KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (504)

MPMETAL - siatki pod wylewkę, walcówka, wyroby stalowe*****

MPMETAL, Krzeszowice, Małopolska - wyroby stalowe. W ofercie producenta siatki pod wylewkę, walcówka, druty stalowe, skrętne gwoździowe i żarzone oraz gwoździe budowlane, skrętne, walcowane oraz papowe. Mp-metal zaprasza po gwoździe i druty.

http://www.mpmetal.pl/ - 11 Paź 2007

Nity, gwoździe, kołki, wkręty do drewna i blachy*****

Hertz Polska dostarcza rozwiązania z wykorzystaniem elementów złącznych i systemów zamocowań - śruby, blachowkręty, nakrętki, nity, gwoździe, wkręty do drewna i wkręty do blachy. Hertz oferuje też kołki, pręty oraz podkładki. Zapraszamy po gwoździe, nity i kołki.

http://www.e-hertz.com/ - 4 Maj 2011

Portal Budowlany*****

Portal Budowlany Monter skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Znaleźć tu można katalog firm działających w branży, tematyczne działy poświęcone poszczególnym segmentom budownictwa. Oprócz tego Aktualności i Publikacje, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji.

http://www.monter.pl/ - 28 Mar 2003

Skład budowlany Katowice Ligota E-mur - transport HDS*****

E-mur hurtownia materiałów budowlanych Katowice jest firmowym składem budowlanym i opałowym oferującym szeroki asortyment materiałów budowlanych dla mieszkańców Katowic i Śląska - transport HDS.

http://www.e-mur.pl/ - 5 Lip 2007

TRADE SYSTEM - koparkowe nożyce i młoty hydrauliczne*****

Strona internetowa firmy oferującej pierwszej klasy, hydrauliczne młoty wyburzeniowe oraz nożyce do koparki.

http://www.t-s.pl/ - 12 Lis 2015

Wsb5 wypożyczalnia sprzętu budowlanego 5*****

Wypożyczamy sprzęt budowlany dla firm i osób indywidualnych. Oferujemy niskie ceny, profesjonalną obsługę, oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

http://www.wsb5.pl/ - 5 Sie 2010

Würth Polska Sp. z o.o. - Mistrz Techniki Montażu*****

Oferta koncernu to m.in.: chemia-techniczna, elementy złączne, produkty do obróbki skrawaniem, materiały ścierne, narzędzia ręczne, eletktronarzędzia, pneumonarzędzia, elementy wyposażenia warsztatu.

http://www.wurth.pl/ - 25 Lis 2004

ABRASCO - materiały ścierne****

ABRASCO - zaopatrzenie zakładów przemysłowych i sklepów w ściernice do cięcia i szlifowania stali, stali nierdzewnych i kwasoodpornych, aluminium, betonu i innych.

http://www.abrasco.pl/ - 19 Paź 2004

ADCOMP****

ADCOMP jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą profesjonalne narzędzia pneumatyczne: klucze pneumatyczne, klucze udarowe, kompresory śrubowe, sprężarki, osuszacze filtrów sieciowych.

http://www.adcomp.com.pl/ - 18 Maj 2015

ADIAM - piły elektryczne i tarcze diamentowe****

ADIAM sp. z o.o. powstała w kwietniu 2006 roku, zbudowała i ugruntowała pozycję marki Cedima GmbH, jednego z wiodących światowych dostawców maszyn i narzędzi techniki diamentowej dla budownictwa. Firma obsługuje firmy handlowe specjalizujące się w sprzedaży maszyn i narzędzi, firmy wynajmujące sprzęt budowlany oraz wykonujące usługi w zakresie cięcia i wiercenia w betonie. ADIAM każdego roku uczestniczy w najważniejszych targach branżowych, w poznańskiej Budmie i kieleckiej Autostradzie. W styczniu 2009 roku firma uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie przez ADIAM wymagań normy ISO 9001:2001 w zakresie sprzedaży maszyn i narzędzi dla budownictwa. ADIAM posiada w ofercie produkty z zakresu lekkich zagęszczarek firmy Ingersoll Rand, pełną gamę zagęszczarek, włoskiego leadera tych maszyn, firmy Batmatic, tarcze diamentowe, maszyny drogowe, elektryczne piły łańcuchowe i stołowe oraz tarcze diamentowe i szlifierskie i wiele innych.

http://www.adiam.pl/ - 14 Sty 2011