KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > narzędzia budowlane (522)

Elektronarzędzia - Kompleksowe zaopatrzenie przymysłu****

Firma oferuje elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, artykuły ścierne i skrawające dla przemysłu. Prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń. Na stronie znajdujeą się: informacje o firmie, prezentacja oferty, dane kontaktowe.

http://www.elektroserwis.pl/ - 23 Sty 2002

Elementy dachowe - Nowoczesne systemy odwadniające****

Najnowocześniejsze elementy dachowe i narzędzia dekarskie to dla Twojego domu gwarancja bezpieczeństwa na bardzo długie lata. Polecamy takie elementy dachowe jak rynny ciągłe, rynny stalowe, rynny miedziane, rynny aluminiowe, rynny plastikowe, wpusty dachowe, wpusty balkonowe, kolce przeciw ptakom, rzygacze, łapacze śniegu, odpowietrzniki, kominy, folie i membrany dachowe, elementy usprawniające montaż oraz wszelkiego rodzaju ozdoby na dach. Postaw na nowoczesne akcesoria dachowe dla Twojego domu!

http://elementydachowe.pl/ - 28 Lip 2016

Eltar - Narzędzia Bosch, szlifierki****

Funkcjonalne, praktyczne w zastosowaniu i niezawodne w każdej sytuacji - takie właśnie są nasze elektronarzędzia. Udostępniamy szeroką gamę urządzeń najlepszej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz między innymi szlifierki, młotowiertarki, frezarki oraz wiele innych elementów, również znanej i lubianej firmy BOSCH. Zapraszamy do kontaktu!

http://www.eltar.net.pl/ - 28 Lut 2017

E-master - nagrzewnice elektryczne i osuszacze powietrza Master****

Firma przedstawia wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na pierwszej klasy elektryczne oraz olejowe nagrzewnice i budowlane osuszacze powietrza marki Master.

http://www.e-master.pl/ - 10 Lis 2015

Ercolina - giętarki do rur i profili****

Dostawca narzędzi marki Ercolina. W ofercie dostępne są giętarki trzpieniowe i trójrolkowe, a także CNC do profili oraz rur stalowych.

http://www.ercolina.pl/ - 31 Mar 2015

E-sklep firmy Holder.****

W naszej ofercie nagrzewnice, klimatyzatory, promienniki, agregaty, klimatyzatory, osuszacze oraz myjki wysokociśnieniowe. Realizacja zamówień w ciagu 24h.

http://www.holder.sklep.pl/ - 23 Lis 2005

Ewa-Lift - wynajem podnośników koszowych w Warszawie****

Ewa-Lift - Łomianki, Warszawa. W ofercie wynajem podnośników koszowych. Wysięgniki, podnośniki koszowe - firma świadczy usługi na terenie miasta Warszawa i w innych miastach na terenie woj. mazowieckiego. Zapraszamy - podnośnik koszowy w Warszawie.

http://www.ewa-lift.pl/ - 3 Paź 2008

Faraone- drabina, rusztowanie****

Lider w produkcji drabin, podnośników koszowych oraz rusztowań przenośnych, proponuje szeroki zakres atestowanych rozwiązań dla zastosowań w każdym sektorze i kategorii. Wykorzystanie innowacyjnej technologii bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanego asortymentu.

http://www.faraone.pl/ - 14 Sty 2011

Fart Centrum Materiałów Budowlanych - skład w Kielcach****

Budujesz lub remontujesz? CMB Fart w Kielcach poleca atrakcyjne ceny na beton komórkowy, cegłę, cement i inne materiały. W ofercie naszej hurtowni również chemia profesjonalna. Jesteśmy największym składem budowlanym na terenie województwa świętokrzyskiego.

http://www.fartcmb.pl/ - 16 Kwi 2016

Ferrcon - Producent konstrukcji stalowych, powłoki antykorozyjne****

Firma Ferrcon to producent konstrukcji stalowych, który w ramach swojej działalności oferuje także wynajem ładowarek teleskopowych oraz pokrywanie metalowych elementów powłokami antykorozyjnymi z wykorzystaniem sprawdzonej metody jaką jest śrutowanie.

http://www.ferrcon.com.pl/ - 31 Mar 2015

Informacje dodatkowe