniczną, toczeniem, frezowaniem oraz cyfrowym gięciem rur. Prowadzimy serwis agregatów tynkarskich. Nasz park maszynowy składa się z tokarek, frezarek, dłutownic, pras mimośrodowych, strugarek, giętarek, zwijarek, co pozwala nam wykonywać na zamówienie różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Od 2012 r. wykonujemy również Agregat Tynkarski M -4 MAX , na który posiadamy Certyfikat Europejski. Wszystkie Nasze konstrukcje posiadają wymagane atesty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i promocji!

http://www.agregatymalek.pl/ - 27 Mar 2015

Maqstock Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się dystrybucją i serwisowaniem maszyn do obróbki metalu. W jej ofercie znaleźć można dłutownice, giętarki do rur, a także gilotyny i nożyce do blachy oraz prasy krawędziowe. Urządzenia te są solidne i działają niezawodnie, radząc sobie nawet z bardzo twardymi materiałami.

http://www.maqstock.pl/ - 26 Wrz 2014

Marano - sklep z narzędziami****

Strona internetowa sklepu narzędziowego Marano. Oferujemy między innymi funkcjonalne wózki oraz inne artykuły stanowiące niezbędne wyposażenie warsztatów.

http://marano.com.pl/ - 11 Sie 2016