KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (507)

E-master - nagrzewnice elektryczne i osuszacze powietrza Master****

Firma przedstawia wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na pierwszej klasy elektryczne oraz olejowe nagrzewnice i budowlane osuszacze powietrza marki Master.

http://www.e-master.pl/ - 10 Lis 2015

Ercolina - giętarki do rur i profili****

Dostawca narzędzi marki Ercolina. W ofercie dostępne są giętarki trzpieniowe i trójrolkowe, a także CNC do profili oraz rur stalowych.

http://www.ercolina.pl/ - 31 Mar 2015

E-sklep firmy Holder.****

W naszej ofercie nagrzewnice, klimatyzatory, promienniki, agregaty, klimatyzatory, osuszacze oraz myjki wysokociśnieniowe. Realizacja zamówień w ciagu 24h.

http://www.holder.sklep.pl/ - 23 Lis 2005

Ewa-Lift - wynajem podnośników koszowych w Warszawie****

Ewa-Lift - Łomianki, Warszawa. W ofercie wynajem podnośników koszowych. Wysięgniki, podnośniki koszowe - firma świadczy usługi na terenie miasta Warszawa i w innych miastach na terenie woj. mazowieckiego. Zapraszamy - podnośnik koszowy w Warszawie.

http://www.ewa-lift.pl/ - 3 Paź 2008

Faraone- drabina, rusztowanie****

Lider w produkcji drabin, podnośników koszowych oraz rusztowań przenośnych, proponuje szeroki zakres atestowanych rozwiązań dla zastosowań w każdym sektorze i kategorii. Wykorzystanie innowacyjnej technologii bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanego asortymentu.

http://www.faraone.pl/ - 14 Sty 2011

Fart Centrum Materiałów Budowlanych - skład w Kielcach****

Budujesz lub remontujesz? CMB Fart w Kielcach poleca atrakcyjne ceny na beton komórkowy, cegłę, cement i inne materiały. W ofercie naszej hurtowni również chemia profesjonalna. Jesteśmy największym składem budowlanym na terenie województwa świętokrzyskiego.

http://www.fartcmb.pl/ - 16 Kwi 2016

Ferrcon - Producent konstrukcji stalowych, powłoki antykorozyjne****

Firma Ferrcon to producent konstrukcji stalowych, który w ramach swojej działalności oferuje także wynajem ładowarek teleskopowych oraz pokrywanie metalowych elementów powłokami antykorozyjnymi z wykorzystaniem sprawdzonej metody jaką jest śrutowanie.

http://www.ferrcon.com.pl/ - 31 Mar 2015

FHU HENZO - Henryk Gmur - Urządzenia budowlane firmy Geda -Szczecin****

Sprzedaż nowych i używanych wciągarek dachowych i wyciągów budowlanych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń (wind) firmy GEDA.

http://www.henzowindygeda.ifg.pl/ - 17 Sie 2005

F.H.U. Kowalczyk- opał, materiały, kruszywa, sprzęt i narzędzia budowlane, powiat Wieliczka i Kraków****

FHU Kowalczyk zajmuje się handlem opałem i materiałami budowlanymi. Ponadto oferujemy sprzedaż kruszyw budowlanych, sprzętu i narzędzi budowlanych oraz transport towaru. Nasza firma mieści się w miejscowości Siercza, na terenie powiatu Wieliczka, w pobliżu miasta Kraków.

http://www.sklad-budowlany.com.pl nie/ - 3 Lip 2009

Firma budowlana ABRAS-WRONKI****

Na stronie oferta handlowa produkowanego asortymentu oraz parametry techniczne narzędzi i materiałów. Ponadto opis firmy oraz kontakt.

http://www.abras-wronki.com.pl/ - 7 Sty 2002