KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

ADIAM - piły elektryczne i tarcze diamentowe****

ADIAM sp. z o.o. powstała w kwietniu 2006 roku, zbudowała i ugruntowała pozycję marki Cedima GmbH, jednego z wiodących światowych dostawców maszyn i narzędzi techniki diamentowej dla budownictwa. Firma obsługuje firmy handlowe specjalizujące się w sprzedaży maszyn i narzędzi, firmy wynajmujące sprzęt budowlany oraz wykonujące usługi w zakresie cięcia i wiercenia w betonie. ADIAM każdego roku uczestniczy w najważniejszych targach branżowych, w poznańskiej Budmie i kieleckiej Autostradzie. W styczniu 2009 roku firma uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie przez ADIAM wymagań normy ISO 9001:2001 w zakresie sprzedaży maszyn i narzędzi dla budownictwa. ADIAM posiada w ofercie produkty z zakresu lekkich zagęszczarek firmy Ingersoll Rand, pełną gamę zagęszczarek, włoskiego leadera tych maszyn, firmy Batmatic, tarcze diamentowe, maszyny drogowe, elektryczne piły łańcuchowe i stołowe oraz tarcze diamentowe i szlifierskie i wiele innych.

http://www.adiam.pl/ - 14 Sty 2011

Agregaty malarskie, pistolety do malowania, pompy membranowe - Resin****

Sklep internetowy firmy Resin, która oferuje swoim klientom profesjonalne agregaty malarskie, pistolety do malowania, jak również wydajne i precyzyjne pompy membranowe. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny produktów.

http://www.resin.pl/ - 3 Wrz 2013

Agregaty prądotówrcze, zagęszczarki marki Genezo****

Marka GENEZO działa na polskim rynku od 2005 roku. Prowadzimy sprzedaż agregatów prądotwórczych, maszyn budowlany, ogrodowych oraz cześć zapasowych do tych maszyn/urządzeń. Nasz magazyn i biuro znajduje się w Gdańsku - Rębiechowie. Doświadczenie zdobywane przez lata, dzisiaj umożliwia nam zaoferowanie Państwu najnowocześniejszych rozwiązań na każdą kieszeń. Nasza oferta składa się przede wszystkim z: agregatów prądotwórczych zagęszczarek gruntu silników jedno i dwucylindrowych spalinowych: benzynowych oraz diesel sprzedaży części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych Dysponujemy własnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, posiadamy wykwalifikowaną kadrę techników mechaników oraz techników elektryków. Jako jedyni, przed wydaniem klientowi maszyny, wykonujemy przegląd początkowy. Silnik uzupełniany jest płynami eksploatacyjnymi, prowadzana jest próba pracy oraz kontrola poprawności działania - maszyna jest gotowa do pracy.

http://genezo.pl/ - 21 Lip 2015

Akala- drabiny aluminiowe, rusztowania****

Linie produktów Escalibur i Akala to szczytowa oferta artykułów domowych grupy Faraone. Nowoczesne linie drabin domowych i artykułów do majsterkowania.

http://www.akala.pl/ - 23 Lis 2010

Altrex-Lero - drabiny, rusztowania i podesty****

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania przeznaczone do pracy na wysokościach. Proponujemy między innymi drabiny, rusztowania i podesty w wielu wariantach wymiarowych. Zróżnicowanie produktów pozwala na ich dostosowanie do odmiennych potrzeb Klientów. Nasz asortyment obejmuje produkty z linii domowej, pół-profesjonalnej i profesjonalnej.

http://www.altrex-lero.pl/ - 28 Sty 2015

Altus - rusztowania. Kraków****

Firma jest producentem rusztowań, osprzętu do rusztowań, siatek, plandek, podnośników samobieżnych. Strony zawierają informacje o produktach i ofercie firmy.

http://www.altus.pl/ - 16 Sty 2006

Arca_diam****

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania otworów w betonie. Arca_diam wykorzystuje w tym celu technikę diamentową, która umożliwia otrzymanie rezultatów o wybranej średnicy. Można stosować ją zarówno na sucho, jak i mokro.

http://arcadiam.pl/ - 20 Mar 2018

Armatura instalacyjna RBM****

Katolog i cennik armatury instalacji sanitarnych i grzewczych RBM. Warunki handlowe, pomoce projektowe, nowości.

http://www.rbm.pl/ - 16 Sie 2002

Arsen - Materiały budowlane i narzędzia****

Oferta hurtowni Arsen dostarczającej materiały budowlane. Prowadzimy sprzedaż farb Beckers, Dulux, Tikkurila. Dostępne są narzędzia Makita oraz Stanley, a także panele podłogowe Krono. Zapraszamy Klientów z Łodzi, Sieradza oraz innych miast.

http://www.arsen24.pl/ - 5 Wrz 2016

ARTE Rusztowania****

Sprzedaż oraz dzierżawa i montaż nowoczesnych rusztowań budowlanych plettac Kombi SL 70 / SL 100. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta, prezentacja asortymentu wraz z opisami, zdjęciami i danymi, dane kontaktowe.

http://www.arte-rusztowania.com.pl/ - 9 Maj 2002