KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

Metalnit****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem przedsiębiorstwa Metalnit. Producent oferuje takie rozwiązania, jak nity rurkowe, krążniki, smarownice oraz elektronarzędzia, które znajdą zastosowanie w każdym zakładzie przemysłowym.

http://metalnit.pl/ - 8 Gru 2017

Metalzbyt - sklep z elektronarzędziami i artykułami bhp****

W ofercie sklepu Metalzbyt znajdują się nie tylko maszyny i elektronarzędzia, ale także mnóstwo produktów niezbędnych w branży budowlanej czy ogrodniczej. Polecamy m.in. artykuły BHP, gwoździe, materiały hutnicze i wiele innych.

http://sklep.metalzbyt.com.pl/ - 15 Lis 2017

METALZBYT Rzeszów Sp. z o.o.****

Metalzbyt Sp. z o.o. Rzeszów - prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów śrubowych, gwożdzi, narzędzi, elektronarzędzi, siatek, narzędzi ogrodniczych, materiałów budowlanych itp.

http://metalzbyt.rze.pl/index.htm - 22 Lut 2001

Metalzbyt Sp. z o.o. Rzeszów****

Metalzbyt Sp. z o.o. Rzeszów - prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów śrobowych, gwożdzi, narzędzi, elektronarzędzi, siatek, narzędzi ogrodniczych, materiałów budowlanych.

http://metalzbyt.rze.pl/ - 14 Lut 2001

Mierzymy.pl - sprzęt pomiarowy - niwelatory, lasery budowlane, dalmierze, akcesoria geodezyjne****

Sklep z profesjonalnym sprzętem geodezyjnym i budowlanym przyspieszającym pomiary. Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich instrumentów. Atrakcyjne ceny i najwyższy poziom obsługi. Szybka wysyłka. Zapraszamy!

http://www.mierzymy.pl/ - 29 Cze 2010

MM-TOOLS - narzędzia do obróbki marki Walter****

Przedsiębiorstwo oferuje niezawodne narzędzia do obróbki skrawaniem. W asortymencie znajdują się produkty znanej marki Walter. Wykonane zostały z wytrzymałych tworzyw.

http://www.walter-tools.com.pl/ - 20 Maj 2017

MM-TOOLS M.M.U.I. Śpiewak sp.j. - narzędzia pomiarowe****

Oferta sklepu internetowego skierowana jest do osób szukających praktycznego wyposażenia do warsztatu. W asortymencie znajdują się m.in. narzędzia pomiarowe i pneumatyczne, materiały ścierne oraz mocowania.

http://mmtools.com.pl/ - 17 Maj 2017

Motopompy, agregaty prądotwórcze diesel, honda - Agregatech****

Rozbudowana oferta przedsiębiorstwa Agregatech obejmuje niezwykle wydajne motopompy szlamowe, wysokociśnieniowe, do wody brudnej, agregaty prądotwórcze diesel i benzynowe stanowiące pewne źródło zasilania awaryjnego, kosiarki, silniki spalinowe cenionych marek (np. Honda) i wiele innych niezawodnych urządzeń.

http://www.agregatech.pl/ - 23 Kwi 2013

Mury i ściany oporowe, magazynowanie, zasieki na kruszywo****

Alfabloc oferuje system ścian oporowych chroniony patentem. Oferowany system ścian pozwala na składowanie materiałów sypkich w nieograniczonym zakresie. Materiały sypkie i magazynowanie kruszyw - zapraszamy po zasieki na kruszywo, mury oporowe i ściany oporowe.

http://www.alfabloc.pl/ - 20 Cze 2011

Naprawa maszyn do drewna i metalu - Proma Polska sp. z o.o.****

Proma ma bardzo dużą ofertę urządzeń do metalu i drewna. Mamy również serwis maszyn do metalu oraz drewna. Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych kontrahentów do korzystania z naszej bardzo obszernej propozycji, w której znajdziecie serwis, naprawę i sprzedaż maszyn do drewna i metalu. Mamy własne zaplecze serwisowe wyposażone w niezbędny sprzęt do napraw. Posiadamy również dokumentację serwisową oraz oryginalne części zamienne. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia u producentów. To wszystko gwarantuje nie tylko profesjonalną i sprawną obsługę, lecz również możliwość rozwoju zawodowego. Naprawa maszyn do drewna i metalu w naszej firmie budzi największe zainteresowanie. Każdego roku przybywa nam nastepnych zadowolonych klientów. Prowadzimy również autoryzowaną sprzedaż tokarek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby zarówno klientów detalicznych i hurtowych. Gwarantujemy przystępne ceny i terminowość.

http://www.promapl.pl/ - 8 Paź 2014