KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (522)

ARTE Rusztowania****

Sprzedaż oraz dzierżawa i montaż nowoczesnych rusztowań budowlanych plettac Kombi SL 70 / SL 100. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta, prezentacja asortymentu wraz z opisami, zdjęciami i danymi, dane kontaktowe.

http://www.arte-rusztowania.com.pl/ - 9 Maj 2002

Autoryzowany dystrybutor Tractel Polska Orome- wyciągarki****

Grupa Tractel jest grupą przedsiębiorstw zlokalizowanych w 14 krajach na całym świecie. Przez lata Tractel jako producent urządzeń wciągających wyspecjalizował się w następujących obszarach: systemy podnoszące,zabezpieczenie prac na wysokościach, konserwacja i utrzymanie budynków, systemy umożliwiające dostęp na wysokościach. Firma Orome jako dystrybutor produktów Tractel działa sprawnie i szybko, nawet w przypadku niestandardowych zleceń, dzięki czemu klienci w zdecydowany sposób zyskują na czasie. Oferujemy niskie, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, które stanowią dodatkowy atut naszych produktów.

http://www.tractel.com.pl/ - 27 Cze 2011

Axam maszyny i urządzenia dla budownictwa****

Firma Axam zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm budowlanych w maszyny oraz wszelkie materiały eksploatacyjne znanych i renomowanych producentów.

http://www.axam.net.pl/ - 12 Lut 2007

AZET - dostawca narządzi malarskich****

Strona firmy AZET - dostawcy narządzi malarskich. Zamieszczono tu ofertę, cennik, informacje o firmie i jej partnerach, a także o lokalizacji.

http://www.azet.bielawa.pl/ - 20 Wrz 2002

Baltic Fasteners - polski producent wkrętów****

Branża budowlana, wykończeniowa, a także przemysł ciężki – wszędzie tam potrzebne są wkręty. Jednym z większych polskich producentów jest Baltic Fasteners. W tej firmie już od wielu lat produkowane są wkręty do różnych rodzajów materiałów. Wszystkie one zostały zaprojektowane przez najlepszych inżynierów, a następnie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących solidność w każdym użyciu. Firma Baltic Fasteners współpracuje z firmami w kraju i za granicą, co jest najlepszym dowodem na niezawodność jej produktów.

http://balticfasteners.pl/ - 7 Cze 2017

Baukrane****

Firma Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. to jedna z najbardziej znanych wypożyczalni maszyn i urządzeń budowlanych w Polsce. Zaopatrujemy w świetnej klasy sprzęt, jak również zapewniamy Państwu rzeczowe doradztwo naszych doświadczonych pracowników, którzy dobiorą maszyny do indywidualnych potrzeb. Naszym Klientom polecamy tylko przetestowane oraz pewne rozwiązania. Proponujemy również fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji budowy. Zapewniamy pewny dowóz sprzętu, montaż na miejscu budowy, jak również szybki serwis. Wybierając Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. stawiasz na niezawodną jakość, pewność i solidność. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://baukrane.pl/ - 21 Maj 2015

BAUPLAST - Producent wiader, kastr i pojemników budowlanych****

F.H. BAUPLAST zajmuje się produkcją i handlem wiadrami, kastrami i pojemnikami budowlanymi. W swojej ofercie posiada również inne narzędzia ogrodnicze i budowlane takie jak m.in. taczki, łopaty, szpadle, pojemniki na deszczówkę.

http://www.bauplast.pl/ - 24 Lut 2004

BESER - wynajem narzędzi i maszyn****

Strona internetowa firmy świadczącej wynajem maszyn budowlanych, narzędzi Hilti, podnośników i aut na terenie Wielkopolski. BESER to partner dla każdej budowy.

http://beserwynajem.pl/ - 25 Maj 2017

Beta-Narzędzia - klucze dynamometryczne****

Oferta sklepu Beta-Narzędzia obejmuje odzież ochronną oraz ostrzegawczą. W asortymencie nie brakuje również elementów niezbędnych w każdym warsztacie lub zakładzie pracy, jak klucze dynamometryczne, wkrętaki czy nasadki.

http://beta-narzedzia.pl/ - 15 Cze 2019

BIELSKA FABRYKA SZCZOTEK I PEDZLI. Bielsko-Biała****

Fabryka Befaszczot jest producentem szczotek gospodarczych, kosmetycznych i narzędzi malarskich. Na stronie znajdziecie informacje o historii firmy, o produktach oraz ofertę wraz z ilustracjami.

http://www.befaszczot.com.pl/ - 3 Sty 2006

Informacje dodatkowe