KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (499)

MM-TOOLS - narzędzia do obróbki marki Walter****

Przedsiębiorstwo oferuje niezawodne narzędzia do obróbki skrawaniem. W asortymencie znajdują się produkty znanej marki Walter. Wykonane zostały z wytrzymałych tworzyw.

http://www.walter-tools.com.pl/ - 20 Maj 2017

MM-TOOLS M.M.U.I. Śpiewak sp.j. - narzędzia pomiarowe****

Oferta sklepu internetowego skierowana jest do osób szukających praktycznego wyposażenia do warsztatu. W asortymencie znajdują się m.in. narzędzia pomiarowe i pneumatyczne, materiały ścierne oraz mocowania.

http://mmtools.com.pl/ - 17 Maj 2017

Motopompy, agregaty prądotwórcze diesel, honda - Agregatech****

Rozbudowana oferta przedsiębiorstwa Agregatech obejmuje niezwykle wydajne motopompy szlamowe, wysokociśnieniowe, do wody brudnej, agregaty prądotwórcze diesel i benzynowe stanowiące pewne źródło zasilania awaryjnego, kosiarki, silniki spalinowe cenionych marek (np. Honda) i wiele innych niezawodnych urządzeń.

http://www.agregatech.pl/ - 23 Kwi 2013

Mury i ściany oporowe, magazynowanie, zasieki na kruszywo****

Alfabloc oferuje system ścian oporowych chroniony patentem. Oferowany system ścian pozwala na składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie. Materiały sypkie i magazynowanie kruszyw - zapraszamy po zasieki na kruszywo, mury oporowe i ściany oporowe.

http://www.alfabloc.pl/ - 20 Cze 2011

Naprawa maszyn do drewna i metalu - Proma Polska sp. z o.o.****

Proma ma bardzo dużą ofertę urządzeń do metalu i drewna. Mamy również serwis maszyn do metalu oraz drewna. Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych kontrahentów do korzystania z naszej bardzo obszernej propozycji, w której znajdziecie serwis, naprawę i sprzedaż maszyn do drewna i metalu. Mamy własne zaplecze serwisowe wyposażone w niezbędny sprzęt do napraw. Posiadamy również dokumentację serwisową oraz oryginalne części zamienne. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia u producentów. To wszystko gwarantuje nie tylko profesjonalną i sprawną obsługę, lecz również możliwość rozwoju zawodowego. Naprawa maszyn do drewna i metalu w naszej firmie budzi największe zainteresowanie. Każdego roku przybywa nam nastepnych zadowolonych klientów. Prowadzimy również autoryzowaną sprzedaż tokarek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby zarówno klientów detalicznych i hurtowych. Gwarantujemy przystępne ceny i terminowość.

http://www.promapl.pl/ - 8 Paź 2014

NARZĘDZIA SP. Z O.O.****

Wyłączny regionalny importer narzędzi KNIPEX, WERA, VIRAX, ERDI, RENNSTEIG, BESSEY. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych. Prowadzimy wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych.

http://www.narzedzia.gda.pl/ - 5 Sty 2004

Narzędzia Budowlane****

Firma jest dealerem profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi szwedzkich firm: SANDVIK, ATLAS COPCO. Na stronie znajduje się opis firmy, oferta, kontakt.

http://machonko.narzedzia.com.pl/ - 15 Sty 2002

Narzędzia Budowlane - Cezar****

Firma zajmuje się zaopatrywaniem sklepów i hurtowni w techniki mocowania, elektronarzędzia i chemię budowlaną. Na stronie znajduje się: opis firmy, lista przedstawicieli handlowych, informacje kontaktowe.

http://www.cezar.szczecin.pl/ - 23 Sty 2002

Narzędzia Budowlane-Korab****

Firma Budowlana.hurtownia patronacka sprzedająca materiały ścierne, tarcze do cięcia i szlifowania stali i kamienia, ściernice ceramiczne oraz żywiczne, papiery i płótno ścierne (taśmy, rolki, arkusze), fibry, wiertła do muru i betonu, piły tarczowe, brzeszczoty do metalu i inne bardziej specjalistyczne narzędzia. Na stronie jest załączona mapka dojazdu do hurtowni,opis firmy,oferta oraz kontakt.

http://www.korab-hurt.pl/ - 23 Sty 2002

Narzędzia Budowlane-PAMET****

Producent ręcznych narzędzi instalatorskich i montażowych do armatury sanitarnej i CO oraz usługi w zakresie obróbki skrawaniem, projektowania i wykonania form wtryskowych oraz prac spawalniczych. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty,katalog produktów oraz dane adresowe.

http://www.pamet.pl/ - 23 Sty 2002