KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (494)

Fart Centrum Materiałów Budowlanych - skład w Kielcach****

Budujesz lub remontujesz? CMB Fart w Kielcach poleca atrakcyjne ceny na beton komórkowy, cegłę, cement i inne materiały. W ofercie naszej hurtowni również chemia profesjonalna. Jesteśmy największym składem budowlanym na terenie województwa świętokrzyskiego.

http://www.fartcmb.pl/ - 16 Kwi 2016

Ferrcon - Producent konstrukcji stalowych, powłoki antykorozyjne****

Firma Ferrcon to producent konstrukcji stalowych, który w ramach swojej działalności oferuje także wynajem ładowarek teleskopowych oraz pokrywanie metalowych elementów powłokami antykorozyjnymi z wykorzystaniem sprawdzonej metody jaką jest śrutowanie.

http://www.ferrcon.com.pl/ - 31 Mar 2015

FHU HENZO - Henryk Gmur - Urządzenia budowlane firmy Geda -Szczecin****

Sprzedaż nowych i używanych wciągarek dachowych i wyciągów budowlanych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń (wind) firmy GEDA.

http://www.henzowindygeda.ifg.pl/ - 17 Sie 2005

F.H.U. Kowalczyk- opał, materiały, kruszywa, sprzęt i narzędzia budowlane, powiat Wieliczka i Kraków****

FHU Kowalczyk zajmuje się handlem opałem i materiałami budowlanymi. Ponadto oferujemy sprzedaż kruszyw budowlanych, sprzętu i narzędzi budowlanych oraz transport towaru. Nasza firma mieści się w miejscowości Siercza, na terenie powiatu Wieliczka, w pobliżu miasta Kraków.

http://www.sklad-budowlany.com.pl nie/ - 3 Lip 2009

Firma budowlana ABRAS-WRONKI****

Na stronie oferta handlowa produkowanego asortymentu oraz parametry techniczne narzędzi i materiałów. Ponadto opis firmy oraz kontakt.

http://www.abras-wronki.com.pl/ - 7 Sty 2002

Firma Budowlana AGAD-Materiały Budowlane****

Hurtownia budowlana oferuje gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych (pokrycia dachowe, materiały izolacyjne, farby i lakiery itp). Na stronie znajduje się katalog oferowanych materiałów, mapka dojazdowa i dane adresowe centrali i filii.

http://www.agad.pl/ - 23 Sty 2002

Firma EKOMET-Narzędzia Budowlane****

Firma oferuje narzędzia przemysłowe jak szlifierki, frezarki, przecinarki, wiertarki itp. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta oraz kontakt.

http://www.ekomet.com.pl/ - 23 Sty 2002

Firma Nowak - drabiny, sprzedaż rusztowań, wynajem podnośników****

Firma Nowak oferuje usługi związane z konstrukcjami budowlanymi. Propozycja obejmuje sprzedaż różnego typu rusztowań, krat oraz wynajem podnośników i innych sprzętów. Dostępne są także drabiny, szalunki i konstrukcje specjalne.

http://www.rusztowania-drabiny.com.pl/ - 16 Kwi 2013

Firma RUBO****

Witryna internetowa firmy RUBO zajmującej się przede wszystkim produkcją i dzierżawą rusztowań. Strona w trzech wersjach językowych zawiera m.in. informacje o firmie i produkcji, kontakt oraz mapkę z dojazdem.

http://www.rubo.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Firma-Pro****

Na stronie można znaleźć mnóstwo informacji na temat oferty handlowej czyli pomiarowych narzędzi wykorzystywanych w budownictwie. Znajdziesz tu również dane teleadresowe firmy.

http://www.firma-pro.pl/ - 4 Lip 2002