KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (495)

Defro****

Defro - producent betoniarek (Betoniarki), mieszalników (mieszalniki) i taczek (taczki)

http://www.defro.pl/ - 9 Gru 2004

Delmet - ściernice****

Prowadzony przez nas sklep internetowy zaprasza klientów do zapoznania się z atrakcyjną, promocyjną ofertą. W Delmet zamówić można: zamki, wkładki i kłódki, klamki i zawiasy oraz okucia do bram, okien, a również do mebli. Klienci indywidualni oraz firmy i przedsiębiorstwa mogą zakupić pełen wybór, w tym produkty BHP, chemię przemysłową, kołki, gwoździe i podkładki oraz specjalistyczne narzędzia. Oddziały hurtowni znajdują się w Lesznie, Bydgoszczy, Szczecinie oraz we Wrocławiu. W ciągu 24 godzin nasi fachowcy realizują przyjęte zamówienia. Wyjątkowo korzystna oferta otacza zlecenia powyżej 500, 00 złotych, które zrealizujemy bez żadnych dodatkowych kosztów. Dużą rolę odgrywają u nas: profesjonalna i punktualna obsługa każdego z naszych klientów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.delmet.pl/ - 22 Maj 2013

"Des - pneumatic"****

Strona firmy "Des - pneumatic" oferującej narzędzia przemysłowe i systemy montażowe.

http://www.desoutter.pl/ - 22 Wrz 2000

DHB - dystrybutor młotów hydraulicznych****

W ofercie dystrybutora budowlanych urządzeń hydraulicznych, firmy DHB Polska, znajdziecie Państwo m.in. młoty wyburzeniowe, młoty do koparki, groty i inne części wymienne. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

http://dhbpolska.com/ - 3 Sty 2017

Disto d510****

Strona poświęcona dalmierzowi Disto D510 Opisy zastosowań, funkcje dalmierza, sklep online.

http://www.distod510.pl/ - 7 Maj 2013

Dobry Dekarz - Usługi i Firmy Dekarskie w Polsce, Dekarstwo****

Najlepsze w Polsce akcesoria dachowe. Dobry-Dekarz24.pl jest serwisem, gdzie znajdziesz najlepszych dekarzy z całej Polski. Sprawdzone usługi dekarskie.

http://dobry-dekarz24.pl/ - 15 Lip 2016

Drabex - producent drabin alumniowych, rusztowań i mebli ogrodowych. Bydgoszcz****

Na stronie znajduje się pełna oferta firrmy oraz kontakt i mapa dojazdowa. Informacje o produktach, usługach i o samej firmie.

http://www.drabex.bydgoszcz.pl/ - 11 Sty 2006

Drabina aluminiowa Krause, Monto, Stabilo - Warszawa****

Sklep internetowy Dobre Drabiny - Warszawa. Sklep oferuje drabiny, schodki, rusztowania i podesty. Drabiny Krause, Monto, Drabex, Stabilo. W ofercie schodki, rusztowania aluminiowe i drabiny wielofunkcyjne - drabiny z podestem, drewniane i teleskopowe. Zapraszamy - rusztowanie i drabina aluminiowa.

http://www.dobredrabiny.pl/ - 6 Lis 2012

Dramix****

Firma Dramix oferuje rusztowania stalowe oraz rusztowania aluminiowe jezdne, drabiny, schody magazynowe, podesty i podnośniki znanych producentów - Drabex, Faraone, Krause, Termosprzęt, Rubo, Heras i wielu innych. Zapraszamy - liny stalowe, drabiny, rusztowanie Warszawa.

http://www.dramix.pl/ - 6 Sie 2015

DVG - ognioodporne drzwi, okna i fasady****

Przedsiębiorstwo DVG działające na terenie Pomorza produkuje stolarkę przeciwpożarową. W ofercie znajdują się solidne drzwi ognioodporne (EI30 i EI60). Firma proponuje też oddymiające okna PVC marki VEKA i KBE oraz aluminiowe fasady dymoszczelne.

http://dvg.pl/ - 23 Lut 2017