KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (499)

Maszyny Budowlane-MARPO****

Firma budowlana.Zajmuje się skupem i sprzedażą używanych maszyn do produkcji betonu i prefabrykatów betonowych; formularz zgłoszeniowy online. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta, dane kontaktowe.Strona również w ang. i niem. wersji językowej

http://www.marpo.com.pl/ - 23 Sty 2002

Maszyny drogowe - Bellator****

Bellator oferuje szeroki wybór maszyn budowlanych, nowych i używanych, a także systemy niwelacji i części zamienne.

http://bellator-mb.pl/ - 13 Cze 2013

MC DIAM - narzędzia diamentowe, wiertła****

Firma zajmuje się dystrybucją maszyn oraz innych narzędzi diamentowych wykorzystywanych przy obróbce materiałów twardych. W jej ofercie znaleźć można wiertła i frezy, a także tarcze do betonu.

http://www.mcdiam.com.pl/ - 22 Sie 2014

MDM Maszyny - urządzenia budowlane i drogowe****

Strona firmy oferującej sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych oraz drogowych. W ofercie m.in. przyczepy, koparki, ładowarki, równiarki, młoty hydrauliczne i inne. Polecamy też wynajem. Więcej informacji na stronie.

http://www.mdmmaszyny.pl/ - 23 Maj 2017

METABO-Narzędzia Budowlane****

Generalne przedstawicielstwo firmy Metabo w Polsce. Oferuje narzędzia i elektronarzędzia: wiertarki, szlifierki, narzędzia akumulatorowe, wyrzynarki, frezarki, opalarki, odkurzacze itp. Na stronie prezentacja punktów sprzedaży, opis produktów, dane kontaktowe

http://www.metabo.pl/ - 23 Sty 2002

Metalnit****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem przedsiębiorstwa Metalnit. Producent oferuje takie rozwiązania, jak nity rurkowe, krążniki, smarownice oraz elektronarzędzia, które znajdą zastosowanie w każdym zakładzie przemysłowym.

http://metalnit.pl/ - 8 Gru 2017

Metalzbyt - sklep z elektronarzędziami i artykułami bhp****

W ofercie sklepu Metalzbyt znajdują się nie tylko maszyny i elektronarzędzia, ale także mnóstwo produktów niezbędnych w branży budowlanej czy ogrodniczej. Polecamy m.in. artykuły BHP, gwoździe, materiały hutnicze i wiele innych.

http://sklep.metalzbyt.com.pl/ - 15 Lis 2017

METALZBYT Rzeszów Sp. z o.o.****

Metalzbyt Sp. z o.o. Rzeszów - prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów śrubowych, gwożdzi, narzędzi, elektronarzędzi, siatek, narzędzi ogrodniczych, materiałów budowlanych itp.

http://metalzbyt.rze.pl/index.htm - 22 Lut 2001

Metalzbyt Sp. z o.o. Rzeszów****

Metalzbyt Sp. z o.o. Rzeszów - prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów śrobowych, gwożdzi, narzędzi, elektronarzędzi, siatek, narzędzi ogrodniczych, materiałów budowlanych.

http://metalzbyt.rze.pl/ - 14 Lut 2001

Mierzymy.pl - sprzęt pomiarowy - niwelatory, lasery budowlane, dalmierze, akcesoria geodezyjne****

Sklep z profesjonalnym sprzętem geodezyjnym i budowlanym przyspieszającym pomiary. Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich instrumentów. Atrakcyjne ceny i najwyższy poziom obsługi. Szybka wysyłka. Zapraszamy!

http://www.mierzymy.pl/ - 29 Cze 2010