KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (495)

Budo-Plast - kastry i wiadra budowlane****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Budo-Plast. Działamy jako producent wiader budowlanych i innych pojemników z wysokiej klasy tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdują się także profesjonalne kastry, które sprawdzą się na każdym placu budowy. Stawiamy na tworzywa odporne na działanie substancji chemicznych, wahania temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Szczegóły na naszej stronie.

http://www.budo-plast.com.pl/ - 22 Lis 2016

Bukpol Zakład Mechaniki Maszyn osadzaki obróbka mechaniczna****

Serwis firmy BUKPOL, zajmującej się produkcją samorepetujących osadzaków automatycznych. Działalność usługowa firmy to między innymi obróbka mechaniczna detali o wymiarach 500x500x300 mm w tolerancji 6 klasy. Możliwość głębokiego wiercenia, obróbki dogładzającej w kształtkach, obróbki na centrum tokarskim NC i na centrach frezarskich NC.

http://www.bukpol.pl/ - 3 Lis 2005

Bumasz 2002****

Informacje o Międzynarodowych Targach Maszyn, Narzędzi i Sprzętu Budowlanego odbywających się w dniach 19-22 marca 2002 r. Formularze uczestnictwa, warunki najmu powierzchni, lista grup towarowych. Strona także w j. ang.

http://www.bumasz.pl/ - 19 Mar 2002

Centrum Narzędzi Monika Kupniewska - akcesoria budowlane, pomiarowe, warsztatowe****

Jeżeli chcesz, by tobie oraz zatrudnionym przez ciebie ludziom pracowało się wygodnie i szybko, to Centrum Narzędzi Monika Kupniewska jest właśnie dla ciebie. Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą akcesoriów warsztatowych i budowlanych takich marek jak YATO czy NEO. To tam w dobrej cenie zakupicie klucze dynamometryczne i nasadowe, instrumenty pomiarowe czy też szafki.

http://bhpinarzedzia.pl/ - 14 Lip 2015

Centrum Narzędziowe Wimaspj.pl - narzędzia NEO, Stanley, Topex, Yato****

W ofercie przygotowanej przez hurtownię Wima znajdują się cenione przez fachowców narzędzia Yato, NEO, Topex oraz Stanley. Zachęcamy do złożenia zamówienia na nasadki do zakrętarek, płozy hamulcowe lub też podnośniki kolejowe torowe.

http://www.wimaspj.pl/ - 21 Gru 2016

Centrum wiedzy o majsterkowaniu - www.majsterkowicz.com****

Nasz sklep powstał z myślą o wszystkich Majsterkowiczach dla których ważna jest dobra jakość oraz atrakcyjna cena. Naszym celem jest pokazanie oferty markowych produktów w cenach często niższych niż oferta dużych sieci handlowe typu DIY (Do It Yourself).

http://www.majsterkowicz.com/ - 14 Paź 2005

Chwytak, podnośnik pneumatyczny, urządzenia pneumatyczne, podciśnieniowe****

Dalmec to światowy lider w obszarze manipulatorów przemysłowych. Manipulatory te projektowane są pod kątem optymalizacji pracy. W ofercie podnośnik pneumatyczny, chwytak, wciągarki, żurawie oraz inne urządzenia pneumatyczne i urządzenia podciśnieniowe.

http://www.dalmec.pl/ - 20 Lip 2009

Części Baxo - Szczotki oraz wirniki do elektronarzędzi****

Strona sklepu Baxo, oferującego części do elektronarzędzi Makita, DeWalt, Bosch, Dremel, Rems, Festo, AEG, Skil, Black&Decker, Celma, Milwaukee, a także wielu innych. Dostępne są stojany, szczotki, wirniki oraz akumulatory do wkrętarek i wiertarek.

http://www.czesci.narzedziabaxo.pl/ - 27 Cze 2016

Części zamienne do maszyn budowlanych - Pabianice****

Strona internetowa firmy Budmar z Pabianic, która specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn budowlanych. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty handlowej i produktowej firmy.

http://www.budmar-pabianice.pl/ - 19 Sty 2011

DANA piły do drewna****

Posiadające swoją siedzibę w Gdańsku przedsiębiorstwo Da-na Sp. z o.o. oferuje fachowe narzędzia do ob-róbki drewna, materiały ścierne i polerskie, pochodzące od renomowanych fabrykantów. Są to między innymi: frezy, piły, wiertła, tarcze, a także wszelkiego typu akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna i metali. Tworząc tak rozległą gamę narzędzi dla Państwa, pragnęliśmy spełnić potrzeby klientów narzędzi na produkty łączące w sobie jakość i cenę oraz produkty o najwyższej żywotności i wydajności, które mieszczą wykorzystanie na największych liniach produkcyjnych. Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania również pod względem jakościowym jak i cenowym. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

http://www.dana.gda.pl/ - 5 Lut 2013