KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (495)

AZET - dostawca narządzi malarskich****

Strona firmy AZET - dostawcy narządzi malarskich. Zamieszczono tu ofertę, cennik, informacje o firmie i jej partnerach, a także o lokalizacji.

http://www.azet.bielawa.pl/ - 20 Wrz 2002

Baltic Fasteners - polski producent wkrętów****

Branża budowlana, wykończeniowa, a także przemysł ciężki – wszędzie tam potrzebne są wkręty. Jednym z większych polskich producentów jest Baltic Fasteners. W tej firmie już od wielu lat produkowane są wkręty do różnych rodzajów materiałów. Wszystkie one zostały zaprojektowane przez najlepszych inżynierów, a następnie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących solidność w każdym użyciu. Firma Baltic Fasteners współpracuje z firmami w kraju i za granicą, co jest najlepszym dowodem na niezawodność jej produktów.

http://balticfasteners.pl/ - 7 Cze 2017

Baukrane****

Firma Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. to jedna z najbardziej znanych wypożyczalni maszyn i urządzeń budowlanych w Polsce. Zaopatrujemy w świetnej klasy sprzęt, jak również zapewniamy Państwu rzeczowe doradztwo naszych doświadczonych pracowników, którzy dobiorą maszyny do indywidualnych potrzeb. Naszym Klientom polecamy tylko przetestowane oraz pewne rozwiązania. Proponujemy również fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji budowy. Zapewniamy pewny dowóz sprzętu, montaż na miejscu budowy, jak również szybki serwis. Wybierając Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. stawiasz na niezawodną jakość, pewność i solidność. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://baukrane.pl/ - 21 Maj 2015

BAUPLAST - Producent wiader, kastr i pojemników budowlanych****

F.H. BAUPLAST zajmuje się produkcją i handlem wiadrami, kastrami i pojemnikami budowlanymi. W swojej ofercie posiada również inne narzędzia ogrodnicze i budowlane takie jak m.in. taczki, łopaty, szpadle, pojemniki na deszczówkę.

http://www.bauplast.pl/ - 24 Lut 2004

BESER - wynajem narzędzi i maszyn****

Strona internetowa firmy świadczącej wynajem maszyn budowlanych, narzędzi Hilti, podnośników i aut na terenie Wielkopolski. BESER to partner dla każdej budowy.

http://beserwynajem.pl/ - 25 Maj 2017

BIELSKA FABRYKA SZCZOTEK I PEDZLI. Bielsko-Biała****

Fabryka Befaszczot jest producentem szczotek gospodarczych, kosmetycznych i narzędzi malarskich. Na stronie znajdziecie informacje o historii firmy, o produktach oraz ofertę wraz z ilustracjami.

http://www.befaszczot.com.pl/ - 3 Sty 2006

Bo-Plast****

Firma zajmuje się sprzedażą takich produktów, jak zaślepki z tworzyw sztucznych oraz chromowanych. Bo-Plast poleca także akcesoria ogrodzeniowe, osłony do śrub i prętów oraz wkładki z gwintem. Zapraszamy.

http://bo-plast.pl/ - 15 Lis 2017

Bosch - strefa zakupów****

Bosch - obejrzyj w supermarkecie, kup taniej w Internecie. Pełny wybór elektronarzędzi i osprzętu, doradztwo techniczne, serwis. Elektronarzędzia, osprzęt: wiertarki, wiertarki udarowe, szlifierki, młoty, bruzdownice, pilarki, wyrzynarki i wiele innych.

http://www.bosch.info.pl/ - 25 Sty 2005

Bosite - Spawarki i zgrzewarki do plastiku****

Sprzedajemy urządzenia do spawania tworzyw sztucznych, zgrzewarki do plandek i banerów. Produkty marki Bosite to wyroby najwyższej jakości, przeznaczone dla zakładów produkcyjnych jak i pojedynczych użytkowników.

http://bosite.pl/ - 21 Sty 2014

Bristles - szczecina chińska, szczotki, pędzle. Warszawa****

Bristles - wyspecializowany handel hurtowy szczeciną chińską, materiałami i maszynami do produkcji szczotek i pędzli, przedstawiciel firm Zahoransky, Acca-Ti i Monteblanco.

http://www.bristles.com.pl/ - 4 Sty 2006