KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (506)

Części zamienne do maszyn budowlanych - Pabianice****

Strona internetowa firmy Budmar z Pabianic, która specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn budowlanych. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty handlowej i produktowej firmy.

http://www.budmar-pabianice.pl/ - 19 Sty 2011

DANA piły do drewna****

Posiadające swoją siedzibę w Gdańsku przedsiębiorstwo Da-na Sp. z o.o. oferuje fachowe narzędzia do ob-róbki drewna, materiały ścierne i polerskie, pochodzące od renomowanych fabrykantów. Są to między innymi: frezy, piły, wiertła, tarcze, a także wszelkiego typu akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna i metali. Tworząc tak rozległą gamę narzędzi dla Państwa, pragnęliśmy spełnić potrzeby klientów narzędzi na produkty łączące w sobie jakość i cenę oraz produkty o najwyższej żywotności i wydajności, które mieszczą wykorzystanie na największych liniach produkcyjnych. Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania również pod względem jakościowym jak i cenowym. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

http://www.dana.gda.pl/ - 5 Lut 2013

Defro****

Defro - producent betoniarek (Betoniarki), mieszalników (mieszalniki) i taczek (taczki)

http://www.defro.pl/ - 9 Gru 2004

Delmet - ściernice****

Prowadzony przez nas sklep internetowy zaprasza klientów do zapoznania się z atrakcyjną, promocyjną ofertą. W Delmet zamówić można: zamki, wkładki i kłódki, klamki i zawiasy oraz okucia do bram, okien, a również do mebli. Klienci indywidualni oraz firmy i przedsiębiorstwa mogą zakupić pełen wybór, w tym produkty BHP, chemię przemysłową, kołki, gwoździe i podkładki oraz specjalistyczne narzędzia. Oddziały hurtowni znajdują się w Lesznie, Bydgoszczy, Szczecinie oraz we Wrocławiu. W ciągu 24 godzin nasi fachowcy realizują przyjęte zamówienia. Wyjątkowo korzystna oferta otacza zlecenia powyżej 500, 00 złotych, które zrealizujemy bez żadnych dodatkowych kosztów. Dużą rolę odgrywają u nas: profesjonalna i punktualna obsługa każdego z naszych klientów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.delmet.pl/ - 22 Maj 2013

"Des - pneumatic"****

Strona firmy "Des - pneumatic" oferującej narzędzia przemysłowe i systemy montażowe.

http://www.desoutter.pl/ - 22 Wrz 2000

Despol-Technik - elektronarzędzia, narzędzia ogrodowe, pomiarowe, urządzenia budowlane****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Despol-Technik. Obejmuje ona elektronarzędzia, urządzenia budowlane oraz narzędzia pomiarowe i ogrodowe. Znajdą u nas Państwo również rozwiązania wykorzystujące technikę diamentową.

http://sklep.despol-technik.pl/ - 18 Kwi 2018

DHB - dystrybutor młotów hydraulicznych****

W ofercie dystrybutora budowlanych urządzeń hydraulicznych, firmy DHB Polska, znajdziecie Państwo m.in. młoty wyburzeniowe, młoty do koparki, groty i inne części wymienne. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

http://dhbpolska.com/ - 3 Sty 2017

Disto d510****

Strona poświęcona dalmierzowi Disto D510 Opisy zastosowań, funkcje dalmierza, sklep online.

http://www.distod510.pl/ - 7 Maj 2013

Dobry Dekarz - Usługi i Firmy Dekarskie w Polsce, Dekarstwo****

Najlepsze w Polsce akcesoria dachowe. Dobry-Dekarz24.pl jest serwisem, gdzie znajdziesz najlepszych dekarzy z całej Polski. Sprawdzone usługi dekarskie.

http://dobry-dekarz24.pl/ - 15 Lip 2016

Drabex - producent drabin alumniowych, rusztowań i mebli ogrodowych. Bydgoszcz****

Na stronie znajduje się pełna oferta firrmy oraz kontakt i mapa dojazdowa. Informacje o produktach, usługach i o samej firmie.

http://www.drabex.bydgoszcz.pl/ - 11 Sty 2006